عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

تیم فوتبال صبای قم، سرخ‌جامگان خرم آباد را شکست داد
ساعت ۱۱:٢٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٧ تیر ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

به گزارش ایسنا لرستان، تیم فوتبال صبای قم که در اردوی بروجرد به سر می‌برد در دومین بازی دوستانه خود مقابل تیم سرخ‌جامگان(پرسپولیس)  خرم‌آباد با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی دست یافت.

نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت و عبدالله ویسی سرمربی صباباتری در نیمه دوم با ترکیب اصلی تیمش را روانه میدان کرد و سرخ‌جامگان علی‌رغم بازی خوب بازیکنانش نظیر مهدی هدایتی نتوانست در برایر تیم لیگ برتری فوتبال کشورمان مقاومت کند.

در این دیدار که به قضاوت محمدرضا گودرزی، حسین زنده‌دلی و علی صناعی برگزار شد تیم صبا با گل‌های رضا عنایتی(۲ گل)، مجید هوتن و یاسر کرمی توانست تیم سرخ‌جامگان خرم‌آباد را شکست دهد.

گفتنی است تیم صبای قم در اولین دیدار تدارکاتی خود در بروجرد برابر تیم دسته سومی شهرداری این شهر با نتیجه دو بر یک شکست خورده بود.

 

دعوت دو دختر والیبالیست لرستانی به اردوی تیم ملی نوجوانان

کارشناش مسؤول تربیت دختران آموزش و پرورش لرستان گفت: رقابت‌های والیبال دختران دانش‌آموز مقطع راهنمایی کشور به مدت یک هفته با حضور 17 تیم در مشهد برگزار شد و دو بازیکن لرستانی با درخشش در این مسابقات به اردوی تیم ملی نوجوانان کشورمان دعوت شدند.

مهری هدایت‌پور اظهار داشت: اگر چه تیم لرستان در این مسابقات از صعود به جمع 4 تیم‌ برتر باز ماند اما دو بازیکن این تیم به نام‌های فاطمه سلکی و فریا فدایی به اردوی تیم ملی دختران نوجوان کشورمان در این رشته که در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود دعوت شدند.

وی هستی و هانیه یوسفوند، زینب و زهرا حسنوند، فائزه سجادیان، هانیه رضایی، شیوا بیرانوند، فریا فدایی، بتول عبدی، متینه بزرگ‌زاده، سیده مائده حجازی، فاطمه رشیدی با مربی‌گری صدیقه طاهرزاده و سرپرستی مریم رستمیان را اعضای تیم لرستان در مسابقات کشوری عنوان نمود.

 

مسابقات انتخابی بانوان رزمی‌کار استان

محمد میر/ روابط عمومی هیأت رزمی استان: مسابقات قهرمانی و انتخابی استان در سبک سوپر ساباکی بانوان  باحضور90 نفر در قالب 9 تیم در خانه رزمی خرم‌آبادبرگزار گردید.

در پایان این مسابقات تیم  خرم‌آباد با مربی‌گری اسرا سپهرین موفق به کسب مقام اول و تیم های درود و الشتر به ترتیب دوم وسوم شدند. از طرف کمیته فنی مسابقات ماریا احمدی‌نیا و پریا تاری فنی‌ترین فایتر و هانیه دالوند ورزشکار اخلاق  انتخاب گردیدند.

لازم به ذکر است نفرات برتر به مسابقه قهرمانی کشور اعزام میگردند.

اسامی نفرات برتراستان :

نونهالان: 1-مریم احمدی نیا2-رمینا خادمی3-فاطمه بیرانوند4-غزل فلاح5-عسل لشنی6-هانیه امیدوار7-نیلوفر اسفندیاری 8-نسترن فلاح وند9-پریاتاری10-سحر امیدی11-الهام خادمی12-فاطمه بشیری نیا13-سیده راحله موسوی14-سحر پیامنی

نوجوانان:1-حدیث باجلوند2-هانیه دالوند3-زهراصادقی4-راحله کزای چگنی 5-ندابیرانوند 6-مهدیه اصغری7-ندا بشیری‌نیا

جوانان:1-زهرافلاح وند2-نسیم بیرانوند3-هانیه قائدرحمت4-مانداناآقامیرزایی5- زهراموسوی 6-زهرا هراتی 7-عاطفه رک رک 8-رضوان رشیدی9-ساراسپهر10-صبا نعمتی11-پریا سبزی وند

 بزرگسالان:1-زینب قاضی‌پور2-صبا نجاتی3-عاطفه شاهوردی4-زهرا بارانی 5-معصومه دالوند6-حمیرابیرانوند7-نیلوفر بخشی 8-فرانک چگنی