عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اصفهان قهرمان هندبال مقطع ابتدایی دانش‌آموزان کشور شد
ساعت ۱:٢٥ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٧ تیر ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

 رقابت‌های هندبال بیست و نهمین دوره دانش‌آموزان پسر مقطع ابتدایی کشور با شرکت 20 تیم به مدت 7 روز پس از انجام 52 بازی در سالن 3 هزار نفری ولی‌عصر(عج) خرم‌آباد با قهرمانی اصفهان به پایان رسید.

در مسابقه پایانی که صبح چهارشنبه در حضور جمعی از مسؤولین تربیت‌بدنی وزارت و آموزش و پرورش لرستان برگزار شد، تیم یک‌دست اصفهان با نتیجه 14 بر 6 استان فارس را شکست داد و قهرمان شد.

در بازی ‌رده‌بندی برای کسب مقام سوم، تیم خراسان رضوی با نتیجه 18-14 بر تهران غلبه نمود.

عصر دیروز نیز در بازی برای کسب عنوان پنجم، قزوین در یک رقابت نزدیک 12-11 زنجان را شکست داد و در رده پنجم قرار گرفت. پیش از این بازی قرار بود دو تیم مرکزی و کهکیلوئیه و بویراحمد به مصاف هم بروند که به دلیل عدم حضور تیم کهکیلوئیه و بویراحمد نتیجه این بازی 6 بر صفر به نفع مرکزی اعلام شد و این تیم در رده هفتم قرار گرفت.

جام و مدال‌های تیم‌های اول تا سوم توسط قربانی معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش لرستان، کلانتری‌فرد رئیس تربیت‌بدنی آموزش و پرورش استان، خرم‌روز ناظر کل مسابقات و جهان‌پناه رئیس انجمن فوتسال آموزشگاه‌های کشور به تیم‌های برتر داده شد. از سوی مسوولین برگزاری مسابقات جام اخلاق این دوره از مسابقات به فتح‌الهی سرپرست تیم هندبال لرستان اهدا شد.

 

تیم مقطع ابتدایی اصفهان(قهرمان): مهدی امینی- شایان کلانی- محمد عظیمی- محمدعلی فقیهی‌نیا- امیرمحمد احسان‌نژاد- مهدی قربانیان- مهدی شریفی‌نژادیان- محمدمهدی شیروانی- علی زارع و مصطفی جعفریان- مربی: سیدمجتبی میردامادی- سرپرست: ابراهیم بلور