عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

8 تیم به مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات فوتبال رسیدند
ساعت ٦:٥٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٢ تیر ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

رئیس اداره تربیت‌بدنی آموزش و پرورش لرستان از صعود 8 تیم به مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات فوتسال مقطع ابتدایی دانش‌آموزان کشور خبر داد.

مجتبی کلانتری‌فرد اظهار داشت: رقابت‌های مرحله یک‌هشتم نهایی این مسابقات، صبح روز یک شنبه در سالن‌های شهید صالحی‌راد و شهید مصطفی‌زاده خرم‌آباد با انجام 8 به پایان رسید و تیم‌های استان‌های البرز، هرمزگان، لرستان، گلستان، خراسان رضوی، تهران، سمنان و سیستان و بلوچستان با غلبه بر رقبای خود به عنوان 8 تیم برتر مشخص شدند.

وی افزود: مسابقات صبح فردا با انجام 4 بازی در سالن شهید توکل مصطفی‌زاده مرحله یک‌چهارم نهایی این مسابقات برگزار می‌شود و مطابق برنامه البرز با هرمزگان، لرستان با گلستان، خراسان رضوی با تهران و سمنان با سیستان و بلوچستان برای مشخص شدن 4 تیم برتر به مصاف هم خواهند رفت.

 

نتایج بازی‌های مرحله یک‌هشتم نهایی فوتسال مقطع ابتدایی کشور

یک‌شنبه 12 تیر 1390 خرم‌آباد

سالن صالحی‌راد:

شهرستان‌های تهران 1 البرز 3

مازندران 1 هرمزگان 2

لرستان 3 آذربایجان غربی 1

گلستان 5 کردستان 0

سالن مصطفی‌زاده:

خراسان رضوی 1 فارس 1 (خراسان در ضربات پنالتی 4-3 پیروز شد)

آذربایجان شرقی 0 تهران 1

سمنان 1 ایلام 1 (در ضربات پنالتی سمنان 6-5 پیروز شد)

سیستان و بلوچستان 5 قم 1

 

برنامه رقابت‌های مرحله یک‌چهارم نهایی هندبال مقطع ابتدایی

دوشنبه 13 تیر 1390  سالن سه‌هزار نفری ولی‌عصر خرم‌آباد

قزوین – تهران   8:30 صبح

اصفهان – زنجان  9:15 صبح

خراسان رضوی – مرکزی  10 صبح

فارس – کهکیلوئیه و بویراحمد  10:45 صبح

 

نام ناصر میرزایی را بر سالن 3 هزار نفری خرم‌آباد بگذارید

رقابت‌های هندبال آموزشگاه‌های کشور در سالن سه هزار نفری تربیت بدنی واقع در بلوار ولی‌عصر(عج) خرم‌آباد در حال برگزاری است. پیش از آغاز رقابت‌ها قرار شد اسامی سالن‌های مسابقات را در به اطلاع علاقه‌مندان برسانیم که در این بین متوجه شدیم برای سالن زیبا و تازه تأسیس بلوار ولی‌عصر هنوز نامی برگزیده نشده است.

لذا از این طریق به مسوولین تربیت‌بدنی لرستان پیشنهاد می‌کنیم این سالن را به پاس زحمات و افتخارات استاد ناصر میرزایی به نام این عزیز نامگذاری کنند تا بدین‌وسیله از تلاش‌های وی قدردانی شده و انگیزه‌ای برای سایر پیشکوستان و قهرمانان ورزش استان ایجاد شود.

آقای نیکوخصال سرپرست محترم اداره کل تربیت‌بدنی لرستان که خودتان هم اهل لرستان هستید، منتظریم تا حضرت‌عالی در این زمینه اقدام نمایید!

 

دومین دوره رقابت‌های ایت‌بال خرم‌آباد برگزار شد

رئیس هیأت بولینگ و کیواسپرت لرستان گفت: رقابت‌های قهرمانی ایت‌بال خرم‌آباد جام مبعت رسول اکرم(ص) با حضور 60 نفر به مدت دو روز در باشگاه هیأت بولینگ لرستان واقع در خیابان شهید مطهری خرم‌آباد برگزار شد.

مرتضی درویشی اظهار داشت: در پایان این مسابقات امیر جدی، علی آزادی‌خواه، ابراهیم صادقی و مرتضی علی‌دادی به ترتیب اول تا چهارم شدند.

وی افزود: فرزین کشوری دبیر هیأت بولینگ استان امر برگزاری این مسابقات را بر عهده داشت.