عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

لرستان صدرنشین فوتسال دانش‌آموزی منطقه 5 است
ساعت ۱٠:٠٦ ‎ب.ظ روز جمعه ۳ تیر ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

رضا جایدری: رقابت‌های مقدماتی لیگ فوتسال حرفه‌ای دانش‌آموزان کشور در منطقه 5 که با شرکت 5 تیم به میزبانی خرم‌آباد در سالن شهید توکل مصطفی‌زاده به شکل دوره‌ای در حال برگزاری است، با صدرنشینی قاطع تیم لرستان در پایان روز دوم پایان پذیرفت.

تیم خوزستان نیز که قرار بود در این مسابقات حضور یابد، به دلایلی انصراف داد. تیم لرستان در دو روز اول مسابقات 14 گل وارد دروازه حریفانش کرد و به عنوان صدرنشین مسابقات و امید اول صعود به لیگ برتر شناخته شد.

همچنین مسلم اولادقباد بازیکن شماره 11 لرستان که درخشش چشمگیری در این دو بازی داشت مورد توجه جواد فهیمی‌راد دبیر انجمن فوتسال آموزشگاه‌های کشور قرار گرفت و وی حسین شمس سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان و مسؤول انجمن فوتسال آموزشگاه‌های کشور را در جریان بازی درخشان این دانش‌آموز لرستانی قرار داد.

نتایج روز اول (پنج‌شنبه 2/4/1390):

اصفهان 2 فارس 2                لرستان 7 چهارمحال و بختیاری 1

 

نتایج روز دوم (جمعه 3/4/1390):

لرستان 7 کهکیلوئیه 2           چهارمحال و بختیاری 2  اصفهان 2

 

برنامه روز سوم (شنبه 4/4/1390):

ساعت 17: فارس- چهارمحال و بختیاری     ساعت 18: کهکیلوئیه و بویراحمد- اصفهان

 

برنامه روز چهارم (یک‌شنبه 5/4/1390):

ساعت 16: لرستان- اصفهان            ساعت 17: فارس- کهکیلوئیه و بویراحمد

 

برنامه روز پنجم (دوشنبه 6/4/1390):

ساعت 10 صبح: کهکیلوئیه و بویراحمد- چهارمحال و بختیاری

ساعت 11 صبح: فارس- لرستان

 

سرپرست اجرایی مسابقات: مجتبی کلانتری‌فرد(خرم‌آباد)

ناظر فنی مسابقات: جواد فهیمی‌راد(تهران)

سرپرست فنی مسابقات: هرمز مشفق(ملایر)

داوران: علی‌رضا رجبی(سبزوار)، پژمان رضایی(کرج)، محمد غفاری‌نژاد(تهران) و فرهاد حسینیان(کرمانشاه)

 

جدول رده‌بندی تا پایان روز دوم:

 

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

لرستان

2

2

-

-

14

3

6

2

اصفهان

2

-

2

-

4

4

2

3

فارس

1

-

1

-

2

2

1

4

چهارمحال

1

-

1

1

3

9

1

5

کهکیلوئیه

1

-

-

1

2

7

-

 

تیم لرستان: حسین رحمان‌سالاری، سجاد بابایی، میثم جهانگیری، حمیدرضا مهرابی، پوریا احمدی، جواد جمعه‌زاده، مصطفی آقایی، محمد جودکی‌نژاد، مسلم اولادقباد، فرشید ندری، سیدرضا احمدی‌موسوی، سرمربی: داوود حسنوند، مربی: فرشاد نادری، سرپرست: اکبر حسنوند

 

دبیر انجمن فوتسال وزارت آموزش و پرورش:

اولین لیگ قوتسال دانش‌آموزی از مهرماه آغار می‌شود

دبیر رئیس انجمن فوتسال وزارت آموزش و پرورش کشور گفت: اولین لیگ فوتسال دانش‌آموزی کشور از مهرماه سال جاری با شرکت 10 تیم آغار می‌شود.

 جواد فهیمی‌راد با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از تصویب مسؤولین وزارت با هدف رشد و توسعه‌ی این رشته ورزشی که فراگیر است، مصوب شد من به همراه 5 نفر از مسؤولین انجمن‌های فوتسال استان‌های کشور مقدمات برگزاری این لیگ را فراهم آوریم.

وی در ادامه گفت: هم‌اکنون مسابقات مقدماتی لیگ فوتسال دانش‌آموزان با حضور 25 تیم در 5 منطقه به میزبانی یزد، تهران، سنندج، ساری و خرم‌آباد برگزار می‌شود که از هر منطقه دو تیم اول به لیگ برتر، تیم‌های سوم و چهارم به لیگ یک و تیم‌های پنجم و ششم به لیگ دسته دوم فوتسال دانش‌آموزی کشور راه می‌یابند.

فهیمی‌راد متذکر شد: ۶ استان به دلایلی از حضور در مسابقات انصراف دادند که توسط وزارت توبیخ کتبی برای مسؤولین آن‌ها صادر خواهد شد.

دبیر انجمن قوتسال وزارت آموزش و پرورش با اشاره به این که لیگ نیمه حرفه‌ای است گفت: به تمام بازیکنان، مربیان و کادر اجرایی که تیم را اداره می‌کنند حقوق پرداخت می‌شود.

فهیمی‌راد تصریح کرد: مسابقات لیگ دانش‌آموزی از مهرماه سال جاری شروع و اسفندماه به پایان می‌رسد و به منظور جلوگیری از آسیب تحصیلی به دانش‌آموزان، بازی‌های لیگ روزهای جمعه برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: بلافاصله بعد از این مسابقات، بیست و نهمین دوره مسابقات دانش‌آموزی فوتسال نیز از 8 تا 31 تیر در 3 مقطع تحصیلی در در خرم‌آباد برگزار خواهد شد

فهیمی‌راد در پایان افزود: امیدواریم فدراسیون فوتسال از فرصت ایجاد شده برای استعدادیابی تیم‌های ملی جوانان استفاده کند و ما هم برای اولین دوره مسابقات فوتسال جهانی دانش‌آموزان که در برزیل یا ایران برگزار خواهد شد دنبال کشف استعدادها هستیم و 3 استعدادیاب را در لیگ‌ها ناظر قرار داده‌ایم که در مناطق مختلف استعدادها را شناسایی کنند و اولین تیم ملی فوتسال دانش‌آموزی را تشکیل دهیم.