عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

گهر زاگرس دورود و المپیک الشتر لیگ برتری شدند
ساعت ۱٢:۱۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢ خرداد ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

رضا جایدری: مرحله‌ی مقدماتی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال لرستان که با حضور 12 تیم در جریان بود با شناخت 4 تیم برتر پایان یافت.

 

گروه الف فوتبال دسته دوم لرستان http://axlor.persianblog.ir

رده

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

ایثار پل‌دختر

10

5

3

2

14

6

18

2

پرسپولیس‌الیگودرز

10

5

2

3

22

12

17

3

شاهین‌خرم‌آباد

10

4

5

1

16

11

17

4

پیروزی‌الشتر

10

4

3

4

16

14

15

5

استقلال‌کوهدشت

10

2

2

5

10

22

8

6

شهرداری‌معمولان

10

1

3

6

9

28

6

 

 

گروه ب فوتبال دسته دوم لرستان  http://axlor.persianblog.ir

رده

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

گهرزاگرس‌دورود

10

7

2

1

21

11

23

2

المپیک‌الشتر

10

7

1

2

27

10

22

3

نیرو ازنا

10

4

2

4

17

18

14

4

افلاک‌خرم‌آباد

10

4

1

5

20

23

13

5

مقاومت‌چغلوندی

10

2

2

6

16

18

8

6

یاسین‌خرم‌آباد

10

1

-

9

8

34

3

 

در پایان این مرحله، دو تیم ایثار پل‌ختر و پرسپولیس الیگودرز از گروه یک و گهر زاگرس دورود و المپیک الشتر از گروه دو به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند. در بازی‌های ضربدری برای تعیین دو تیم فینالیست و صعودکننده به لیگ دسته اول لرستان که از سال آینده با نام لیگ برتر استان برگزار می‌شود، این نتایج حاصل شد:

پرسپولیس الیگودرز 2 گهر زاگرس 3

گهر زاگرس 11 پرسپولیس الیگودرز 1

                              برنده: گهر زاگرس با مجموع 13 بر 3

ایثار پل‌دختر 2 المپیک الشتر 1

المپیک الشتر 3 ایثار پل‌دختر 0

                             برنده: المپیک با مجموع 4 بر 2

مسوولیت برگزاری و نظارت مسابقات بر عهده‌ی همایون بهاروند، مجید یاراحمدی، حسن حسین‌عربستانی، بهمن محدی‌پور، محمد رضایی، علی‌رضا کرمی و نصرالله ضرونی بود و قضاوت مسابقات را حسین عیسی‌وند، اکبر بابایی راد، جلال چراغی، عبدالرضا سپهوند، نریمان آزادیان، کیومرث ضرونی، غفور محمدی، علی‌همت رشنو، حسن عبدولی، آیت صادقی، محسن دریکوند، امیر صف‌آرا، هادی علی‌نیا، علی صباحی، حسین زنده‌دلی، مهدی معماری، عنایت بهرامی، علی‌رضا ملکی، نعمت رومیانی، مسعود عسکری، حبیب‌الله شکارچی و علی یوسفوند بر عهده داشتند.

* گهر زاگرس دورود: حسن محمدی، رضا احمدوند، سیاوش کاویان، علی قائدرحمت، سجاد حسنی، علی فلاح، محسن خان‌جمالی، محسن لشنی، سجاد طاهرنیا، بهنام بهلولی، داریوش شاهی، سالار نصرتی، محسن زمانی، علی ساکی، سجاد دالوند، امین صالحی، حسین موسوی، حامد دالوندی، احسان پارسا، مهرداد سالاروند، عبدالله کریمی، مربی: محمد یاراحمدی

* المپیک الشتر: محمد و سجاد نورمحمدی، علی محمودیان، سلمان و حجت یوسفوند، مهدی مرادپور، مصطفی رضایی، مهرشاد عزیزی، یاسر امیری، حامد یوسفوند، رحیم نوری‌زاده، وحید کرم‌پوری، محسن حسنوند، صمد سبزواری و پویا جوانمرد، مربی: عبدالرضا اسدی

به گفته مجید یاراحمدی مسوول کمیته مسابقات لیگ استان، به احتمال زیاد برنده‌ی بازی دو تیم ایثار پل‌دختر و پرسپولیس الیگودرز که این هفته برگزار می‌شود نیز به عنوان تیم سوم، سال آینده در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال لرستان حضور خواهد داشت.