عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته هشتم دور دوم لیگ دسته سوم فوتبال ایران
ساعت ۱:٠٢ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱ خرداد ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

سایپامهر کرج 1 شهرداری لاهیجان 0

شهرداری بهشهر 1 نفت محمودآباد 3

گیتی‌پسند اصفهان 2 انتظام تهران 1

عمران کیش 2 آلومینیوم هرمزگان 1

حفاری اهواز 1 شهرداری زرند 0

گاز ایلام 0 داتیس خرم‌آباد 2

گل‌ها: سیدمهدی سهرابی(53 و 63)

 

سه رزمی کار لرستانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

مسوول روابط عمومی هیات ورزش‌های رزمی استان لرستان گفت: سه ورزشکار رزمی کار استان به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شدند. 

محمد میر افزود: مسابقات رزمی قهرمانی کشور سبک ووی نام انتخاب تیم ملی روز گذشته در اردبیل برگزار شد که تیم خرم آباد با 9 وزشکار در این مسابقات حضور داشت.

وی اظهار داشت: در این رقابت‌ها  میثم عباسی و مصطفی حسنوند مقام نخست و سجاد یاراحمدی مقام سوم را کسب و به اردوی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات جهانی ویتنام دعوت شدند.

وی تصریح کرد:  عباسی و مصطفی حسنوند به ترتیب به عنوان پدیده مسابقات و فنی‌ترین رزمی‌کار معرفی شدند.

به گفته میر در رده‌بندی تیمی نیز تیم لرستان با مربیگری مهدی سلاطی پس از استان‌های تهران و اردبیل موفق به کسب مقام سوم شد.

 

 درخشش کشتی‌گیران دورود، بروجرد و الیگودرز

در مسابقات مقطع متوسطه آموزشگاه‌‌های استان

رضا جایدری: مسابقات کشتی آزاد مقطع متوسطه آموزشگاه‌های لرستان با شرکت 67 کشتی‌گیر از 12 شهر و منطقه استان در 6 دوره با انجام 89 کشتی در سالن شهید صالحی‌راد خرم‌آباد به پایان رسید. نفرات برتر:

50 کیلوگرم: 1- مسلم ناصری(الیگودرز) 2- حامد دالوند(دورود) 3- علی کشوری(ناحیه‌دو) و احد زبرجد(ناحیه‌یک)

55 کیلوگرم: 1- رضا شعبان(بروجرد)  2- علی‌اکبر هاشمی(الیگودرز) 3- سیدحسن جعفری(کوهدشت) و محمد گله‌دار(ناحیه‌یک)

60 کیلوگرم: 1- مصطفی موسوی(دورود) 2- حسین یغماعی(ناحیه‌یک) 3- احد شهریسوند(الیگودرز) و بهادر امرایی(کوهدشت)

66 کیلوگرم: 1- مصطفی قیاسی‌چکا(دورود) 2- محمدرضا قربانی(ناحیه‌یک) 3- امین شاه‌کرمی(ناحیه‌دو) و وحید بیرانوند(ناحیه‌دو)

74 کیلوگرم: 1- یونس مرادی(ناحیه‌یک) 2- علی میخک(ناحیه‌دو) 3- امیرمنصور میردریکوند(ناحیه‌دو) و فرید بیرانوند(زاغه)

84 کیلوگرم: 1- محمد کردی(بروجرد) 2- ابراهیم امیرعیوضی(ناحیه‌دو) 3- انوش مردانی(ناحیه‌یک) و مصطفی قائدرحمت(دورود)

96 کیلوگرم: 1- فردین شمس‌یگانه(بروجرد) 2- میلاد آرین(الیگودرز) 3- بهرام فیضی(کوهدشت) و عبدالرضا بسحاق(دورود)

120 کیلوگرم: 1- اشکان عسکری(الیگودرز) 2- فرهاد عبدی(دورود) 3- بهرام خندانی(ناحیه‌یک)

تیمی: 1- دورود 68 امتیاز 2- ناحیه‌یک خرم‌آباد 66 امتیاز 3- الیگودرز 61 امتیاز 4- ناحیه‌دو 49 امتیاز 5- بروجرد 42 امتیاز 6- کوهدشت 34 امتیاز

همچنین مسابقات کشتی فرنگی مقطع متوسطه آموزشگاه‌های لرستان نیز با شرکت 63 کشتی‌گیر از 10 شهر و منطقه استان در 4 دوره در سالن شهید صالحی‌راد خرم‌آباد به پایان رسید. نفرات برتر:

50 کیلوگرم: 1- سیدمهدی موسوی(دورود) 2- مجتبی یوسفوند(الشتر) 3- عزیزالله گودرزی(بروجرد) و امید آزادبخت(کوهدشت)

55 کیلوگرم: 1- محمدرضا عزیزی(ناحیه‌یک) 2- سیاوش کاظم‌نیا(ناحیه‌دو) 3- محسن حسینی(بروجرد) و روح‌الله ایتوندی(نورآباد)

60 کیلوگرم: 1- مصطفی حسنوندی(ناحیه‌یک) 2- میلاد بختیاری(بروجرد) 3- ایمان کرنوکر(دورود) و میلاد قلاوند(ناحیه‌دو)

66 کیلوگرم: 1- علی پاپی(دورود) 2- محسن اردشیری(ناحیه‌یک) 3- امین تیغ‌تیز(بروجرد) و قاسم صفری(ازنا)

74 کیلوگرم: 1- حمید یاراحمدی(دورود) 2- سید امیررضا نرگس‌مطلق(ناحیه‌یک) 3- سیدرضا موسوی‌زاهد(ناحیه‌دو) و بهمن یوسفوند(الشتر)

84 کیلوگرم: 1- افشین دلاوری(بروجرد) 2- کاوه عرب(دورود) 3- حسین قمری‌پور(ناحیه‌یک) و محمدصادق بالانی(ازنا)

96 کیلوگرم: 1- علی‌رضا دولتشاهی(ناحیه‌یک) 2- بهنام گرامی‌نژاد(ناحیه‌دو) 3- حامد فاضلی(کوهدشت) و رضا مؤمنی‌نژاد(بروجرد)

120 کیلوگرم: 1- رضا نیک‌خو سرناوه(ناحیه‌یک) 2- اصغر نبی‌پور(کوهدشت) 3- علی لک(دورود)

تیمی: 1- ناحیه‌یک خرم‌آباد 72 امتیاز 2- دورود 58 امتیاز 3- بروجرد 55 امتیاز 4- کوهدشت 47 امتیاز 5- ناحیه‌دو 43 امتیاز 6- الشتر 33 امتیاز

مسؤولین برگزاری مسابقات روح‌الله کریمی و مهرداد علی‌پناهی و داوران: محمود ستوده- مهدی توکلی و سجاد درویشی(ازنا)- حمزه‌علی یوسفوند- بهروز ندری- غلام‌رضا جوانمرد- عین‌الله کاکولوند(الشتر)- عبدالرضا نجفی- عباس و محمد دالوند- صادق آرمان‌فر- فرید بهرامی- محمد حمزه‌فر- امیر فره‌وشی(خرم‌آباد) عبدالحسین نظامی- بهروز خورزمان- کریم هوشیاری(بروجرد) احسان سلیمی- محمد پنجی‌پور- حمید هادی‌پناه(جدول) بودند.