عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

استاندار به عیادت میرزایی رفت اما ...
ساعت ٢:٥۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

ظهر روز چهارشنبه استاندار لرستان به عیادت ناصر میرزایی رفت.

در این دیدار که شریعت‌نژاد فرماندار خرم‌آباد، شیخ‌آزادی رئیس علوم پزشکی و خدمات درمانی لرستان و جمعی دیگر از مسؤولین، کارکنان استانداری و خبرنگاران دکتر دهمرده استاندار لرستان را همراهی می‌کردند، وی پس از استماع توضیحات مهوش میرزایی خواهر استاد ناصر میرزایی در مورد وضعیت وی، در سخنانی به خدمات ارزنده میرزایی برای استانش اشاره کرد و در ادامه خطاب به رئیس علوم پزشکی استان، خواستار رسیدگی به وضعیت وی شد.

ما نیز ضمن اشاره به وضعیت وخیم استاد میرزایی و پیشرفت سریع تومور مغزی وی، خواستار پی‌گیری سریع از سوی علوم پزشکی لرستان شدیم که متأسفانه همان لحظه خروج استاندار، رئیس علوم پزشکی استان ارسال مدارک را به فردا صبح موکول کرد! اکنون که ساعت 15 روز پنج‌شنبه است با خانواده استاد میرزایی تماس گرفتیم که عنوان نمودند پس از مراجعه به محل دفتر رئیس دانشگاه، وی تشکیل کمیسیون پزشکی را به روز شنبه موکول کرده و عنوان نموده در صورت تأیید کمیسیون مبنی بر اعزام استاد میرزایی به تهران وی در بیمارستان امام خمینی و نه بیمارستان ایران‌مهر که امکانات و پزشکان بهتری دارد بستری خواهد شد!

 

فوتسال بروجرد به لیگ دسته دوم کشور راه یافت

فرهاد داودوندی و حسین‌ زنده‌دلی: مرحله نهایی رقابت‌های زیرگروه لیگ دسته دوم فوتسال کشور با شرکت 8 تیم در 2 گروه برگزار شد که در گروه دوم که به میزبانی بروجرد برگزار شد، تیم پولادگسترش بروجرد با کسب رتبه دوم موفق به صعود به لیگ دسته دوم فوتسال کشور شد.

نتایج مسابقات:

مقاومت البرز 6-0 نبرد خرامه فارس

بازیافت مشهد 1-0 خالص سازان زنجان

علی‌صدر همدان 3-2 شاهین لردگان

پروفیل زالی مشهد 1-1 پولادگسترش بروجرد

مقاومت البرز 2-3 بازیافت مشهد

خالص سازان زنجان 10-5 نبرد خرامه فارس

پروفیل زالی مشهد 4-2 شاهین لردگان

پولاد گسترش بروجرد 2-1 علی‌صدر همدان

پروفیل زالی مشهد 3-1علی‌صدر همدان

شاهین لردگان 3-1 پولاد گسترش بروجرد

 

رده

http://Axlor.persianblog.ir

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

 پروفیل‌زالی‌مشهد

3

2

1

-

8

4

7

2

پولادگسترش‌بروجرد

3

1

1

1

4

5

4

3

علی‌صدرهمدان

3

1

-

2

5

7

3

4

شاهین‌لردگان

3

1

-

2

7

8

3

 

بازیکنان پولادگسترش: حسین جوانمرد، نسیم حساوی، محسن دیناروند، اکبر گودرزی، احمد ساکی، مسلم جوانمرد، مسعود لک‌نژاد، سعید معظمی‌گودرزی، احمد لطفی، علی اشراقی، مصطفی هاشمی، امیر عزیزی، مصطفی سلیمانی، عباس پارسا، محمد علی‌پناه، وحید گودرزی، نعیم حساوی، معین منادی، مدیرعامل: سید کمال‌الدین حسینی، سرپرست: سید مهرداد حسینی، کادر فنی: محسن فروغی، ناصر حدادادی، محمود ترکاشوند، محمد قلعه‌دار، حسین ابوالفتحی، سید محمد حسینی و جعفر غلامی

در حاشیه:

محمود ترابی رئیس تربیت بدنی بروجرد، کلیه مسابقات فوتسال را از بین تماشاگران مشاهده کرد.

جایگاه ویژه در سالن ولایت و استادیوم شهید بیات که باید مختص خبرنگاران ورزشی، مسؤولین ورزشی و مسؤولین شهر باشد، بعضی وقت‌ها این‌قدر افراد متفرقه را تحمل می‌کند که گوئی نکند جایگاه فرو بریزد! این انتقاد به مسؤولین سالن وارد است که باید مسؤولین محترم شهر را توجیه کنند که موقع حضور هر شخصیت مهم، اطرافیان بی‌شمارشان از سر و کول آن مسؤول که در جایگاه نشسته است بالا نروند زیرا منظره خوبی ندارد!

فعالیت اسکوربرد سالن ولایت، بسیار جالب است و جای تقدیر دارد.

احمد کردی رئیس هیات فوتبال بروجرد، موقع مسابقه تیم بروجرد چنان در حال و هوای بازی قرار می‌گیرد که اگر منعش نکنند برای بازی کردن وارد زمین خواهد شد!

دور تا دور سالن زیبای ولایت از پوسترها بازیکنان تیم فوتسال پولاد گسترش بروجرد بود که در نوع خود کاری ابتکاری و زیبایی خاصی در مجموعه ولایت به وجود آورد.

پخش نوار لری و آهنگ‌های ورزشی در زمان بین دو بازی و دو نیمه، باعث به وجود آمدن روحیه در تماشاگران بروجردی شده است که این کار هم در نوع خود  جلب توجه بود.

از دیگر افراد مسؤول که به محل مسابقات آمدند می‌توان به حضور موسی نیکوکار رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد، علاءالدین بروجردی و هادی مقدسی نمایندگان مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، فرهاد نیکوخصال مدیر کل تربیت بدنی استان لرستان، سجاد معین‌فارسانی فرماندار بروجرد اشاره نمود که به حق باعث دلگرمی ورزشکاران شد.

همچون دوره‌های گذشته دوباره شاهد پذیرایی خوب توسط شرکتهای تولیدی مواد غذایی از تماشاگران بودیم که البته با رضایت تماشاگران هم مواجه شد.

به نوبه خود صعود تیم پولادگسترش را به جامعه ورزش بروجرد و استان تبریک عرض می‌کنم