عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته ششم دور دوم مسابقات فوتبال دسته سوم باشگاه‌های کشور
ساعت ۱٢:۳٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

انتظام تهران 2 نفت محمودآباد 5

گیتی‌پسند اصفهان 1 سایپامهر کرج 2

شهرداری بهشهر 1 شهرداری لاهیجان 3

عمران کیش 4 گاز ایلام 0

آلومینیوم‌نوین المهدی 2 شهرداری زرند 1

ملی حفاری اهواز 1 داتیس لرستان 1

گل‌ها: علی حسنی(71) برای حفاری و حسین جودکی (64) برای داتیس

اخراج: ابراهیم جلالی(حفاری)

 

همایش تجلیل از پیشکسوتان ورزش آموزشگاهی استان برگزار شد

طی مراسمی که 15 اردی‌بهشت‌ماه در جریان مسابقات کشتی آموزشگاهی استان در سالن کشتی صالحی راد خرم‌آباد برگزار گردید، از 30 پیشکسوت ورزش آموزشگاهی استان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، مجتبی‌ کلانتری‌فرد رئیس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش استان در این مراسم رشد و شکوفایی ورزش دانش‌آموزی را مرهون تلاش های پیشکسوتان این عرصه برشمرد و گفت: هم اکنون استان در بسیاری از رشته‌های ورزشی دانش‌آموزی همچون کشتی، فوتبال، فوتسال، دو و میدانی و والیبال از استان‌های موفق کشور است.

علی قربانی معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش استان نیز ضمن خیر مقدم به پیشکسوستان ورزش، بزرگ‌ترین افتخار آنان را معلمی برشمرد و گفت: معلمان به ویژه معلمان ورزش، نقش مهمی در سلامت روح و جسم افراد در جامعه دارند.

در پایان این مراسم با اهداء هدایایی از پیشکسوتان ورزش در هفته معلم قدردانی شد. محمد کریمی، پرویز جایدری، حشمت‌الله شادابی، علی‌هاشم رضاپناه، حسن سپهوند، هوشنگ ماسوری و فرج‌الله فرید رؤسای قبلی تربیت‌بدنی آموزش و پرورش لرستان از جمله دعوت شدگان به این مراسم بودند که با اهداء هدایا از تلاش‌های آنان تجلیل شد.

 

 

 

مسابقات فوتبال آموزشگاه‌های استان به پایان رسید

در مقطع ابتدایی این مسابقات که با حضور 6 تیم برگزار شد نورآباد به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های ناحیه‌دو و ناحیه‌یک دوم و سوم شدند.

در مقطع راهنمایی نیز که با شرکت 7 تیم انجام شد تیم ناحیه یک خرم‌آباد با غلبه بر حریفان خود عنوان نخست را از آن خود کرد و تیم‌های نورآباد و پل‌دختر عناوین بعدی را کسب کردند.

در مقطع متوسطه نیز 12 تیم با هم به رقابت پرداختند که در پایان ناحیه‌یک خرم‌آباد به مقام قهرمانی رسید و پل‌دختر و نورآباد دوم و سوم شدند.

 

تیم نونهالان دوومیدانی لرستان قهرمان غرب کشور شد

رقابت‌های دوومیدانی نونهالان قهرمانی کشور که در کرمانشاه برگزار شد که با قهرمانی تیم لرستان پایان یافت و تیم‌های کرمانشاه و همدان در مکانهای بعدی ایستادند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تربیت‌بدنی لرستان، برای تیم لرستان در 400 متر و پرش طول امیر سیاهپوش اول شد.

در پرتاپ دیسک امیرحسین بازگیر اول شد و پوریا سوری در پرتاپ وزنه و پرش ارتفاع یک مدال طلا و یک مدال برنز کسب کرد. فیاض چراغی در سه‌گانه امیرحسین پارپیان در پرش ارتفاع و محمدحسین محمودی در ماده 100 متر صاحب 2 مدال نقره شدند تا لرستان بر سکوی قهرمانی بایستد.

علی‌رضا نیازیان و کیارش کاوه نیز در رده پنجم پرتاب دیسک، پرتاب وزنه و 100 متر قرار گرفتند.

 

 

جوانان بروجرد از صعود به مرحله بعد باز ماندند

حسین زنده‌دلی: مسابقات فوتبال مرحله اول جوانان منطقه 4 کشور  که به میزبانی بروجرد در استادیوم شهید علی بیات این شهرستان برگزار گردید به پایان رسید که در پایان دو تیم نفت امیدیه و استانداری کرمانشاه با کسب امتیازات لازم مجوز حضور در مرحله بعدی مسابقات را به دست آوردند. نتایج روز پایانی مسابقات:

علوی ایلام 0 شهید کاووسی فرخ‌شهر 3

شهرداری‌کرمانشاه 3 هیأت‌فوتبال کاشان 1

شهرداری بروجرد 1 نفت امیدیه 1

شایان ذکر است بازی بین تیم‌های علوی ایلام و فرخ‌شهر چهارمحال به علت حاضر نشدن تیم علوی ایلام 3 بر 0 به سود حریف اعلام گردید. تیم سرخپوشان سهند تهران نیز از حضور در این مسابقات انصراف داد.

تیم بروجرد در بازی‌های قبلی به این نتایج دست یافته بود:

شهرداری بروجرد 2 استانداری کرمانشاه 3

شهرداری بروجرد 3 علوی ایلام 3

شهرداری بروجرد 1 کاووسی فرخ‌شهر 2

شهرداری بروجرد 1 شهرداری کاشان 0

 

 

رده

جوانان‌کشور

بازی

بـرد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

نفت‌امیدیه

5

3

1

1

12

6

10

2

هیأت‌کرمانشاه

5

3

1

1

10

7

10

3

کاوسی‌فرخ‌شهر

5

2

2

1

9

8

8

4

شهرداری‌کاشان

5

2

1

2

9

8

7

5

شهرداری‌بروجرد

5

1

2

2

8

9

5

6

علوی‌ایلام

5

-

1

4

4

14

1