عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

پایان دور رفت لیگ دسته سوم فوتبال کشور
ساعت ۱:٢٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

دور رفت مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران، با صدرنشینی تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و ملی حفاری اهواز پایان پذیرفت. تیم داتیس لرستان در گروه دوم با 3 امتیاز اختلاف با تیم صدرنشین، هنوز بخت صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور را دارد.

شایان ذکر است از هر گروه 2 تیم(مجموعاً 4 تیم) به لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود می‌کنند. نتایج هفته پنجم:

نفت محمودآباد 2 انتظام تهران 2

مهر کرج 0 گیتی‌پسند اصفهان 1

شهرداری لاهیجان 1 شهرداری بهشهر 1

داتیس لرستان 1 ملی حفاری اهواز 1

گل‌ها: پویا عالیخانی(83) برای داتیس و محمد زرشکی(37) برای ملی حفاری

پالایش گاز ایلام 1 خدمات شهری کیش 1

شهرداری زرند 2 آلومینیوم‌نوین 1

 

جدول رده‌بندی گروه یک و دو:

رده

http://Axlor.persianblog.ir

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

 گیتی‌پسند‌ اصفهان

5

3

1

1

9

4

10

2

   سایپامهر کرج

5

3

1

1

6

4

10

3

  شهرداری بهشهر

5

2

2

2

8

6

8

4

  نفت محمودآباد

5

1

2

2

4

6

8

5

  شهرداری لاهیجان

5

1

2

2

3

6

5

6

  انتظام تهران

5

-

2

3

4

8

2

 

 

رده

http://Axlor.persianblog.ir

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

 ملی حفاری اهواز

5

2

3

-

8

6

9

2

 خدمات‌شهری کیش

5

1

4

-

8

7

7

3

 آلومینیوم‌نوین‌هرمزگان

5

2

1

2

7

6

7

4

 داتیس لرستان

5

1

3

1

4

5

6

5

 شهرداری زرند

5

1

2

2

6

7

5

6

 پالایش گاز ایلام

5

-

3

2

5

7

3

 

 

مراسم تقدیر از 29 پیشکسوت تربیت‌بدنی آموزش‌و‌پرورش استان

در مراسمی باشکوه از 29 نفر از پیشکسوتان تربیت‌بدنی آموزش و پرورش لرستان تقدیر خواهد شد.

 

رئیس گروه تربیت‌بدنی و تن‌درستی آموزش و پرورش لرستان با اعلام این خبر گفت: در هفته‌ی معلم به منظور ارج نهادن به زحمت پیشکسوتان تربیت‌بدنی آموزش و پرورش و مقام شامخ معلم، به هنگام برگزاری مسابقات کشتی آموزشگاه‌های لرستان برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش استان، از این عزیزان با اهدا لوح سپاس و هدایایی، تقدیر به عمل می‌آید.

 

مجتبی کلانتری‌فرد اظهار داشت: این مراسم ساعت 10 صبح روز پنج‌شنبه  15 اردی‌بهشت در سالن شهید صالحی‌راد مجموعه ورزشی تختی برگزار می‌شود و به این منظور از چراغیان معاون سیاسی‌امنیتی استانداری، شریعت‌نژاد فرماندار خرم‌آباد، ماکنعلی مدیر کل آموزش و پرورش استان، رشیدی شهردار، نیکوخصال مدیر کل تربیت‌بدنی لرستان، آذری رئیس شورای اسلامی شهر، اسدی‌پور مدیر کل نوسازی مدارس، شلال‌نژاد مدیر کل ثبت احوال، حسنوند و سپهوند رؤسای آموزش و پرورش نواحی یک و دو خرم‌آباد و تعدادی از مسؤولان نهادهای دیگر دعوت به عمل آورده‌ایم.

 

وی در پایان اسامی پیشکسوتان را به این شرح اعلام نمود: محمد کریمی، پرویز جایدری، حشمت شادابی، هوشنگ ماسوری، علی‌هاشم رضاپناه، فرج‌الله فرید، خانواده مرحوم ولی جوزی‌پور، خانواده مرحوم حجت‌الله صادقی، مهدی لطیفی، حسین سرشار، هادی محمدی، جمال دلوجی، سعید ضیایی، محمدحسن سپهوند، عباس دالوند، کاظم طرهانی، احمد ساکی، قاسم دیده‌پور، هاشم حسنوند، حجت‌الله طولابیان، اسفندیار مریدی، اسماعیل بهاران، سید علی جزایری، عبدالرضا دستگیر، روح‌الله کریمی، عباس فلاحیان، کریم هوشیاری، توکل زیودار و مرتضی حقیقتی

 

لرستان در سوپرساباکی غرب کشور دوم شد

محمد میر: مسابقات قهرمانی غرب کشور در سبک سوپر ساباکی با حضور 150 ورزشکار در قالب 8 تیم به میزبانی شهرستان امیدیه برگزار گردید.

درپایان این مسابقات تیم استان خوزستان با کسب 35مدال مقام نخست، تیم لرستان با مربی‌گری مصطفی کریمیان با کسب 30 مدال مقام دوم و تیم استان

اصفهان مقام سوم را کسب نمودند. اسامی مدال‌آوران استان  به شرح زیر می‌باشد:

نونهالان: 1- احمدرضا حبیب‌وند(طلا)2- میلاد نورپور(طلا)3- محمد سبزوار(طلا)4- حمید اسدی(نقره)5- حسین محمدی(نقره)

نوجوانان: 1- محمد رحمتی(طلا)2- امید فولادوند(نقره)3- علی شاکرمی(نقره)4- محسن رحمانی(نقره)5- عرفان حجازی(نقره)6- سعید برفی(برنز)

7- رسول ولی‌نژاد(برنز) 8- رضا سوری(برنز)9- عرفان حسنوند(برنز)10- رامین نظری(برنز)11- احسان کریمی(برنز)

جوانان: 1- پوریا کاکولوند(طلا)2- نوید میری(طلا)3- حسین احمدزاده(نقره)4- محمد نورپور(نقره)5- محمد کوه‌گرد(نقره)6- افشین ولی‌نژاد(برنز)

7- مهدی نظری(برنز) 8- پیمان خدائی‌مقدم(برنز)

بزرگسالان:1- افشین امیری(طلا)2- رحیم کریمی‌نسب(طلا)3- مهدی حسنوند(طلا)4- ایمان محبی(طلا)5- ناصر کرم‌زاده(نقره)6- مصطفی رحمانی‌طلب(برنز)