عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته بیست و ششم لیگ دسته دوم کشور
ساعت ٦:٤٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٩ فروردین ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

کوثر مغرور شد و باخت!

۲۹ فروردین – دوشنبه:

   گسترش فولاد سهند2 - 3 آشیان گستران ورامین

   همای جوانرود1 - 0 چوکای تالش

   صنعت گاز سرخس2 - 3 شهرداری اردبیل

   شهرداری زنجان1 - 1 نوژن مازندران

   سایپای شمال1 - 2 شهرداری لنگرود

   داماش تهران1 - 0 گاز فجر جم بوشهر

   مقاومت تهران3 - 1 شموشک نوشهر

   گلچین رباط کریم0 - 1 نفت امیدیه

   نفت و گاز گچساران5 - 0 بهزیستی همدان

   بام شهرکرد2 - 2 مس سونگون ورزقان تبریز

   نیروی زمینی تهران2 - 1 پرسپولیس برازجان

   استقلال جنوب تهران0 - 0 صنعت نفت نوین آبادان

   فولادنوین خوزستان3 - 0 پرسپولیس گناوه

   ذوب آهن نوین اصفهان0 - 2 پاس نوین همدان

   آرمین قزوین1 - 0 شهرداری انزلی

کوثر لرستان 1 - 3 آریانا گستر کیش

گل‌ها: فرشیدصمدپور(3 و 60) و سید علی رضایی(55) برای آریاناگستر و فرزاد بهاری(9) برای کوثر

 

نفرات برتر کشتی فرنگی نوجوانان کشور مشخص شدند

نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم کشتی فرنگی نوجوانان که با حضور 220 کشتی‌گیر از 31 استان طی 7 دور و انجام 276 کشتی در روزهای جمعه و شنبه 26 و 27 فروردین‌ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات برتر اوزان مختلف به شرح زیر است:

39 کیلوگرم: 1- محمد سلطانی(خوزستان)

42 کیلوگرم: 1- امید امرایی(البرز) 2- محمد پیامنی(لرستان)

46 کیلوگرم: 1- ایوب ولی‌پور(خوزستان)

50 کیلوگرم: 1- علی ارسلان(مازندران)

54 کیلوگرم: 1- رامین طاهری(خوزستان)

58 کیلوگرم: 1- یوسف حاج ابراهیم(خورستان)

63 کیلوگرم: 1- فرشاد بلفکه(لرستان) 2- سجاد فرج‌پور(مازندران)

69 کیلوگرم: 1- محمد ابراهیمی(کردستان) 2- فاضل غفاری(مازندران) 3- علی احسان‌پور(لرستان) و صائب دریایی(مازندران)

76 کیلوگرم: 1- دانیال اکبری(مازندران)

85 کیلوگرم: 1- امیرحسین خان‌پور(مازندران) 2- یونس زیدوند(خوزستان) 3- علی غفاری(خوزستان) و مجید محمودی(لرستان)

100 کیلوگرم: 1- آرش عرب(گلستان) 2- آرمان نظری(لرستان)

نفرات اول تا پنجم اوزان 46، 50، 54، 58، 63، 69، 76 و 85 کیلوگرم و نفرات اول تا سوم اوزان 39 و 42 کیلوگرم مجوز شرکت در جام روز جهانی کودک را به دست آوردند. شایان ذکر است به منظور پشتوانه‌سازی در وزن 42 کیلوگرم، مسابقات در اوزان 39 کیلوگرم نیز برگزار شد و همچنین با درخواست کادر فنی بین نفرات پنجم مشترک اوزان 46 تا 100 و نفرات سوم وزن 39 کیلوگرم نیز مسابقه برگزار شد.

 

سپهوند تنها مدال‌آور دو و میدانی لرستان

مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی با حضور بهترین‌های این رشته در ورزشگاه حافظیه‌ی شیراز برگزار شد.

تیم 10 نفره‌ی لرستان با مربی‌گری ایرج و تورج سپهوند با ترکیبی از ورزشکاران جوان استان به منظور کسب تجربه برای حضور موفق در رقابت‌های آتی قدم به مسابقات نهاد که موفق شد توسط سیاوش سپهوند در ماده 110 متر یک مدال برنز کسب نماید.

در این ماده، احمدرضا خنفری از خوزستان با زمان 14 ثانیه و 59 صدم ثانیه اول شد. مرتضی حسینی از تیم فارس‌الف زمان 14 ثانیه و 82 صدم ثانیه را به ثبت رساند و دوم شد و سیاوش سپهوند از لرستان نیز با 15 ثانیه 63 صدم ثانیه به در جایگاه سوم ایستاد و به اردوی تیم ملی کشورمان دعوت شد.