عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال ایران
ساعت ۱۱:٥۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢ اسفند ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

دوشنبه 2 اسفند:

     شموشک نوشهر1 - 1 شهرداری انزلی

     شهرداری زنجان1 - 1 گسترش فولاد سهند

     استقلال جنوب تهران2 - 1 بام شهرکرد

     گلچین رباط کریم1 - 0 ذوب آهن‌نوین اصفهان

     صنعت نفت‌نوین آبادان1 - 2 پرسپولیس برازجان

     نفت و گاز گچساران0 - 2 مس سونگون ورزقان تبریز

     بهزیستی همدان 0 - 4 آریانا گستر کیش

     داماش تهران3 - 1 صنعت گاز سرخس

مقاومت تهران3 - 0 آشیان‌گستران ورامین(حاضر نشد)

     نوژن مازندران2 - 0 چوکا تالش

     گاز فجر جم بوشهر4 - 0 شهرداری لنگرود

     فولادنوین خوزستان 1 - 1 پاس نوین همدان 

     نفت امیدیه4 - 0 پرسپولیس گناوه

     سایپا شمال3 - 0 شهرداری اردبیل

     هما جوانرود3 - 3 آرمین قزوین

    نیروی زمینی تهران 1 - 1 کوثر لرستان

گل‌ها: شجاع عزتی(50) برای کوثر و  محمد ورن‌کش(81) برای نیرو زمینی 

کوثر در بازی رفت 1-0 پیروز شده بود

 

جدول رده‌بندی گروه الف فوتبال دسته دو باشگاه‌های کشور

رده

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

 سایپا شمال

20

14

3

3

32

16

45

2

 داماش تهران

20

11

7

2

24

10

40

3

 مقاومت تهران

20

10

6

4

34

25

35

4

 شهرداری نوشهر

20

9

5

6

26

24

32

5

 چوکا تالش

20

9

3

8

30

25

30

6

 گسترش‌فولادسهند

20

7

9

49

29

22

30

7

 شهرداری اردبیل

20

8

2

7

29

26

27

8

 آشیان ورامین

20

7

6

3

23

26

27

9

 شهرداری زنجان

19

5

11

3

21

19

26

10

 شموشک نوشهر

20

7

5

8

19

20

26

11

 گازفجرجم بوشهر

19

5

10

4

21

16

25

12

 هما جوانرود

19

5

6

8

22

30

21

                 

13

 شهرداری انزلی

19

4

8

7

19

25

20

                 

14  

 آرمین قزوین

20

3

7

10

23

35

16

15

 صنعت‌‌گازسرخس

20

3

5

12

19

28

14

                 

16  

شهرداری لنگرود

20

2

6

12

18

40

9

 

 

جدول رده‌بندی گروه ب فوتبال دسته دو باشگاه‌های کشور

رده

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

 استقلال‌جنوب‌تهران

20

12

6

2

27

12

42

2

 نیروزمینی تهران

20

10

8

2

29

19

38

3

آریاناگستر کیش

20

11

5

4

35

16

35

4

 پرسپولیس‌برازجان

20

10

4

6

34

26

34

5

نفت امیدیه

20

8

6

6

23

20

30

6

بام شهرکرد

20

8

5

7

26

24

29

7

 فولادنوین اهواز

20

8

7

6

27

23

28

8

 نفت‌وگازگچساران

20

8

4

8

23

22

28

9

 گلچین رباط‌کریم

20

7

5

8

24

26

26

10

 پاس‌نوین همدان

20

5

9

6

21

23

24

11

 کوثر لرستان

20

6

5

9

18

28

23

12

 نفت‌نوین آبادان

20

6

4

10

27

28

22

                 

13

 پرسپولیس‌گناوه

20

6

4

10

22

28

22

                 

14  

 مس‌سونگون‌تبریز

20

5

7

8

17

27

22

15

 ذوب‌آهن‌نوین

20

5

6

9

19

27

21

                 

16  

 بهزیستی‌همدان

20

2

3

15

20

43

9

 

* از تیم کوثر لرستان 3 امتیاز کسر می‌شود

 

رده‌بندی مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور

گروه یک:

شهرداری لاهیجان-19 بازی-38 امتیاز

انتظام تهران- 19بازی35امتیاز

شمس خوی- 19بازی-35امتیاز

ذرت کاران مغان اردبیل-19 بازی- 34امتیاز

یاران کپورچال انزلی- 19بازی- 33امتیاز

شاهین تهران- 19بازی-31 امتیاز

البرز قزوین- 19بازی- 30امتیاز

چی چست ارومیه- 19بازی-24 امتیاز

آستوآبیک قزوین- 19بازی-16 امتیاز

پاسارگاد نوین تهران- 19بازی-14 امتیاز

شهرداری نوین تبریز- 19بازی-14 امتیاز

ستاره سرخ زنجان- 19بازی- 5امتیاز

 

گروه دو:

شهرداری بهشهر- 19بازی-35 امتیاز

پرسپولیس قائمشهر- 19بازی- 34امتیاز

نفت محمو اباد-19 بازی-33 امتیاز

هیات فوتبال کاشمر- 19بازی- 32امتیاز

شهرداری اسلامشهر- 19بازی- 31امتیاز

دهداری مشهد- 19بازی- 29امتیاز

نفتون تهران-19 بازی- 28امتیاز

عشایری نور- 19بازی- 24امتیاز

راه آهن نوین شهر ری- 19بازی- 23امتیاز

کشاورز گرگان- 19بازی- 19امتیاز

فراغی بندر ترکمن- 19بازی-13 امتیاز

هیات فوتبال خراسان شمالی-19 بازی- 10امتیاز

 

گروه سه :

مهرکرج- 19بازی- 42امتیاز

پیام بابل- 19بازی-42 امتیاز

سپاهان نوین اصفهان-19 بازی- 38امتیاز

گیتی پسند اصفهان- 19بازی- 38امتیاز

تلاش نظر آباد تهران- 19بازی-36 امتیاز

هپکو اراک- 18بازی- 28امتیاز

هود کن باباخانی تهران-17 بازی- 21امتیاز

ارم ساز قم-18 بازی- 18امتیاز

آبفا تهران- 18بازی-17 امتیاز

جاوید کرج- 19بازی17- امتیاز

مهارت مهدی شهر سمنان- 18بازی-16 امتیاز

آریا سپاهان قم- 19بازی-2 امتیاز

 

گروه چهار:

داتیس لرستان- 16بازی-36 امتیاز

دارتاک لرستان- 18بازی-30 امتیاز

پالایش گاز ایلام-17 بازی- 29امتیاز

مکریان مهاباد-17 بازی- 29امتیاز

وحدت ایوانغرب ایلام-17 بازی- 26امتیاز

رهپویان کرمانشاه- 17بازی-24 امتیاز

خیبر متوسلیان پلدختر-16 بازی- 24امتیاز

شهرداری شازند مرکزی- 17بازی- 20امتیاز

احسان سپید نهاوند-17 بازی- 18امتیاز

اوراز مریوان کردستان- 16بازی- 14امتیاز

استقلال همدان- 16بازی-5 امتیاز

 

گروه پنج:

آلومینیوم المهدی نوین بندرعباس-18 بازی- 44امتیاز

شهرداری زرند کرمان-19 بازی-43 امتیاز

مس شهر بابک  کرمان-18 بازی- 37امتیاز

مس نوین کرمان- 19بازی- 34امتیاز

ناز سرام میبد یزد- 19بازی-32 امتیاز

پاس بیرجند-19 بازی-28 امتیاز

صنایع اردکان- 19بازی- 32امتیاز

پرسپولیس زاهدان- 19بازی- 18امتیاز

امید سرامیک میبد- 19بازی-16 امتیاز

شهرداری قائن خراسان جنوبی- 19بازی- 16امتیاز

خاتم اردکان یزد-19 بازی- 12امتیاز

نیروگاه ایرانشهر-19 بازی-9 امتیاز

 

گروه شش:

بهمن شیراز- 18بازی- 34امتیاز

خدمات شهری کیش-18 بازی- 34امتیاز

سایپا برازجان-17 بازی- 30امتیاز

میلاد دزفول- 17بازی-30 امتیاز

شهرداری دزفول-17 بازی-29 امتیاز

ملی حفاری اهواز- 17بازی-29 امتیاز

کارگر بنه گز بوشهر-17 بازی-28 امتیاز

پرسپولیس شیراز- 17بازی- 20امتیاز

استقلال دهدشت- 17بازی-13 امتیاز

فولادبروجن- 17بازی- 12امتیاز

عشایری یاسوج- 18بازی- 6 امتیاز