عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

مسابقات انتخابی کشتی فرنگی یادگار امام(ره)
ساعت ٤:۱٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٥ بهمن ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

مسابقات انتخابی کشتی فرنگی جام بین‌المللی یادگار امام (ره) با شرکت 183 کشتی گیر از 26 استان به مدت 3 روز در مجموعه ورزشی ولایت بروجرد طی 6 دوره با انجام 219 کشتی برگزار گردید:

وزن 55 کیلوگرم: 1- محسن رحمتی(لرستان) 2- یاسین بهرامی پور(کرمانشاه) 3- علی اطرافچی(خوزستان) ۴- مهرداد مردانی(خوزستان) 5- محمد دهقان(لرستان) و حمیدرضا خامسی(لرستان)

وزن 60 کیلوگرم: 1- محسن حاجی‌پور(مازندران) 2- ابوذر نورزاد(اردبیل) 3- امین سوری(خوزستان) ۴- محمد نوربخش(تهران) 5- محمدرضا مستعان(اردبیل) و صادق کونانی(لرستان)

وزن 66 کیلوگرم: 1- عباس محب‌تاش(فارس) 2- افشار خسروی(لرستان) 3- بهمن لری(تهران) و حسین محمدی‌فرخی(لرستان) 5- امید شلالوند(لرستان) و محمد کریمی(البرز)

وزن 74 کیلوگرم: 1- خلیل عبدالهی(تهران) 2- محسن قاسمی(لرستان) 3- یوسف اخباری(تهران) ۴- محسن مهدی‌زاده(تهران) 5- مهرزاد زارع(فارس) و میلاد چمن‌گلی(آذربایجان غربی)

وزن 84 کیلوگرم: 1- علی قیطاسی(فارس) 2- مهدی محمدی(البرز) 3- مسلم رنجبر(تهران) ۴- میلاد مجیدی(گیلان) 5- شهرام مهدی‌زاده(تهران) و امیر صفری(تهران)

وزن 96 کیلوگرم: 1- داود هداوند(لرستان) 2- حمید سرشوق(اصفهان) 3- رضا فرضی زاده(اردبیل) ۴- ابراهیم تختا(تهران) 5- محسن آقاولی(تهران) و فرزاد اصلانی(اردبیل)

وزن 120 کیلوگرم: 1- اسماعیل نظری(تهران) 2- بهنام مهدی‌زاده(تهران) 3- سعید حسین‌نژاد(مازندران) ۴- شادمان عظیمی(فارس) 5-محسن شبیخی(خراسان رضوی)

نفرات اول تا سوم به اردوی مسابقات جام بین المللی یادگار امام(ره) راه یافتند.

در ضمن فینال وزن 74 کیلوگرم به علت آسیب دیدگی محسن قاسمی کشتی‌گیر لرستانی از طرف مسؤولین برگزاری مسابقات از برگزاری مسابقه جلوگیری به عمل آمد.

 

نگاه آماری به بازی ایران و کره

بازیکنان تیم ایران 5 کیلومتر کمتر از کره‌ای‌ها دویدند

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران درمرحله یک چهارم پایانی جام ملت های آسیا، پنج کیلومتر کمتر از بازیکنان تیم کره جنوبی دویدند.

کمیته برگزاری این مسابقه ها آمار دیدار دو تیم ایران و کره جنوبی را اعلام کرد که ملی‌پوشان ایرانی در مجموع 120 دقیقه بازی 137 کیلومتر و 138 متر دویدند، اما بازیکنان تیم کره جنوبی در این دیدار 142 متر و 832 متر دویدند تا گام به مرحله نیمه پایانی بگذارند. آمار کلی دیدار دو تیم ایران و کره جنوبی به شرح زیر است:

 

ایران

کره‌جنوبی

شوت به سمت دروازه

2

3

شوت‌خارج‌ازچارچوب

11

9

کرنر

2

6

خطا

27

29

کارت زرد

2

3

آفساید

5

2

مالکیت توپ

50

50

گل

-

1

 

تیم ملی فوتبال ایران شنبه شب با شکست یک بر صفر مقابل کره جنوبی از راهیابی به مرحله نیمه پایانی پانزدهمین دوره جام ملت های آسیا باز ماند.

 

نتایج هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور

۲۳ دی:

شهرداری بندر عباس 1 - 3 کاوه تهران

فولاد یزد 0 - 0 داماش لرستان

مقاومت سپاسی شیراز 0 - 1 داماش گیلان

مس رفسنجان 0 - 2 پیام مشهد

۲۴ دی:

اتکا گرگان4 - 1 همیاری اراک

استقلال اهواز2 - 3 برق شیراز

ابومسلم مشهد3 - 0 گسترش فولاد تبریز

آلومینیوم هرمزگان1 - 0 شیرین فراز کرمانشاه

فولاد نطنز1 - 2 گل گهر سیرجان

شهرداری یاسوج3 - 1 نفت مسجد سلیمان

تربیت یزد2 - 2 ماشین سازی تبریز

سپیدرود رشت3 - 2 ایران جوان بوشهر

مس سرچشمه رفسنجان4 - 0 صنعت ساری

پیام مخابرات شیراز1 - 1 نساجی مازندران

 

برنامه هفته چهاردهم (8 بهمن ساعت 14):

     مقاومت سپاسی شیراز -  شهرداری بندر عباس

     ابومسلم مشهد -  نساجی مازندران

     کاوه تهران -  همیاری اراک

     فولاد نطنز -  داماش گیلان

     اتکا گرگان -  پیام مشهد

     شهرداری یاسوج -  گل گهر سیرجان

     مس رفسنجان -  ماشین سازی تبریز

     تربیت یزد -  نفت مسجد سلیمان

     داماش لرستان -  گسترش فولاد تبریز

     استقلال اهواز -  صنعت ساری

     آلومینیوم هرمزگان -  برق شیراز

     سپیدرود رشت -  شیرین فراز کرمانشاه

     مس سرچشمه رفسنجان -  فولاد یزد

     پیام مخابرات شیراز -  ایران جوان بوشهر

 

نتایج هفته شانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور

۲ بهمن: 

شموشک نوشهر 0 - 1 صنعت گاز سرخس

۱۰ بهمن:

۰۳ بهمن  هفته شانزدهم 

     نوژن مازندران2 - 0 گسترش فولاد سهند

     چوکای تالش1 - 0 شهرداری اردبیل

     مقاومت تهران4 - 3 همای جوانرود

     گاز فجر جم بوشهر0 - 1 آشیان گستران ورامین

     آریانا گستر کیش3 - 2 پرسپولیس گناوه

     استقلال جنوب تهران0 - 0 گلچین رباط کریم

     پرسپولیس برازجان1 - 0 پاس نوین همدان 

     نفت و گاز گچساران1 - 2 نیروی زمینی تهران

     صنعت نفت نوین آبادان2 - 0 بام شهرکرد

     نفت امیدیه0 - 0 مس سونگون ورزقان تبریز

     بهزیستی همدان1 - 2 ذوب آهن نوین اصفهان

     شهرداری انزلی0 - 0 شهرداری لنگرود

     شهرداری زنجان1 - 1 داماش تهران

     سایپای شمال1 - 0 آرمین قزوین

     فولاد نوین خوزستان3 - 1 کوثر لرستان

 

برنامه هفته هفدهم دسته دوم(۱۰ بهمن ساعت 14): 

      گسترش فولاد سهند - شموشک نوشهر

      مس سونگون ورزقان تبریز - صنعت نفت نوین آبادان

۱۱ بهمن :

      شهرداری اردبیل - گاز فجر جم بوشهر

      آشیان گستران ورامین - نوژن مازندران

      شهرداری لنگرود - داماش تهران

      همای جوانرود - شهرداری زنجان

      آرمین قزوین - مقاومت تهران

      صنعت گاز سرخس - سایپای شمال

      شهرداری انزلی - چوکای تالش

      آریانا گستر کیش - پرسپولیس برازجان

      پاس نوین همدان  - نفت امیدیه

      بام شهرکرد - بهزیستی همدان

      ذوب آهن نوین اصفهان - فولاد نوین خوزستان

      کوثر لرستان - نفت و گاز گچساران

      نیروی زمینی تهران - استقلال جنوب تهران

      پرسپولیس گناوه - گلچین رباط کریم

     گسترش فولاد سهند -شموشک نوشهر

     مس سونگون ورزقان تبریز -صنعت نفت نوین آبادان

 

 لیگ دسته سوم کشور

مقاومت موکریان مهاباد 3 دارتاک خرم‌آباد 0