عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

لیگ فوتبال دسته سوم کشور هم شروع شد
ساعت ۱:٤٩ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٧ مهر ۱۳۸٤  کلمات کلیدی:

 

« تیمهای حاضر در دسته سوم ایران (53 تیم در 8 گروه)

 

گروه یک : سازمان منطقه ویژه گچساران- رزموکت بروجن- فجرشهدا کازرون- شهرداری برازجان- شهرداری هویزه- پشتیبانی شیراز- پرسپولیس گناوه

گروه دو : استقلال بیرجند- سیمان خاش- مس رفسنجان- زغال سنگ کرمان- گل گهر سیرجان- فولاد هرمزگان

گروه سه : برق بیستون کرمانشاه- ارغوان صحنه- فجـر 24 بعثت بروجرد- وحدت ایـوان غرب- قند اسلام آباد- پرسپولیس خرم آباد- شاهین ایلام

گروه چهارم : خورشید زریوار مریوان- آذرشهد ارومیه- پرسپولیس زنجان- فجر عاشورا تبریز- شهرداری اردبیل- ارومیه جوان

گروه پنج : شهرداری انزلی- داروسازی سبحان رشت- فجرانصار همدان- شاهین کرج- شهرداری لاهیجان- ذوب و فلزات الوند بهار- پیام قزوین

گروه شش : شهرداری یزد- پیروزی خمین- شادرفولاد یزد- ذغال غالب کاشان- استقلال کاشان- میلادی قم

گروه هفت : صنایع پارچین تهران- شهرداری اسلامشهر- ماشین لنت سمنان- پویا مشهد- تلاش تهران- گلا آمل- پاس خراسان

گروه هشت : لشگر30 گرگان- بندرنوشهر- اترک پتروشیمی خراسان- درنا تهران- خزر محمودآباد- توربو راه آهن خراسان- نفت تهران

 

برنامه هفته اول و نتایج گروه سوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور  پنجشنبه 7/7/84 :

برق بیستون ۰  ارغوان صحنه ساعت ۰   ورزشگاه آزادی کرمانشاه ۳۰/15

فجر بروجرد ۳  وحدت ایوان غرب ۳    ورزشگاه کارگران شهرداری بروجرد30/15

قند اسلام آباد ۱ پرسپولیس خرم آباد ۱   ورزشگاه ریزوندی اسلام آباد 30/15

نتایج لیگ فوتبال دسته اول لرستان :

شرکت نفت خرم آباد 2 بهزیستی 2 

هما خرم آباد 1 فولاد نورآباد 3

دارتاک خرم آباد 3 شرکت نفت 1 

پارسیلون خرم آباد 0 بهزیستی 0

المپیک الشتر 3 هما خرم آباد 2

 فولاد نورآباد 0 پارسیلون 1

المپیک الشتر 0 دارتاک خرم آباد 0 

دارتاک 1 پارسیلون خرم آباد 0

بهزیستی خرم آباد ۱ دارتاک خرم آباد ۰ 

 هما خرم آباد ۲ شرکت نفت ۱

فولاد نورآباد ۲ المپیک الشتر ۰

اسامی تیمهای نماینده لرستان در فوتبال لیگ کشور :

× اسامی بازیکنان پیام ارتباطات خرم آباد شرکت کننده در لیگ دسته دوم کشور 1384 : رضا قاسمی- سعید بیاتی- علی رحیمی پور- محمد دالوند- اکبر دهنادی- روزبه خماند- مهرداد خانی- محمدعلی بازگیر- منصور شاکرمی- سعید دولتشاه– وحید شاکرمی- سعید طیبی فرد- محسن اسکینی- حمید میردریکوند- یاسر حسنوند- یاور عقیلی- مسعود پیری چگنی- محمد کوشکی- حسن عمرانی- سرمربی : رضا وطنخواه- مربیان : محمدحسن حسین بیگی- بهزاد پشتدار- فرزاد ترابی- سرپرست : فتح الله کریمی- مدیر عامل : مهندس سید محمد قاسمی

× اسامی بازیکنان پرسپولیس خرم آباد شرکت کننده در لیگ دسته سوم کشور 1384 : ابوذر امیری- محمد کائدی- علی اسدی- شهریار هاجری- کیانوش میر- کیانوش بیرانوند- کرمبک عبدولی- احمد چراغی- حجت مرادی- هادی فاضلی- مجید علیپور- علی احمد علیپور- رضا جانملکی- فرزین کشوری- کامران صادقی- مجتبی یعقوبی- حامد یوسفوند- حشمت علیزاده- بهمن موسوی- حسین جودکی- احمد علیشاهی- سرمربی : شمس الدین سپهوند- مربی : رضا حاتمی- سرپرست : سعید سپهوند

× اسامی بازیکنان فجر 24 بعثت بروجرد (قهرمان لیگ استان) شرکت کننده در لیگ دسته سوم کشور 1384 : عبدالرضا کردی- رضا ساکی- یحیی نظامی- احمد ساکی- عباس صارمی- محمد غلامی- محمد رضا کردی- علی محمد کوشکی- سعید معظمی گودرزی- جواد خسروی میانه- ماشالله محمدی- محسن دیناروند- علی مقدسی- ایوب ساعیوند- احمد لطفی- حسن جوانمرد- پیمان جودکی- امید فرهادتوسکی- مجید گودرزی- احمد ارجمندی- مسعود پیرهادی- حمید پاک‌وضع- مربی : موسی صابونچی- سرپرست : سرهنگ حبیب الله ساکی

گروه بندی لیگ مناطق امیدهای کشور :

گروه 6  : هما خرم آباد ، تختی نهاوند ، نفت اهواز ، بیستون کرمانشاه

گروه بندی لیگ مناطق نوجوانان کشور :

گروه 6 : وحدت ایلام ، میعاد پیمانکاری بروجرد ، ایساکو اردکان ، لوله سازی اهواز

ضمناً تیم نوجوانان خیبر خرم آباد در دسته اول نوجوانان کشور حضور دارد

***

آرش میراسماعیلی به عنوان قهرمان قهرمانان تسهای کمیته ملی المپیک دست یافت . در این تست گیری که با شرکت 46 نفر از نخبه های ورزشی کشور در سالن آکادمی المپیک برگزار شد میر اسماعیلی دلاور لرستانی به مقام اول رسید . در دو ماده نیز احسان حدادی از رشته دو و میدانی به مقام اول دست یافت