عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

بازگشت دوباره‌ی سرمربی کوثر
ساعت ۱:٢۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٧ آذر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

قائم‌مقام باشگاه فرهنگی ورزشی کوثر لرستان گفت: فضل‌الله حیدری سرمربی تیم فوتبال کوثر که ابتدای فصل از این تیم جدا شده بود، امروز دوباره بر سر تمرینات کوثر حاضر شد و سکان هدایت این تیم را در دست گرفت.

امیرناصر غلامرضایی اظهار داشت: با توجه به این که حیدری از ابتدای فصل به عنوان سرمربی تیم به فدراسیون فوتبال معرفی شده بود و از بازی چهارم به دلایل شخصی تمرینات را ترک کرد، با نظر قاسمی رئیس هیأت مدیره باشگاه از امروز دوباره هدایت تیم را بر عهده گرفت.

وی افزود: متأسفانه مشکل مدیریتی کوثر هنوز حل نشده و این باشگاه در بلاتکلیفی به سر می‌برد؛ مهندس حسین قاسمی از ابتدای فصل تا کنون 16 میلیون تومان از هزینه‌های تیم را با مساعدت حیدری سرمربی کوثر تقبل نموده است در حالی که موسوی‌نیا مالک هتل تابان نیز به عنوان مدیرعامل ادعای مالکیت باشگاه را دارد و بازیکنان در این میان مانده‌اند که برای پی‌گیری مطالباتشان به چه کسی باید مراجعه نمایند؟!

غلامرضایی اظهار امیدواری کرد بازگشت حیدری، با توجه به انتخاب نفرات در ابتدای فصل توسط وی و شناختی که از تیم دارد، در دیدارهای آتی منجر به کسب نتایج مطلوب گردد و این تیم از میانه‌ی جدول به جمع بالانشینان بپیوندد.

 

مجمع عمومی سالانه هیأت ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضاء

مجمع عمومی عادی سالانه هیأت ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضاء استان لرستان برگزار می‌شود.

مجمع عمومی عادی سالانه هیأت ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضاء استان لرستان در ساعت 11 روز پنج‌شنبه 18 آذرماه با حضور فاطمی‌نسب رئیس فدراسیون ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضاء، سالاروند مدیرکل تربیت بدنی استان و سایر اعضاء با هدف بررسی عملکرد نه ماهه اول 89 و تبادل نظر پیرامون برنامه های اجرائی سال 1390 هیأت ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضاء در سالن اجتماعات اداره کل تربیت بدنی لرستان برگزار خواهد شد.

 

معاون برنامه‌ریزی استانداری لرستان:

سرانه ورزشی لرستان کمتر از 50 سانتی‌متر است

معاون برنامه‌ریزی استانداری لرستان گفت: سرانه ورزشی در لرستان کم‌تر از 50 سانتی‌متر است.

محمدرضا ملکی‌راد عصر امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات زیر ساختی ورزش لرستان که با حضور علی ترکاشوند مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزار شد، اظهار داشت: از این میزان حدود 10 سانتی‌متر آن شامل فضاهای ورزشی مسقف است که آن هم تنها ظرفیت حضور و فعالیت‌های ورزشی مردان را داشته و بانوان سهم بسیار اندکی از امکانات ورزشی استان را دارند.

وی ضمن تشریح وضعیت نامطلوب فضاهای ورزشی مسقف این استان افزود: با وجود اقدامات انجام شده سال‌های اخیر برای توسعه فضاهای ورزشی سرپوشیده در لرستان، همچنان بانوان لرستانی با مشکل جدی کمبود فضاهای ورزشی سرپوشیده و متناسب مواجه هستند و ناچار به تمرین در مکان‌های غیرمناسب و یا منازل هستند.

ملکی‌راد فراهم کردن زیر ساخت‌های ورزشی برای این استان را حداقل خواسته جوانان ورزش دوست این استان که همواره در ردیف ورزشکاران قهرمان رقابت‌های جهانی و آسیایی قرار دارند، دانست و گفت: اکثر مصوبات سفرهای دور اول و دوم هیئت دولت لرستان در بخش ورزش از پیشرفت متناسب و مطلوبی برخوردار نیستند.

معاون برنامه‌ریزی استانداری لرستان خواستار توجه ویژه شرکت توسعه و نگهداری فضاهای ورزشی کشور به استان لرستان شد و تصریح کرد: در تخصیص اعتبارات ورزشی به استان‌های کشور باید لرستان از جایگاه ویژه‌ای در زمینه رفع کمبودها و ضعف‌های موجود ورزشی برخوردار باشد.

وی استان لرستان را یک استان جوان و ورزش‌دوست عنوان کرد و گفت: خدمت به این‌گونه جوانان وظیفه همه مسوولان است.