عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

دعوت 5 هندبالیست جوان لرستانی به اردوی تیم ملی
ساعت ۱٢:۱٠ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٢ آذر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

سرپرست هیأت هندبال لرستان از دعوت 5 هندبالیست جوان لرستانی به اردوی تیم ملی هندبال کشورمان خبر داد.

ناصر رحمانی در این زمینه به خبرنگار خبرگزاری لرستان گفت: سبحان موسوی، حسین دلفان، محمد مرادی‌مطلق، علی حداد و علی شایسته نفراتی هستند که از 15 آذر به مدت یک هفته در تالار فدراسیون هندبال جهت برپایی دومین مرحله‌ی اردوی تیم ملی هندبال جوانان حضور خواهند یافت.

وی افزود: عزت‌الله رزمگر مربی لرستانی به همراه تقی ناری مربی‌گری تیم ملی هندبال جوانان کشورمان را بر عهده دارند.

 

 

بدمینتون پلدختر نیاز مند توجه مسؤولین است

پلدختر- عباس دارایی: ریس هیات بدمینتون شهرستان پلدختر در گفت‌وگو باخبرنگار ما گفت: بدمینتون شهرستان نیازمند توجه مسؤولین است.

وی افزود: هیأت بدمینتون پلدختر باهدف توسعه وگسترش این رشته دربین سنین پایین وبزرگسال دررده آقایان وبانوان تشکیل شده که مورد استقبال ورزشکاران شهرستان واقع ضشده است.

کاظم ایمانی گفت: با توجه به استعدادهای موجود شهرستان برنامه ریزی وارائه امکانات می تواند ضمن گسترش ورزش درتوسعه رشته بدمینتون شهرستان پلدختر موثر باشد.

رئیس هیات بدمینتون پلدختر اظهار داشت: با توجه به نوپا بودن این رشته در شهرستان رایزنی‌هایی با طولابی رئیس پرتلاش تربیت بدنی، اقبالی و بهرامی رئیس و دبیر هیأت بدمینتون استان لرستان صورت گرفته که با توجه به قول مساعد ایشان امیدواریم چشم انداز روشنی برای بدمینتون شهرستان پلدختر ترسیم ومحقق گردد.

کاظم ایمانی افزود: تخصیص اعتبار مناسب ،اعزام مربی برای برپایی کلاسهای آموزشی وخط کشی استاندارد زمین وجذب امکانات از جمله پایه تور استاندارد، راکت و تور و... از انتظارات هیات بدمینتون شهرستان در جهت شکوفایی و گسترش این رشته در پلدختر است.

ریس هیات بدمینتون پلدختر گفت: در مسابقات استان و دانش‌آموزان لرستان ورزشکاران ما شرکت کردند که با توجه به بضاعت و کمبود امکانات، توانستند بالاتر از حد انتظار ظاهر شوند.

وی افزود: استفاده از کارشناسان مجرب در بدنه هیات و برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقات داخلی و استانی از جمله برنامه‌های بدمینتون پلدختر در آینده است که امیدواریم با مساعدت و همکاری رئیس محترم تربیت‌بدنی شهرستان و هیات بدمینتون لرستان تحقق یابد.