عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

آرزو دارم در خدمت تیم‌های لرستان باشم
ساعت ٥:٥۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۳٠ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

سرمربی لرستانی تیم تراکتورسازی تبریز:

آرزو دارم در خدمت تیم‌های لرستان باشم

سرمربی تیم لیگ برتری تراکتورسازی تبریز گفت: به عنوان یک لر آرزو دارم در خدمت تیم‌های لرستان باشم و در وطن خود خدمت کنم.

فراز کمالوند در ارتباطزنده با  برنامه‌ی شبانه «سلام لرستان» اظهار داشت: هیچ ‌کجا به اندازه‌ی لرستان استعداد ورزشی وجود ندارد و اگر به این استعدادها توجه شود به یقین بیش از پیش شاهد درخشش ورزشکاران لرستان خواهیم بود.

وی ضمن اشاره به بیوگرافی و ذکر این نکته که تا 11 سالگی در خرم‌آباد بوده است عنوان کرد: اوایل دهه 60 همیشه برای تماشای بازی تیم‌های منتخب لرستان و خیبر خرم‌آباد به ورزشگاه تختی این شهر می‌رفتم و پس از مهاجرت خانوادگی به تهران، در سن 19 سالگی به دلیل ناراحتی کمر برای همیشه مجبور به کنار نهادن فوتبال شدم.

کمالوند ضمن تسلیت شهادت جمعی از پاسداران لرستانی مستقر در پادگان امام علی(ع) و فرا رسیدن مراسم چهلمین روز درگذشت آن‌ها، اظهار داشت: همه‌ی ما باید دنباله‌روی راه شهدا باشیم.

سرمربی 34 ساله‌ی تراکتورسازی تبریز یادی نیز از اسطوره‌ی‌ خانه‌نشین فوتبال لرستان نمود و گفت: امیدوارم ناصر میرزایی هر چه زودتر به میادین ورزشی بازگردد و از خداوند متعال آرزوی سلامتی وی را دارم.

کمالوند در بخش پایانی سخنانش به لهجه‌ی سلیس لری صحبت کرد که این موضوع مورد توجه حضار در استودیو و مردم لرستان قرار گرفت.

گفتنی است سال گذشته شیطنت عده‌ای از خبرنگاران باعث ایجاد شبهه‌ در زمینه‌ی خوزستانی یا لرستانی  بودن فراز کمالوند شده بود که وی در برنامه‌ی 90 که 28 آذرماه 1388 پخش شد، قویاً موضوع خوزستانی بودن را رد و خود را زاده‌ و بالیده‌ی لرستان ذکر و به این موضوع افتخار کرد.