عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته هشتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور
ساعت ۱۱:٢٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٩ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

احسان‌سپید نهاوند 0 دارتاک خرم‌آباد 1

گل: مسلم دریکوند (21)

داتیس خرم‌آباد 0 گاز ایلام 0

 

بانوان کاراته‌کا لرستانی 4 نشان نقره و برنز کسب کردند

تیم کاراته بانوان لرستان 4 مدال از مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور کسب کرد.

رقابت‌های کاراته سبک شیتوریو- کوبه‌اوزاکا بانوان کشور با حضور 25 تیم از 14 استان به مدت 3 روز در اردوگاه شهید بهشتی کردان کرج در 2 رده‌ی سنی امید و بزرگسالان برگزار شد که اعضای تیم 9 نفره لرستان به مربی‌گری سمیه کریمی به عناوین زیر دست یافتند:

52 کیلوگرم کمیته بزرگسالان: زهرا رحمتی(نقره)

57 کیلوگرم کمیته بزرگسالان: فرشته رحمتی(نقره)

60 کیلوگرم کمیته بزرگسالان: مرضیه کاظمی(برنز)

60 کیلوگرم کمیته امید: حدیث رضایی(برنز)

کاپ1 اخلاق این مسابقات نیز به تیم لرستان رسید. نفرات برتر این مسابقات جهت شرکت در رقابت‌های آسیایی مالزی به اردوی تیم ملی دعووت شدند.

هیات رزمی‌ دورود در استان اول شد

جلسه‌ی هیأت ورزش‌های رزمی استان با حضور 21 نفر از مسؤولین 14 شهر و بخش استان در ازنا برگزار شد.

در این جلسه رئیس هیأت رزمی استان پس از دریافت گزارش کار حوزه اجرایی هیأت‌ها، برنامه‌های آتی این هیأت را بازگو کرد.

ایرج محمدی  اظهار داشت: خانه‌ی رزمی استان در شهرستان خرم‌آباد مورد بهره‌برداری قرار گرفته که این امر کمک شایانی به ارتقا این رشته‌یورزشی خواهد نمود.

وی افزود: آذرماه کلاس مربی‌گری بین‌المللی به مدرسی بیل والاس رئیس فدراسیون جهانی کیک‌بوکسینگ و از چهره‌های شهیر هنرهای رزمی و سینما در استان برگزار خواهد شد.

در این جلسه پس از بررسی عملکرد هیأت‌های شهرستان‌ها و بخش‌ها ظرف 6 ماه اول سال 89، هیأت دورود به سرپرستی علی‌حسن رضایی به عنوان بهترین هیأت معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

همچنین محمد میر نیز به عنوان مسؤول روابط عمومی این هیأت ورزشی برگزیده شد.

 

مسابقات اسنوکر غرب کشور به مناسبت عید قربان

به مناسبت عید سعید قربان، یک دوره مسابقه اسنوکر با حضور 40 شرکت‌کننده از استان‌های لرستان، خوزستان، همدان و کرمانشاه به مدت یک روز در باشگاه فرهنگی ورزشی بیلیارد مطهری خرم‌آباد برگزار شد.

در پایان این مسابقات، نادر جهادی(خوزستان)، مالک قاسمی(همدان) و امید فرج‌زاده(لرستان) به ترتیب اول تا سوم شدند.

علی سرخه از خوزستان به عنوان بازیکن اخلاق و علی مقصودی از کرمانشاه به عنوان فنی‌ترین بازیکن معرفی شدند.

این مسابقات با نظارت مرتضی درویشی(رئیس هیأت بیلیارد لرستان) و فرزین کشوری(دبیر هیأت) برگزار شد.