عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

انتخابات هیأت کشتی استان برگزار شد
ساعت ۱٠:۳٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢۳ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

شنبه 22 آبان انتخابات هیأت کشتی لرستان در اداره کل تربیت‌بدنی لرستان برگزار شد که عبدالله عزیزپور 10 رأی و نادر ملوکی 7 رأی کسب نمودند و عزیزپور به عنوان رئیس جدید هیأت کشتی لرستان برگزیده شد.

متأسفانه در پایان این جلسه عده‌ای از طرفداران دو کاندید با یک‌دیگر درگیر شدند که با وساطتت برخی حضار و نیروهای انتظامی قائله پایان پذیرفت.

 

تمرین شنا برای تاصر میرزایی

با مساعدت کلانتری‌فرد رئیس گروه تربیت‌بدنی و تن‌درستی آموزش و پرورش لرستان، در هفته سه سانس تمرین شنا در استخر آموزش و پرورش برای استاد ناصر میرزایی پیشکسوت فوتبال لرستان که 3 سال است دچار عارضه مغزی شده در نظر گرفته شد.

امیدواریم این پیشکسوت محبوب فوتبال لرستان هر چه زودترسلامتی خود را بازیافته و به میادین ورزشی بازگردد.

 

عنوان پنجم تیم کشتی ناشنوایان لرستان در پیکارهای قهرمانی کشور

تیم کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان لرستان در پیکارهای قهرمانی کشور پنجم شد. در پیکارهای کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی ناشنوایان کشور که با حضور تیم‌هایی از سراسر کشور به مدت 4 روز در کرمانشاه برگزار شد تیم لرستان در هر دو رشته آزاد و فرنگی به مقام پنجم بسنده کرد.

برای تیم کشتی آزاد ناشنوایان لرستان در این پیکارها مجتبی دلفان در وزن 82 کیلوگرم نشان نقره و حسین دریکوند در وزن 74 کیلوگرم نشان برنز کسب کردند.

در رشته فرنگی هم صادق سرلک در وزن 120 کیلوگرم نشان نقره و محمود بیگی‌زاده در وزن 60 و رضا فرنگی در وزن 96 کیلوگرم نشان برنز به دست آوردند.