عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اعضای کادر فنی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران مشخص شدند
ساعت ۱٢:۳٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٤ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

محسن طاهری مربی لرستانی به عنوان سرمربی و غلام‌علی اکبر‌آبادی از اراک به عنوان مربی هدایت تیم ملی نوجوانان ایران در مسابقه‌های قهرمانی آسیا و انتخابی جهان که تیرماه در امارات برگزار خواهد شد را برعهده خواهند داشت.

دور جدید تمرینات تیم ملی هندبال نوجوانان با 26 بازیکن آغاز شد. از این تعداد با نظر کادر فنی بهترین‌ها در اردو باقی می‌مانند و نفرات دیگر هم در اردوهای بعدی دعوت خواهند شد.  12 تیم در این مسابقات حضور خواهند داشت.

طاهری بازیکن سابق منتخب لرستان، فولاد مبارکه اصفهان و کاپیتان تیم ملی هندبال کشورمان بوده است.

سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران گفت: هیچ قولی برای جهانی شدن و یا کسب مقام در مسابقات آسیایی نمی‌دهم.

محسن طاهری اظهار کرد: در فاصله حدود 40 روزه تا مسابقه‌های قهرمانی آسیا و در حالی که بیشتر این زمان را به خاطر امتحانات بازیکنان از دست خواهیم داد چه کار می‌توانیم بکنیم؟! مطمئناً هیچ مربی با 20 روز کار کردن نمی‌تواند قول جهانی‌شدن و یا کسب مقام را بدهد!

 وی افزود: سرمربیگری تیم ملی نوجوانان را تنها به خاطر کمک به هندبال ایران پذیرفتم. شرایط هندبال بسیار حاد است. قطعاً قبول این پست ریسکی بزرگ و بازی کردن با آبرو است!

 طاهری یادآور شد: سعی می‌کنیم تا از تیم ملی دانش‌آموزان که در مسابقه‌های جهانی نایب قهرمان شدند استفاده کنیم و به نوعی از آن تیم سوء استفاده کنیم.

 فدراسیون هندبال در حالی محسن طاهری را به عنوان سرمربی و غلام‌علی اکبرآبادی را به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان انتخاب کرده که تیم ملی نوجوانان حدود 10 ماه است هیچ تمرینی نداشته است! تیم ملی نوجوانان تیرماه در مسابقه‌های قهرمانی آسیا شرکت خواهد کرد و 4 تیم نخست سهمیه حضور در مسابقه‌های قهرمانی جهان را کسب می‌کنند. سجاد ندری و مسلم کاظمی از لرستان نیز در اردوی تیم ملی نوجوانان حضور دارند.

 2 مقام کشوری ارمغان دوندگان لرستانی

مسابقات دو و پیاده‌روی بزرگسالان کشور به مدت 2 روز زیر نظر فدراسیون ورزش‌های همگانی در کرمان برگزار شد و 2 لرستانی موفق به کسب مقام و دعوت به اردوی تیم ملی شدند:

دو 10 کیلومتر(رده 35 تا 41 سال): احمد فراش‌بیرانوند(دوم)

پیاده‌روی 5 کیلوتر(رده 49 تا 55 سال): عباس شعبان(سوم)

مربی سابق کوثر، سرمربی تیم ملی نونهالان ایران شد

سرمربی سابق تیم فوتبال کوثر لرستان، از یک ماه پیش با حکم فدراسیون فوتبال ایران به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان زیر 14 سال کشورمان برگزیده شد.

مصطفی قنبرپور که دو فصل متوالی از آغاز رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران کار هدایت کوثر لرستان را بر عهده داشت و از این تیم اخراج شد، کار هدایت تیم ملی نونهالان ایران در رقابت‌های فستیوال تیم‌های ملی پایه آسیا که در همدان برگزار می‌شود را عهده‌دار است.