عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج بازی‌های معوقه لیگ دسته اول
ساعت ٦:۱٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

چهارشنبه ٨ اردیبهشت: 

پیام مشهد ٢ اتکا گرگان 1  

  شیرین فراز کرمانشاه 1 گسترش فولاد تبریز 0

  کوثر لرستان 0 نساجی مازندران 1 

  شن سا اراک 0 مهرکام پارس تهران ١

برای ثبت در کتاب رکوردهای گینس:

چهارمین سرمربی تیم فوتبال کوثر لرستان هم استعفا کرد!

مدیرعامل باشگاه کوثر لرستان، از استعفای «ساکت الهامی» چهارمین(در حقیقت پنجمین) سرمربی تیم فوتبال کوثر لرستان در 17 بازی این تیم خبر داد.   

در جریان تمرینات یک‌شنبه و دوشنبه این تیم در خرم‌آباد، ساکت الهامی(دستیار سابق فیروز کریمی و آنالیزور تیم استقلال) با حضور در محل تمرین تیم و به دلیل عدم حضور بازیکنان تیم کوثر در تمرینات، از سمت خود استعفا کرد. (تصویر الهامی:)

 

غلامرضا آیت‌الله‌زاده مدیرعامل تیم کوثر لرستان گفت: الهامی، پس از انعقاد قرارداد با تیم کوثر در خرم‌آباد حاضر شد اما به دلیل عدم حضور بازیکنان در تمرین تیم از سرمبی‌گری تیم استعفا کرده و قرارداد نامبرده نیز فسخ شده است.

وی تصریح کرد: تیم کوثر لرستان در حال حاضر فاقد سرمربی است و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده بازیکنان این تیم جمعه برای شرکت در یک اردوی آمادگی عازم تهران می‌شوند.

وی اضافه کرد: هیأت مدیره کوثر لرستان در حال حاضر با گزینه‌های در حال مذاکره است که در صورت توافق، سرمربی جدید(ششمین سرمربی در 17 بازی!) به زودی معرفی خواهد شد.

تیم کوثر لرستان پس از واگذاری به هیأت مدیره جدید از یک ماه گذشته تاکنون دو بار کادر مربی‌گری خود را تغییر داده بود! گفته می‌شود حسین قاسمی مالک جدید کوثر قادر به پرداخت هزینه‌های این تیم نیست و لذا در انظار عمومی ظاهر نمی‌شود!