عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته شانزدهم لیگ دسته دوم
ساعت ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٩ اسفند ۱۳۸۸  کلمات کلیدی:

نتایج گروه اول

پالایش گاز ایلام 1  فولاد یزد 0

گل: وحید شمسایى( دقیقه۶۵) از روى نقطه پنالتى

هپکوى اراک ۲  ماشین سازى تبریز ۲

گل ها: حمید مرادى( دقیقه۵۵) و حامد پناهى( دقیقه ۷۶) براى هپکوى اراک و محسن قریشى( دقیقه ۳) و مرتضى حاجى‌زاده(دقیقه ۴+۹۰) براى ماشین سازى

سپید رود رشت ۴ مقاومت تهران 1

گل ها: سهیل حق شناس( دقایق

۳ ۷، ۷۵،) و مهدى عابدى( دقیقه ۳۵) براى سپید رود رشت و فرشید خزایى(دقیقه ۱۰)

آریا سپاهان قم ۲  گلچین رباط کریم 1

گل ها: على اخلاص( دقیقه ۸۰) از روى نقطه پنالتى براى رباط کریم

نتایج گروه دوم

پرسپولیس بجنورد 0  شهردارى یاسوج ۲

گل ها: مصطفى چراغى(دقیقه ۵۰) و خسرو پیروزان (دقیقه ۶۵)

شهردارى لنگرود 0  نفت اهواز 0

پرسپولیس زاهدان 0  نیروى زمینى تهران 1

گل: رامبد عالىخانى (دقیقه ۹۰ از روى نقطه پنالتى)

نوژن مازندران ۳ صنعت نفت و گاز گچساران 0

گل ها: مجتبى بابک(دقیقه ۴۰ از روى نقطه پنالتى و دقیقه ۸۷) و امیر توکلى(دقیقه ۷۵)

نتایج گروه سوم

استقلال قزوین 1 شهردارى ماهشهر 1

گل ها: بهرام رضالو (دقیقه ۱۵) براى استقلال قزوین و محسن عباسپور (دقیقه ۳۸) براى شهردارى ماهشهر

صنعت گاز سرخس 0 صنعت نفت نوین آبادان 0

پرسپولیس برازجان 0 هماى تهران 0

سایپاى شمال 1 داماش تهران 0

گل: اصغر رامشگر (دقیقه ۸۱ از روز نقطه پنالتى)

نتایج گروه چهارم

شهداى ورزشکار خراسان جنوبى ۲ شهردارى زنجان ۴

گل ها: امیر پیاده (دقیقه ۳۰) و احمد کیا

( دقیقه ۳۸) براى شهداى ورزشکار خراسان جنوبى و مرتضى حیدرى (دقیقه ۶۲) و وحید اسحاقى( دقیقه ۷۲) و یونس گوهرى

(دقیقه ۸۵) و پیمان حیدرى( دقیقه ۲+۹۰) براى شهردارى زنجان

شهردارى انزلى ۲ هیات چهار محال و بختیارى 1

گل ها: محسن رحیمى مقدم (دقیقه ۱۰) و رضا محمد جانى(دقیقه ۲۱) براى شهردارى انزلى و خلیل امیدى (دقیقه ۷۳) از روى نقطه پنالتى براى هیات چهارمحال

خیبر بوژان لرستان 0 استقلال جنوب تهران 1

گل: مصطفى بیات (دقیقه 91)

مقاومت مازندران 1  آرمین تهران 0

گل: اسماعیل صمدى (دقیقه ۲۵)

 

برنامه دیدارهاى هفته هفدهم مسابقات لیگ دسته دوم

شنبه ۱۵/۱۲/۸۸ ساعت۳۰/۱۴

گروه اول

ذوب آهن اردبیل- هپکوى اراک (ورزشگاه تختى اردبیل)

مقاومت تهران- پالایش گاز ایلام (ورزشگاه میلاد نور تهران)

ماشین سازى تبریز- آریا سپاهان قم (ورزشگاه تختى تبریز)

گلچین رباط کریم - سپیدرود رشت (ورزشگاه شهید درخشان ۲ رباط کریم)

گروه دوم

پرسپولیس گناوه- شهردارى لنگرود (ورزشگاه شهید سراجى گناوه)

نیروى زمینى تهران- پرسپولیس بجنورد (ورزشگاه پادگان جى تهران)

نفت اهواز- نوژن مازندران (ورزشگاه اختصاصى نفت اهواز)

صنعت نفت و گاز گچساران- پرسپولیس زاهدان (ورزشگاه تختى گچساران)

گروه سوم

صنعت آرد گلستان- صنعت گاز سرخس (ورزشگاه لشگر

۳۰ گرگان)

هماى تهران- استقلال قزوین (ورزشگاه اختصاصى هماى تهران)

صنعت نفت نوین آبادان- سایپاى شمال (ورزشگاه تختى آبادان)

داماش تهران- پرسپولیس برازجان (ورزشگاه شهید هرندى تهران)

گره چهارم

شهردارى همدان- شهردارى انزلى (ورزشگاه ملت همدان)

استقلال جنوب - شهداى ورزشکار خراسان جنوبى (ورزشگاه اتکا تهران)

هیأت چهارمحال و بختیارى- مقاومت مازندران (ورزشگاه انقلاب شهرکرد)

آرمین تهران- خیبر بوژان لرستان (ورزشگاه درفشى فر تهران)

گروه یک

 

 تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

 زده

 خورده

امتیاز

1

فولاد یزد

15

9

5

1

22

8

32

2

سپیدرود رشت

14

8

1

5

31

14

25

3

مقاومت تهران

14

5

7

2

22

13

22

4

ماشین‌سازی تبریز

14

3

8

3

18

14

17

5

ذوب آهن اردبیل

14

4

4

6

19

24

16

6

گاز ایلام

14

4

4

6

13

22

16

7

چین رباط کریم

14

3

7

4

12

21

16

8

هپکو اراک

15

2

7

6

16

27

13

9

آریا سپاهان قم

14

2

5

7

8

18

11

گروه دو

 

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

 زده

 خورده

امتیاز

1

شهرداری یاسوج

15

9

4

2

22

10

31

2

نیروزمینی تهران

14

7

7

1

19

9

27

3

نفت اهواز

14

7

4

3

20

11

25

4

شهرداری لنگرود

15

7

3

5

25

16

24

5

نوژن مازندران

14

4

6

4

18

17

18

6

نفت و گازگچساران

14

4

4

6

16

22

16

7

پرسپولیس گناوه

14

4

2

8

13

21

14

8

پرسپولیس زاهدان

14

2

5

7

13

21

11

9

پرسپولیس بجنورد

14

2

2

10

11

28

8

گروه سه

 

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

 زده

 خورده

امتیاز

1

هما تهران

14

6

7

1

19

11

25

2

گاز سرخس

15

4

9

2

16

12

21

3

داماش تهران

14

4

8

2

17

15

20

4

استقلال قزوین

14

5

5

4

12

10

20

5

نفت نوین آبادان

14

5

5

4

15

17

20

6

سایپا شمال

14

4

6

4

18

12

18

7

شهرداری ماهشهر

15

3

8

4

10

15

17

8

پرسپولیس برازجان

14

3

6

5

13

17

15

9

آرد ستان

14

1

4

9

11

22

7

گروه چهار

 

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

 زده

 خورده

امتیاز

1

شهرداری انزلی

15

7

4

4

22

19

25

2

شهرداری زنجان

15

7

3

5

21

17

24

3

مقاومت ساری

14

6

4

4

16

14

22

4

استقلال جنوب

14

5

5

4

14

14

20

5

شهرداری همدان

14

5

4

5

23

20

19

6

افتخار بیرجند

14

5

4

5

17

15

19

7

هیأت شهرکرد

14

5

2

7

11

16

17

8

خیبر خرم‌آباد

14

4

4

6

13

19

16

9

آرمین تهران

14

4

2

8

12

15

14