عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران
ساعت ۱۱:٥٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٩ دی ۱۳۸۸  کلمات کلیدی:

گروه اول

مقاومت تهران 1 فولاد یزد 1

گل ها: علیرضا قاسمى دقیقه ۱۵ براى مقاومت تهران و مجید لامعى دقیقه ۸۰ براى فولاد یزد

ذوب آهن اردبیل 1 آریا سپاهان قم 0

گل: داریوش عرفانى دقیقه ۱۲ براى ذوب آهن

گلچین رباط کریم 2 پالایش گاز ایلام ۲

گل ها: على اخلاصى دقایق ۴۹ از روى نقطه پنالتى و ۸۷ براى گلچین رباط کریم و محسن حدادى دقیقه ۳۸ و یاسر ولى زاده دقیقه ۶۵ براى پالایش گاز ایلام

ماشین سازى تبریز ۲ سپید رود رشت 1

گل ها: کریم باقرى دقیقه ۴۲ و محمد مولا دقیقه ۴۸ براى ماشین سازى تبریز و سید محمدرضا حسینى دقیقه ۱۱ براى سپید رود رشت

گروه دوم

نیروى زمینى تهران ۲ شهردارى یاسوج ۲

گل ها: امید خالدى دقیقه ۳ و رامبد عالیخانى دقیقه ۷۰ از روى نقطه پنالتى براى نیروى زمینى تهران و مصطفى چراغى دقیقه ۳۸ و محمد خان احمدى دقیقه ۹۰ از روى نقطه پنالتى براى شهردارى یاسوج

پرسپولیس گناوه ۲- نوژن مازندران ۴

گل ها : ایوب کوچکى دقایق ۲۰ و ۵۲ براى پرسپولیس گناوه و امیر توکلى دقیقه ،۱۵ محسن اقرارى دقایق ۵۰ و ۷۰، محمد حیات دقیقه ۷۵ براى نوژن مازندران

نفت و گاز گچساران ۴ پرسپولیس خراسان شمالى 1

گل ها: میلاد غریبى دقایق ۲۰ و ۲۸ محمد شریعت دقیقه ۳۸و على ابوالفضلى دقیقه ۳+۹۰ براى نفت و گاز گچساران و عباس کوزه گر دقیقه ۶۰ براى پرسپولیس خراسان شمالى

نفت اهواز ۳ پرسپولیس زاهدان 0

گل ها: ابراهیم لطیفى دقایق ۲۰ و ۷۰ و جلیل سوارى دقیقه ۶۵ از روى نقطه پنالتى

گروه سوم

هماى تهران ۲ شهردارى ماهشهر 0

گل ها: محمدتقى سنجرى دقایق ۲۵ و ۳۳ براى هماى تهران

صنعت آرد گلستان ۲ سایپاى شمال۲

گل ها: هادى نظرى دقیقه ۵۰ و مسعود عقیلى دقیقه۸۸ براى آرد گلستان و ناصر جمالى دقیقه یک و اصغر رامشگر دقیقه ۶۵ از روى نقطه پنالتى براى سایپاى شمال

داماش تهران ۲ استقلال قزوین 1

گل ها: مازیار شادخواه دقیقه۴۴ و امید بهارى دقیقه ۷۵ براى داماش تهران و بهرام رضالو دقیقه ۲۰ براى استقلال قزوین

صنعت نفت نوین آبادان ۳ پرسپولیس برازجان ۲

گل ها: لطیف جنامى دقایق ۱۱ ، ۱۳ و حسین شیر اوژن دقیقه ۱۷ براى صنعت نفت نوین آبادان و صادق گشنى دقیقه ۶۷ و رسول پورآزاد دقیقه ۷۰ براى پرسپولیس برازجان

گروه چهارم

استقلال جنوب تهران 0 شهردارى زنجان ۲

گل ها: مجتبى امینى دقیقه ۴۶ و على اکبرى دقیقه ۵+۹۰ براى شهردارى زنجان

شهردارى همدان۳ مقاومت مازندران 1

گل ها: حسین کاظمى دقیقه ،۳۷ بابک نوروزى دقیقه ،۶۱ تیمور شکرى دقیقه ۷۸ براى شهردارى همدان و بهزاد قنبرى دقیقه ۴۵ براى مقاومت مازندران

آرمین تهران 1 هیأت خراسان جنوبى 0

گل: ابراهیم فارسى دقیقه ۳۵ براى آرمین تهران

هیأت چهارمحال و بختیارى ۲ افلاک لرستان 1

گل ها: خلیل امیدى دقیقه ۳۵ از روى نقطه پنالتى و مجید سلیمانى دقیقه ۶۵ براى هیأت چهارمحال و بختیارى و سجاد زارعى دقیقه ۳۰ براى افلاک لرستان

 

برنامه هفته دهم لیگ دسته دوم کشور

شنبه ۲۶/۱۰/۸۸ ساعت ۱۴

گروه اول

هپکوى اراک- آریا سپاهان قم، ورزشگاه پنجم مرداد اراک

گلچین رباط کریم- فولاد یزد، ورزشگاه شهید درخشان ۲ رباط کریم

ذوب آهن اردبیل- سپیدرود رشت، ورزشگاه تختى اردبیل

ماشین سازى تبریز- پالایش گاز ایلام، ورزشگاه تختى تبریز

گروه دوم

شهردارى لنگرود- نوژن مازندران، ورزشگاه

شهداى لنگرود

نفت و گاز گچساران- شهردارى یاسوج، ورزشگاه تختى گچساران

پرسپولیس گناوه- پرسپولیس زاهدان، ورزشگاه

شهید سراجى گناوه

نفت اهواز- پرسپولیس خراسان شمالى، ورزشگاه اختصاصى نفت اهواز

گروه سوم

صنعت گاز سرخس- سایپاى شمال، ورزشگاه اختصاصى گاز سرخس

داماش تهران- شهردارى ماهشهر، ورزشگاه شهید شمیران تهران

صنعت آرد گلستان- پرسپولیس برازجان، ورزشگاه لشکر ۳۰ گرگان

صنعت نفت نوین آبادان- استقلال قزوین، ورزشگاه تختى آبادان

گروه چهارم

شهردارى انزلى- مقاومت مازندران، وزشگاه

شهردارى انزلى

آرمین تهران- شهردارى زنجان، ورزشگاه شهید درفشى فر تهران

شهردارى همدان- خیبر بوژان (افلاک) لرستان، ورزشگاه ملت همدان

هیأت چهارمحال بختیارى- هیأت خراسان جنوبى، ورزشگاه انقلاب شهرکرد

 

برنامه هفته سیزدهم لیگ دسته اول

پنجشنبه ۲۴/۱۰/۸۸ - ساعت ۱۴

گروه اول

مس رفسنجان - شموشک نوشهر، ورزشگاه شهداى نوش آباد رفسنجان

سپاهان نوین اصفهان - پیام مشهد ، ورزشگاه پلى اکریل اصفهان

داماش دورود- شهردارى بندرعباس ، ورزشگاه تختى دورود

پیام مخابرات فارس- صنعتى کاوه تهران ، ورزشگاه حافظیه شیراز

شاهین اهواز - ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه تختى اهواز

اتکاى گلستان - شهردارى تبریز، ورزشگاه آزادى گرگان

تربیت یزد- صنعت نفت آبادان ، ورزشگاه شهید نصیرى  یزد

جمعه ۲۵/۱۰/۸۸ - ساعت ۱۴

گروه دوم

آلومینیوم هرمزگان - گسترش فولاد تبریز ، ورزشگاه تختى بندرعباس

گل گهر سیرجان - پتروشیمى تبریز، ورزشگاه اختصاصى گل گهر سیرجان

برق شیراز - شن ساى اراک، ورزشگاه اختصاصى برق شیراز

مس سرچشمه کرمان - کوثر لرستان ، ورزشگاه شهید زینعلى سرچشمه

نفت تهران - شیرین فراز کرمانشاه ، ورزشگاه امیرآباد تهران

داماش گیلان - مهرکام پارس اسلامشهر ، ورزشگاه شهید عضدى رشت

نساجى مازندران - فولاد نوین اهواز، ورزشگاه شهید وطنى قائمشهر

اعلام برنامه ۴ بازى معوقه لیگ دسته اول

همچنین کمیته برگزارى مسابقات برنامه ۴ دیدار معوقه از مسابقات لیگ دسته اول باشگاه هاى کشور را اعلام کرد که برنامه این ۴ مسابقه به شرح ذیل است:

سه شنبه ۲۹/۱۰/۸۸ - ساعت ۱۴

اتکاى گلستان - پیام مشهد ، ورزشگاه آزادى گرگان - معوقه از هفته دوم

مس رفسنجان - شاهین اهواز، ورزشگاه نوش آباد رفسنجان - معوقه از هفته نهم

دوشنبه ۵/۱۱/۸۸ - ساعت ۱۴

پیام مشهد - تربیت یزد ، ورزشگاه تختى مشهد- معوقه از هفته سوم

شاهین اهواز - شموشک نوشهر ، ورزشگاه تختى اهواز - معوقه از هفته یازدهم