عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج لیگ دسته سوم فوتبال ایران
ساعت ۱:۳٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٥ دی ۱۳۸۸  کلمات کلیدی:

با توجه به این که در برخی گروه‌ها 10 تیم و در برخی 12 تیم حضور دارند، لذا نتایج گروه‌های 12 تیمی هفته 11 و گروه‌های 10 تیمی هفته 9 را برگزار می‌کنند:

آریا سپاهان عرفان قم 1 فجر کلهر کرج 4

ارم‌ساز قم 1 ذوب‌آهن‌نوین اصفهان 1

عشایری نورآباد ممسنی 1 خلیج مرودشت 0

شهرداری کرمان 3 مهرورزان زاهدان 1

شهرداری شهرقدس 2 موکریان مهاباد 1

شهرداری لاهیجان 2 ستاره سرخ زنجان 0

شاهین تهران 0 چوکا تالش 1

شهرداری‌نوین تبریز 1 شهرداری آستارا 0

انتظام تهران 2 عقاب نقده 1

سفیر آبیک قزوین 2 شهرداری هشتگرد 1

امیرکبیر کاشان 0 محبان انصار شهریار 0

شهرداری اسلامشهر 2 شهرداری کرج 1

نیروگاه اصفهان 0 نفتون تهران 1

عقاب شیراز 2 جهان‌گستر پارسیان 0

گاز فجر جم بوشهر 1 حفاری اهواز 2

نفت امیدیه 2 آریانا گستر کیش 0

استقلال چرام 1 پیروزی هلال احمر گراش 1

هفته نهم:

وحدت آشتیان ٢ بهزیستی همدان ٣

فرهاد شهر ری ١ شاهین سنندج ٠

پیروزی کامیاران ۴ آرادغرب کرمانشاه ٢

روزنامه بیستون کرمانشاه ٠ داتیس لرستان ۴

استقلال همدان ٣ صنایع شازند مرکزی ٠

هفته دهم:

تربیت بندرعباس ١ شهرداری بم ٠

پادگان صفرچهار بیرجند ١ شهرداری اردکان ٠

ذغال سنگ کرمان ١ مس نوین کرمان ٢

نازسرام میبد ٣ آهن بافق ٠

 شهرداری بهشهر ٢ همت گنبدکاووس ١

صدرا زیرآب ٠ میلاد علی‌آباد کتول ٠

مهارت سمنان ٠ پتروشیمی بجنورد ٠

سپاهان تهران ١ صنعت مشهد ٢

 

  

جدول رده‌بندی:

گروه یک: ١- چوکا تالش ٢٠ امتیاز  ٢- انتظام تهران ١٧ امتیاز

گروه دو: ١- داتیس لرستان ٢٠ امتیاز  ٢- بهزیستی همدان ١٩ امتیاز

گروه سه: ١- شهرداری‌بهشهر ٢۵ امتیاز  ٢- شهرداری‌نوشهر ٢٠ امتیاز

گروه چهار: ١- محبان شهریار ٢٠ امتیاز  ٢- نفتون تهران ٢٠ امتیاز

گروه پنج: ١- مس نوین کرمان ٢۶ امتیاز  ٢- پادگان بیرجند ١٨ امتیاز

گروه شش: ١- حفاری اهواز ٢٠ امتیاز  ٢- نفت امیدیه ١٩ امتیاز

 

 

 

دوشنبه21/10/88 - هفته دهم- ساعت 13:30

روزنامه بیستون کرمانشاه- آراد غرب کرمانشاه- انقلاب –کرمانشاه

شاهین سنندج- صنایع شازند مرکزی- 22 گلان- سنندج

استقلال همدان- داتیس لرستان- ملت-همدان

پیروزی کامیاران- بهزیستی همدان- آزادی-کامیاران

وحدت آشتیان-فرهاد شهرری- تربیت بدنی- آشتیان

سه شنبه:15/10/88- ساعت 13:30- هفته یازدهم

مهارت سمنان-اترک پتروشیمی بجنورد- تختی- سمنان

سپاهان تهران-صنعت مشهد- شهیدان اسماعیلی- تهران

پیام بابل-گل نود قائمشهر- آزادی- بابل

شهرداری بهشهر- همت گنبد کاووس-شهدا رستم آباد- بهشهر

صدرا زیر آب- میلاد علی آباد کتول-اختصاصی صدرا-زیر آب

چهارشنبه 16/10/88-ساعت 13:30- هفته یازدهم

شمس خوی-متحد اردبیل- چمران- خوی

دوشنبه 14/10/88- هفته یازدهم- ساعت 13:30

آریا سپاهان عرفان قم-فجر شهید کلهر کرج- تختی- قم ساعت 12:30

ارم ساز قم-ذوب آهن نوین اصفهان-تختی-قم- ساعت 14:30

عشایری نور‌آباد ممسنی-خلیج فارس مرودشت-اختصاصی ممسنی

شهرداری کرمان-مهرورزان سیستان و بلوچستان-شهرداری-کرمان

شهرداری شهر قدس-مکریان مهاباد-شهدا-شهر قدس

شهرداری لاهیجان-ستاره سرخ زنجان-تختی-لاهیجان

شاهین تهران-چوکا تالش-اختصاصی شاهین-تهران

شهرداری نوین تبریز-شهرداری آستارا-اختصاصی شهرداری-تبریز

انتظام تهران-عقاب نقده-آیت اله سعیدی-اتوبان آهنگ تهران

سفیر آبیک قزوین-ستاره شهر جدید هشتگرد-گوشت زیاران-آبیک قزوین

امیر کبیر کاشان-محبان انصار شهریار-امیر کبیر-کاشان

شهرداری اسلامشهر-شهرداری کرج-امام خمینی-اسلامشهر

نیروگاه اصفهان-نفتون تهران-قیام-زرین شهر

عقاب شیراز-جهان گستر پارسیان-شهدا پایگاه هوایی-شیراز

گاز فجر جم بوشهر-حفاری اهواز-تختی-جم بوشهر

نفت امیدیه-آریا گستر کیش-شهدا صنعت نفت-امیدیه

استقلال چرام – پیروزی هلال احمر گراش-تختی- چرام

هفته یازدهم- سه شنبه 22/10/88- ساعت 13:30

تربیت بندرعباس-ناز سرام میبد یزد-اختصاصی تربیت-بندرعباس

مس نوین کرمان-شهرداری کرمان-سلیمی کیا-کرمان

شهرداری بم-شهرداری اردکان یزد-فجر-بم

آهن بافق یزد-ذغال سنگ کرمان-آهن شهر-بافق

مهرورزان زاهدان- پادگان 04 بیرجند-دهکده المپیک-زاهدان

شنبه: 19/10/88- ساعت 13:30-معوقه هفته دوم

شهرداری نوین تبریز-موکریان مهاباد-اختصاصی شهرداری- تبریز

شنبه: 19/10/88- ساعت 13:30- هفته داوزدهم

شهرداری لاهیجان-شاهین تهران-تختی-لاهیجان

شهرداری شهر قدس-عقاب نقده-شهدا-شهر قدس

انتظام تهران-ستاره سرخ زنجان-ایت اله سعیدی-اتوبان آهنگ تهران

سفیر آبیک قزوین-محبان انصار شهریار-گوشت زیاران-آبیک قزوین

امیر کبیر کاشان-نفتون تهران-امیر کبیر-کاشان

ارم ساز قم-شهردرای کرج-تختی-قم

فجر شهید کلهر کرج-ذوب آهن نوین اصفهان-شریعتی-کرج

عشایری نورآباد ممسنی-پیروزی هلال احمر گراش-اختصاصی ممسنی

استقلال چرام-آریا گستر کیش-تختی-چرام

کارگر بنه گز-جهان گستر فارسیان-اهرم-تنگستان

گاز فجر جم بوشهر-خلیج فارس مرودشت-تختی-جم بوشهر

نفت امیدیه-حفاری اهواز-شهدا صنعت نفت-امیدیه

دوشنبه21/10/88-ساعت 13:30-هفته داوزدهم

مهارت سمنان-میلاد علی آباد کتول-تختی-سمنان

شهرداری نوشهر-صنعت مشهد-شهدا-نوشهر

سپاهان تهران-اترک پتروشیمی بجنورد-شهیدان اسماعیلی-تهران

صدرا زیرآب-همت گنبد کاووس-اختصاصی صدرا-زیر آب

شهرداری بهشهر-گل نود قائمشهر-شهدا رستم‌آباد-بهشهر

سه شنبه 22/10/88-ساعت 13:30-هفته داوزدهم

چوکا تالش-شهرداری آستارا-پوریای ولی-تالش

شهرداری اسلامشهر-ستاره جدید هشتگرد-امام خمینی-اسلامشهر

نیروگاه اصفهان-آریا سپاهان عرفان قم-قیام-زرین شهر اصفهان

چهارشنبه23/10/88-ساعت 13:30-معوقه چهارم

شهرداری قدس-انتظام- تهران-شهدا-شهر قدس

چهارشنبه23/10/88-ساعت 13:30-معوقه هشتم

استقلال چرام-نفت امیدیه-تختی-چرام

چهارشنبه23/10/88-ساعت 13:30-معوقه نهم

عشایری نور‌آباد ممسنی-گاز فجر جم بوشهر-اختصاصی ممسنی

شهرداری لاهیجان-مکریان مهاباد-تختی-لاهیجان

سفیر آبی-ذوب آهن نوین اصفهان-گوشت زیاران-آبیک قزوین

امیر کبیر کاشان-شهرداری کرج-امیر کبیر-کاشان

چهارشنبه23/10/88-ساعت 13:30-معوقه یازدهم

کارگر بنه گز- خلیج فارس مرودشت- اهرم- تنگستان