عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

کوثر در انتظار مشتری
ساعت ٢:٠٥ ‎ق.ظ روز شنبه ٢۱ شهریور ۱۳۸۸  کلمات کلیدی:

آیت‌ا...‌زاده مدیر عامل کوثر:

اگر مشتری پیدا نشود مجبور به تیمداری می‌شویم

مدیرعامل تیم فوتبال کوثر لرستان گفت: اگر واگذاری کوثر صورت نگیرد، مجبور به ادامه کار در فصل جدید لیگ دسته اول خواهیم بود.

غلامرضا آیت‌ا...‌زاده که در مصاحبه قبلی خود تأکید کرده بود، اگر تا 10 روز آینده حمایت مالی از تیم کوثر انجام شود در لرستان خواهیم ماند و در غیر این صورت تیم را به استانی دیگر منتقل می‌کنیم. تلاش زیادی کردیم تا بتوانیم کوثر را در لرستان نگه‌داریم، اما این امر امکان‌پذیر نبود. ما به تهران آمدیم، چون نتوانستیم کارمان را در لرستان ادامه دهیم

وی ادامه داد: انتقال کوثر به تهران روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و از دید ما قطعی است، البته برای فروش امتیاز آمادگی دارم و اگر فردی بخواهد آن را واگذار خواهم کرد.

آیت‌ا...‌زاده در مورد قیمت فروش امتیاز کوثر گفت: قیمت تیم‌ها دارای عرفی است و تیم‌‌های لیگ دسته اولی بین 800 میلیون تا یک‌ میلیارد تومان معامله می‌شود و قیمت کوثر هم بستگی به درخواست مشتری دارد. البته اگر این واگذاری صورت نگیرد، مجبور به ادامه کار در فصل جدید لیگ دسته اول خواهیم بود.

آیت‌ا...زاده درباره کادر فنی کوثر برای فصل جدید تصریح کرد: با محمود کلهر برای فصل آینده به توافق نرسیدیم و می‌خواهیم در صورت نگه‌داشتن امتیاز تیم برای فصل آینده با رضا احدی کارمان را ادامه دهیم. البته تقریباً حضور وی برای سال آینده در تیم کوثر قطعی است