عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اولین شماره‌ی لرستان ورزشی چاپ شد
ساعت ۱۱:٤٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸  کلمات کلیدی:

در سخن نویسندگان نشریه در این شماره می‌خوانیم:

خداوند بزرگ را شاکریم که آرزوی دیرنه‌ی ‌ما در ارتباط با راه‌اندازی نشریه‌ای ورزشی در استان برآورده نمود و فرصتی برای خدمت‌گزاری جامعه‌ی ورزشی استان پیش روی ما نهاد. امیدواریم  در این زمینه مثمر ثمر بوده و بتوانیم در حد توان برای ارتقاء جایگاه ورزش و ورزشکار لرستانی با قلب و قلممان کوشش نمائیم.

سال 1334 هفته‌نامه "کیهان ورزشی" به عنوان اولین نشریه‌ی تخصصی ورزش ایران متولد شد. پس از آن هفته نامه "دنیای ورزش" در سال 1349 راه‌اندازی شد. در دهه‌ی 60 اهمیت وجود نشریات ورزشی در کشور نمود بیش‌تری یافت و اینک پس از 54 سال از تأسیس اولین نشریه‌ی ورزشی ایران، لرستان نیز صاحب نشریه‌ای ورزشی شده که هدف غایی آن حمایت معنوی از ورزشکاران و قهرمانان لرستانی به واسطه‌ی فراهم آوردن بستری برای به اشتراک نهادن دل‌نوشته‌های شما عزیزان ورزش‌دوست و ورزشکار هم‌استانی است. این در حالی است که چند استان کشور نظیر مازندارن و اصفهان از مدت‌ها قبل دارای نشریات ورزشی بوده و با وجود مهیا بودن زمینه‌های مختلف مالی و فرهنگی در چنین استان‌هایی نسبت به لرستان، غیرت لری ما را وا داشت در دورانی که هنوز حمایت از ورزش و ورزشکار در این دیار جا نیفتاده، در این وادی گام نهیم، هر چند نسبت به همکارانمان در سایر استان‌ها از محدودیت‌ها و محرومیت‌های بیش‌تری رنج می‌بریم.

امیدی که دارم به لطف خداست

که بر سعی خود تکیه کردن خطاست

به یقین در این راه، گام‌های پر توان شما، نقشی اساسی در پیمودن مدارج موفقیت ورزش استان خواهد داشت، لذا استدعا داریم ما را از نقدها و نظرات و نوشته‌های سازنده‌ی خود محروم نسازید. امید که با تلاشی جمعی، دست به دست هم داده و برگی نو بر دفتر زرین ورزش لرستان بیفزائیم. میان ما و شما فقط فقط چند گام فاصله است! با هم بودن را تجربه کنیم برای سرافرزای ورزش لرستان و سلامتی لرستانی.