عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اخبار کوتاه ورزشی
ساعت ۱٢:۱٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٤ بهمن ۱۳۸٧  کلمات کلیدی:

مسابقات بدمینتون آموزشگاه‌های لرستان

مسابقات استانی آموزشگاه‌های لرستان در رشته‌های بدمینتون پسران در خرم‌آباد برگزار شد. در پایان مسابقات رشته  بدمینتون که با حضور 7 تیم در سالن یادگار امام(ره) خرم‌آباد برگزار شد، میلاد حاجی از بروجرد، سهراب میرزایی و علی دولتشاهی از ناحیه‌یک خرم‌آباد، رامین صاحب‌زاده از بروجرد و فرشاد زینی‌وند از خرم‌آباد به ترتیب عناوین اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند. در رده‌بندی تیمی نیز تیم‌های ناحیه‌یک خرم‌آباد، بروجرد و ناحیه‌دو خرم‌آباد به ترتیب اول تا سوم شدند.

فرید بهرامی مسئول انجمن بدمینتون آموزشگاه‌های استان گفت: رامین اسدزاده از ناحیه‌دو به اردوی تیم ملی بدمینتون کشورمان جهت شرکت در رقابت‌های غرب آسیا دعوت شد. علی دولتشاهی از ناحیه‌یک نیز به اردوی تیم ملی زیر 16 سال ایران دعوت شد. گفتنی است تابستان گذشته، میلاد حاجی از بروجرد در ترکیب تیم ملی کشورمان در رقابت‌هایی آسیایی مالزی حضور پیدا کرد. همچنین ارشیا والی‌زاده مربی خوب لرستانی نیز به عنوان مربی تیم ملی رده‌ی پایه برگزیده شد.

 

مسابقات شطرنج آموزشگاه‌های لرستان

مسابقات شطرنج مقطع متوسطه دانش‌آموزان پسر استان به مدت 3 روز در خانه‌ی شطرنج خرم‌آباد برگزار شد. در بخش انفرادی این رقابت‌ها سعید بیرانوند و رسول کرمی از ناحیه‌یک خرم آباد اول و دوم شدند و فرید مرادی و علی ممی‌وند هر دو از ناحیه‌یک خرم‌آباد به طور مشترک عنوان سوم را کسب کردند.

در بخش تیمی این رقابت‌ها نیز ناحیه‌یک خرم‌آباد به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های دورود و سلسله به ترتیب به مقام دوم و سوم رسیدند.

 

آروین‌سازه خرم‌آباد قهرمان مسابقات لیگ والیبال لرستان

هفته ششم و پایانی مسابقات والیبال لیگ استان جام ولایت با برگزاری دو بازی در شهرهای کوهدشت و الشتر به پایان رسید. در این هفته تیم زاگرس پوش بروجرد با نتیجه 3 بر2 مقابل هیئت والیبال کوهدشت و آروین‌سازه خرم آباد با نتیجه 3 بر یک برابر هیئت والیبال الشتر به برتری دست یافت. با پایان این رقابت‌ها تیم آروین‌سازه با 18 امتیاز قهرمان، هیئت والیبال الشتر با 12 امتیاز دوم و زاگرس پوش بروجرد سوم شد.

در مسابقات لیگ والیبال بانوان استان نیز تیم کوثر خرم‌آباد به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های ام‌.آر.آی تارخ خرم‌آباد و هیئت والیبال دورود دوم و سوم شدند.