عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته هشتم فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه‌هاى کشور
ساعت ۱:٢٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸٧  کلمات کلیدی:

 K سازان‌راه قم ۱ شهردارى لاهیجان ۱

گل‌ها: مسعود راشکى دقیقه ۸۵(سازان‌راه) و مهدى منصورى دقیقه ۴۲(لاهیجان)

K پرسپولیس برازجان ۱-صنعتى کاوه تهران ۱

گل‌ها: محسن نعمازى دقیقه ۴۵(پرسپولیس برازجان) و ایمان رضایى ۲۰(صنعتى کاوه)

K آرمین تهران ۲  هپکوى اراک ۱

گل‌ها: ابراهیم فارسى ۶۰ و داود محمدى ۷۵(آرمین) و حسن یونسى ۸۰(هپکو)

K شهردارى یاسوج ۱ ذوب‌آهن اردبیل ۲

گل‌ها: اسماعیل رضازاده ۶۵(شهردارى یاسوج) سجاد عرفانى دقایق ۵۷ و ۸۹(ذوب‌آهن)

K شاندیز ارومیه ۲ داماش تهران ۱

گل‌ها: حامد سلیمانى ۲۶ و یعقوب آسیایى ۷۱(شاندیز) و مصطفى نوبخت ۲۵ (داماش)

K شهردارى انزلى ۲ مس سرچشمه کرمان 0

گل‌ها: حسین سفیدروح دقیقه ۴۰ و میلاد مرادى دقیقه ۴۳ (شهردارى)

K نفت تهران ۶ شهردارى شهرکرد 0

گل‌ها: داریوش میکائیلى دقایق ۲۹، ۶۴ و  ۶۹ على ثابت ۵۸ هادى رکابى ۶۶ و وحید براتى ۸۸ (نفت تهران)

K فولاد یزد 0 مقاومت تهران ۱

گل: احمد روشن دقیقه ۹۰ (مقاومت تهران)

K ایران‌جوان بوشهر ۲ صنعت آرد گلستان ۲

گل‌ها: احسان رستمى۴۰ و احسان نورى ۸۵ (ایرانجوان بوشهر) و ابوذر ساورى۶۰ و محسن شرائینى۷۵(آرد گلستان)

K پاسارگاد بجنورد 0 صنایع طلایى سمنان 0

K  پیام شهداى کلارآباد مازندران 0 فولاد نوین اهواز 0

K سپیدرود رشت 0 استقلال جنوب تهران 0

K پرسپولیس قزوین ۴خیبر(افلاک) لرستان ٢

K نیرو محرکه قزوین- پرسپولیس زاهدان

 

برنامه هفته دهم لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور

 

دوشنبه 23/10/87 - ساعت 14:00

پرسپولیس برازجان - پرسپولیس زاهدان - تختی - برازجان

سازان‌راه قم - صنعتی کاوه تهران - یادگار امام - قم

افتخار خراسان جنوبی - صنعت گاز سرخس - آزادی - بیرجند

شانیدر ارومیه - مس سرچشمه کرمان - تختی - ارومیه

شهرداری یاسوج - داماش تهران - تختی - یاسوج

آرمین تهران – ذوب‌آهن اردبیل - شهدا - شهر قدس

زاگرس کردستان - هپکو اراک - استقلال - سنندج

فولاد یزد - صنعت آرد گلستان - شهید پاک‌نژاد - یزد

تربیت بندرعباس- مقاومت تهران- اختصاصی تربیت- بندرعباس

نفت تهران - پالایش گاز ایلام - دانشگاه امیرآباد - تهران

دانشگاه آزاد لنگرود - شهرداری شهرکرد - شهدا - لنگرود

سپید رود رشت - صنایع طلایی سمنان - شهید عضدی - رشت

پیام شهدا کلار آباد - استقلال جنوب تهران - شهدا - کلار آباد

پرسپولیس قزوین - فولاد نوین اهواز - شهید رجایی - قزوین

شهرداری کرمان – افلاک(خیبر) لرستان - شهرداری - کرمان

 

برنامه مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور:

 

شنبه 2/10/87 - هفته دوازدهم - ساعت :14:00

آلوارس اردبیل - آریا مینوخرم‌دره زنجان - دایی - اردبیل

نفتون تهران - احسان ری - الیاف - تهران

مقاومت مازندران - گسترش فولاد تبریز - شهدا - ساری

شهرداری آستارا - فجر گیلان(یگانه) - وحدت - آستارا

صنعت مشهد - اترک پتروشیمی بجنورد - تختی - مشهد

سالار شمیران - درنا تهران - سالار شمیران - تهران

شهرداری شهر قدس - شاهین بندرگز - شهداء - شهر قدس

پرسپولیس قائمشهر - سایپا شمال - وطنی - قائمشهر

ستاره هشتگرد - البرز قزوین - تختی - شهر جدید هشتگرد

شهرداری اسلامشهر - پردیس قم - امام خمینی - اسلامشهر

فجر شهید کلهر - صندوق ذخیره رباط کریم - انقلاب - کرج

روزنامه بیستون کرمانشاه - آلومینیوم سازی ب - آزادی - کرمانشاه

شهرداری همدان - شرکت ساختمانی سقز - کارگران - همدان

مکریان مهاباد - سردار بوکان - آزادی - مهاباد

پرسپولیس خرم آباد - شهدا کوهرنگ - تختی - خرم آباد

کارگر بنه گز - ابوذر کنگان - اهرم - تنگستان

پرسپولیس گناوه - استقلال یاسوج - سراجی - گناوه

نفت اهواز - صنعت نفت‌نوین آبادان - اختصاصی صنعت نفت- اهواز

اروند هرمزگان - شهرداری بم کرمان - اختصاصی اروند - بندرعباس

مس نوین کرمان - سیمان خاش - سلیمی کیا - کرمان

ذوب آهن ب اصفهان - پاس شیراز - کرد آباد - اصفهان

04 بیرجند - شاهد نجف آباد - آزادی - بیرجند

 

پنج‌شنبه 26/10/87 - معوقه هفته نهم - ساعت 14:00

شهید کشوری کیاکلا - شاهین بندر گز - هفت تیر - بابل

سالار شمیران - اترک پتروشیمی بجنورد - سالار شمیران – تهران

 

پنج‌شنبه 26/10/87 - معوقه هفته سیزدهم - ساعت 14:00

چوکا تالش - نفتون تهران - پوریا ولی - تالش

احسان ری - شهرداری آستارا - ارشاد - شهر ری

البرز قزوین - مهارت سمنان - شهرداری - محمدیه قزوین

صندوق رباط کریم - شهرداری اسلامشهر - درخشان - رباط کریم

پرسپولیس ایلام - شهرداری همدان - تختی - ایلام

بهزیستی همدان - روزنامه بیستون کرمانشاه - کارگران - همدان

شرکت های ساختمانی سقز - مکریان مهاباد - تختی - سقز

لوله سازی اهواز - کارگر بنه گز - اختصاصی لوله سازی - اهواز

ابوذر کنگان بوشهر - نفت اهواز - فرحی - کنگان

شاهد نجف آباد - مس نوین کرمان - پاس - اصفهان

آهن بافق یزد - 04 بیرجند - آهن شهر - بافق

اروند هرمزگان - ذوب آهن ب اصفهان - اختصاصی اروند - بندرعباس

صنعت نفت نوین آبادان - پرسپولیس گناوه - تختی – آبادان

 

جمعه 27/10/87 - هفته سیزدهم - ساعت 14:00

شهرداری بم کرمان - سیمان خاش - بیگلری - بم

فجر گیلان(یگانه) - مقاومت مازندران - تختی - انزلی

درنا تهران - پرسپولیس قائمشهر - شهیدان اسماعیلی – یافت‌آباد

استقلال یاسوج - پرسپولیس خرم‌آباد - تختی – یاسوج

 

شنبه 28/10/87 - ساعت 14:00 - هفته سیزدهم

سایپا شمال - شهرداری شهر قدس - وطنی - قائمشهر

 

 

یکشنبه 29/10/87 - ساعت 14:00 - هفته سیزدهم

گسترش فولاد تبریز - آلوارس اردبیل - تختی – تبریز

 

سه شنبه 1/11/87 - ساعت 14:00 - هفته سیزدهم

شهید کشوری کیا کلا - سالار شمیران - هفت تیر - بابل

شاهین بندر گز - صنعت مشهد (متعاقبا اعلام می‌شود)

 

چهارشنبه 2/11/87 - هفته چهاردهم - ساعت 14:00

شهرداری آستارا - چوکا تالش - وحدت - آستارا

مهارت سمنان - پردیس قم - تختی - سمنان

فجر شهید کلهر - ستاره شهر جدید هشتگرد - انقلاب - کرج

آلومینیوم‌سازی‌ب اراک- بهزیستی همدان- اختصاصی آلومینیوم اراک

مکریان مهاباد - پرسپولیس ایلام - آزادی - کرمانشاه

روزنامه بیستون کرمانشاه - سردار بوکان - آزادی - کرمانشاه

شهدا کوهرنگ چهارمحال - استقلال یاسوج - تختی - فارسان

نفت اهواز - لوله سازی اهواز - صنعت نفت - شهرک نفت اهواز

پرسپولیس گناوه - ابوذر کنگان بوشهر - سراجی - گناوه

مس نوین کرمان - آهن بافق یزد - سلیمی کیا - کرمان

04 بیرجند - پاس شیراز - آزادی - بیرجند

پرسپولیس خرم آباد - صنعت نفت نوین آبادان - تختی - خرم آباد

ذوب آهن ب اصفهان - شهرداری بم کرمان - کردآباد - اصفهان

سیمان خاش - شاهد نجف آباد - تختی - خاش

آریا مینو خرمدره - گسترش فولاد تبریز - شهید خرمی – خرم‌دره

آلوارس اردبیل - فجر گیلان (یگانه) - دایی - اردبیل

مقاومت مازندران - احسان ری تهران - شهداء - شهر قدس

اترک پتروشیمی بجنورد - شاهین بندرگز - تختی - بجنورد

پرسپولیس قائمشهر - شهید کشوری کیاکلا - وطنی - قائمشهر

صنعت مشهد - سایپا شمال - تختی - مشهد

 

لرستان قهرمان فوتسال کارکنان مخابرات کشور

رقابت‌های فوتسال قهرمانی کارکنان مخابرات کشور به مدت یک هفته در ساری برگزار گردید. تیم لرستان که از بازیکنان زبده و باتجربه‌ای سود می‌برد، با برتری قاطع به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.

بازیکنان مخابرات لرستان در دیدارهای مقدماتی به ترتیب 6_1 برابر کهکیلوییه،  5_3 مقابل کرمان و 7_3 در برابر کردستان به پیروزی رسیدند. در مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی تیم قدرتمند خوزستان را 3_1 از گردونه‌ی رقابت‌ها حذف نمودند و در جمع 8 تیم برتر نیز مقابل آذربایجان‌شرقی 4_1 صاحب برتری شده و گام به مرحله‌ی نیمه‌نهایی نهادند.

در این مرحله، شاگردان یدالله حسامی مربی کاربلد فوتبال لرستان، طی یک بازی حساب شده 3_1 تهران بزرگ را شکست داده و در فینال هم با وجودی که نیمه اول 3_2 از خراسان‌رضوی عقب بودند، در نهایت 6_3 به پیروزی دست یافته و جام زرین مسابقات را ازآن لرستان نموند.

این تیم در مجموع 7 بازی 34 گل وارد دروازه‌ی حریفان نمود. سیدمحمد(محسن) سجادی کمک مربی تیم کوثر لرستان که کارمند شرکت مخابرات لرستان است، از بهترین‌های این دوره از مسابقات بود.

تیم مخابرات لرستان: علی غلامی، علی حبیبی، وحید دولتشاه، محمد نیک‌لک، محسن سجادی، ابراهیم نظری، علی‌رضا جمشیدی، حجت‌الله گودرزی، رسول پیریایی و حسین اسلامی، مربی: یدالله حسامی، سرپرست: علی‌رضا امان‌نژاد

 

آموزش و پرورش قهرمان مسابقات والیبال کارکنان دولت

مسابقات والیبال کارکنان دولت در لرستان با شرکت تیم‌هایی از دوایر دولتی در مجموعه ورزشی تختی برگزار شد.

در این رقابت‌ها تیم سازمان آموزش وپ رورش به مقام قهرمانی دست یافت و تیم‌های شرکت مخابرات وکمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان به ترتیب مقام های دوم وسوم را کسب کردند.

نتایج هفته نهم گروه 5 لیگ دسته سوم ایران:

افتخارنوین اهواز ۰ نفت‌نوین آبادان 0    نفت اهواز ۱۲ کوهرنگ شهرکرد 1

پرسپولیس گناوه ۲ پرسپولیس خرم‌آباد 0    کارگر بنه‌گز ۳ استقلال یاسوج 1

رده

نام تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

 پرسپولیس قزوین

8

3

5

-

13

6

14

2

 فولادنوین اهواز

7

3

3

1

13

4

13

3

 استقلال‌جنوب تهران

7

4

1

2

11

12

13

4

 صنایع‌طلایی سمنان

7

3

2

2

9

9

11

5

 پیام شهدا کلارآباد

7

2

4

1

5

3

10

6

 شهرداری کرمان

8

2

2

4

8

11

8

7

 خیبر خرم‌آباد

7

2

1

4

7

12

7

8

 پاسارگاد بجنورد

7

1

2

4

7

10

5

9

 سپیدرود رشت

6

1

2

3

4

10

5