عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

باقر‌ی‌نیا سرمربی کوثر شد
ساعت ۱:٢٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٩ دی ۱۳۸٧  کلمات کلیدی:

 پس از آن که مصطفی قنبرپور از سمت مربیگری تیم بحران‌زده‌ی کوثر لرستان کنار رفت، آیت‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه کوثر لرستان، عبدالمجید باقری‌نیا را از شنبه هفتم دی‌ماه به عنوان مربی جدید این تیم معرفی نمود. گفتنی است باقر‌نیا پیش از این مربی تیم‌های شاهین، استقلال، دیهیم و جنوب اهواز بوده است.

برای باقری‌نیا آرزوی توفیق داریم و امیدواریم که ایشان بتواند به وضعیت بحرانی تیم کوثر سر و سامان بخشد. جا دارد از قنبرپور سرمربی با شخصیت پیشین کوثر نیز تقدیر و تشکر کنیم که انصافاً با بضاعت موجود، سنگ تمام گذاشت.

گر چه قنبرپور لرستان را ترک نمود، اما من به عنوان یک خبرنگار همواره خاطره‌ی خوش‌برخوردی او و حوصله و سعه‌ی صدری که حتا پس از شکست‌ها در مقابل اطرافیان به خرج می‌داد را از یاد نخواهم برد و برای این مربی خوش‌اخلاق و با شخصیت فوتبال کشورمان آرزوی موفقیت دارم.

عیادت استاندار لرستان از ناصر میرزایی

هشتم دی‌ماه استاندار لرستان به همراه جمعی از مسئولین به صورت سر زده به منزل ناصر میرزایی پیشکسوت ورزش لرستان رفته و از ایشان عیادت نمودند.

دکتر صابری ضمن گفتگو با استاد میرزایی به همراهان خود جهت پیگیری وضعیت درمانی میرزایی، دستورات لازم را صادر نمود که از آن جمله آقایان محرری(معاون توسعه منابع انسانی استانداری لرستان)، درویشی(رئیس دفتر استاندار)، احمدی(رئیس بازرسی استانداری)، رحمتی(مشاور استاندار در امور ایثارگران)، دریکوندی(مشاور استاندار در امور جوانان)، غلام‌زاده(معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی تربیت‌بدنی لرستان) و رجایی(مسئول روابط عمومی تربیت‌بدنی) به همراه دکتر صابری از استاد میرزایی عیادت نمودند و با رایزنی‌های انجام شده، قرار بر این شد آقای دریکوندی به صورت مستقیم پیگیر وضعیت درمانی ایشان گردند.

همچنین دکتر صابری یک سکه‌ی تمام بهار آزادی نیز به آقای میرزایی هدیه نمودند.

از طرف جامعه‌ی ورزش لرستان، این عمل نیک را ارج نهاده و ضمن تشکر از آقای استاندار تقاضا می‌کنیم به نحوی پیگیر وضعیت درمانی استاد رضا سقایی هنرمند  لرستانی نیز باشند.

مسابقات فوتسال سوپر لیگ استان

مرحله نهایی مسابقات فوتسال سوپر لیگ استان با حضور 4 تیم دارتاک خرم‌آباد، پرسپولیس کوهدشت، شهرداری چگنی و تحقیقات کشاورزی بروجرد در سالن شهید بروجردی برگزار شد.

در پایان تیم‌های تحقیقات کشاورزی بروجرد، دارتاک خرم‌آباد و پرسپولیس کوهدشت به ترتیب اول تا سوم شدند.

جدول نیم فصل گروه 5 لیگ دسته 3 ایران:

با تشکر از وبلاگ ابوذر کنگان