عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

پدر والیبال بروجرد درگذشت
ساعت ۱۱:٢۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ آذر ۱۳۸٧  کلمات کلیدی:

دوشنبه گذشته، حاج عبدالمحمد مطهری پیشکسوت و بانی والیبال بروجرد و لرستان در بروجرد درگذشت. استاد مطهری سال‌های پایانی دهه‌ی 1320 ورزش را در رشته‌ی والیبال و دروازه‌بانی فوتبال آغاز کرد و در هر دو رشته به عضویت تیم منتخب بروجرد درآمد.

ایشان جزو اولین مربیان دارای مدرک تخصصی در رشته‌ی والیبال بود که در دهه‌ی 50 همراه با تیم بروجرد به عنوان مربی در رقابت‌های لیگ پاسارگاد حضور داشت و شاگردانی مطرحی تحویل جامعه‌ی ورزش لرستان داد. وی فردی بشاش و خوش‌برخورد بود که هموراه سعی داشت روح جوانمردی را در محیط ورزش و بخصوص مدارس و ورزش آموزشگاه‌ها توسعه بخشد.

سرانجام پس از سال‌ها تلاش، به علت عارضه کبدی، 18 آذرماه بدرود حیات گفت و پیکرش بر دوش مردم قدرشناس بروجرد و ورزشکاران و پیشکسوتان این شهر تشییع و به خاک سپرده شد. مراسم یادبودی به همین منظور سه‌شنبه با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان استان از جمله حبیب‌الله حریری مدیر کل سابق تربیت بدنی لرستان در دهه‌ی 40 و پیشکسوتان ورزش خرم‌آباد و استان در بروجرد برگزار شد. فروردین‌ماه 138۶ نیز استاد رضا کاروان دیگر پیشکسوت ورزش بروجرد و لرستان دعوت حق را لبیک گفت. روحشان شاد و یادشان گرامی

نتایج هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال ایران:

شیرین فرازکرمانشاه 1 پیام مخابرات فارس 1

آلومینیوم هرمزگان 1 نیروی زمینی تهران 1

مقاومت بسیج فارس 4 استیل آذین 0

صنعت نفت آبادان 2 مهرکام پارس 2

هما تهران 0 کوثر لرستان 0

شهرداری بندرعباس 0 پتروشیمی تبریز 1

شهرداری تبریز 2 فولاد سپاهان نوین 2

آلومینیوم اراک 1 شهرداری زنجان 0

مس رفسنجان 1 داماش لرستان 2

اتکا گلستان 4 دیهیم اهواز 0

شاهین اهواز 0 شاهین پارس جنوبی 1

شموشک نوشهر 1 ماشین سازی تبریز 0

تراکتورسازی 1  تربیت یزد 1

گفتنی است هر 2 گل داماش دورود را  عباس اسدی به ثمر رسانید 

 

پول ساکت به میرزایی نرسید!

خانواده استاد ناصر میرزایی با گلایه از مطبوعات که خبر کمک 500000 تومانی محمدرضا ساکت مدیر عامل سپاهان را در نشریات چاپ کرده‌اند، عنوان نمودند که این مبلغ هرگز به دست آقای میرزایی نرسیده است! مشخص نیست چه کسی در این میان پول را بالا کشیده است! همچنین سایر کمک‌های عنوان شده به ایشان نیز در حد حرف بوده و وعده‌ها عملی نشده‌اند. فقط آقای کردستانی از طرف انجمن پیشکسوتان ورزش لرستان پیگیر تغییر دفترچه درمانی آقای میرزایی از خدمات درمانی به تأمین اجتماعی هستند.

لیگ دسته سوم باشگاه‌های ایران:   پرسپولیس خرم‌آباد ٠ کارگر بنه‌گز ١

سایر نتایج هفته هشتم:             استقلال یاسوج ۱ ابوذر کنگان 0

نفت اهواز ۲ پرسپولیس گناوه 0      افتخار نوین ۳ کوهرنگ شهرکرد 0

استاندار لرستان و یک حرکت جوانمردانه

هفته‌ی گذشته دکتر صابری استاندار لرستان که به هنگام برگزاری بازی تیم‌های کوثر و گل‌گهر در ورزشگاه تختی خرم‌آباد حضور یافته بود، ضمن احوال‌پرسی مجدد از استاد ناصر میرزایی، اعلام نمود که پیگیر مسأله‌ی پرداخت مستمری به استاد میرزایی از طریق بیمه خواهد بود.

انشالله آقای دکتر در مورد مراحل تکمیلی درمان استاد میرزایی نیز مساعدت نمایند و زمینه‌ی این امر را فراهم نموده و دل هزاران هوادار فوتبل و ورزش لرستان را شاد نمایند. همچنین با خبر شدیم مدیریت جدید کارخانجات یخچال‌سازی، آمادگی خود را برای مساعدت در این زمینه اعلام داشته است.