عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

برنامه هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال ایران
ساعت ۱٢:٠٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ آذر ۱۳۸٧  کلمات کلیدی:

 (نام تیم میزبان اول آمده است):

پنج شنبه 28 آذر 1387: ماشین‌سازی- اتکا گلستان

جمعه 29 آذر 1387:

گل‌گهر سیرجان- مقاومت فارس     مهرکام پارس- استیل‌آذین

نساجی مازندران- هما تهران        نساجی- هما تهران

پتروشیمی تبریز- نفت آبادان        کوثر خرم‌آباد- شهرداری تبریز

شهرداری زنجان- شهرداری بندرعباس    دیهیم اهواز- داماش دورود

سپاهان‌نوین- آلومینیوم اراک        شاهین پارس جنوبی- تراکتورسازی

پیام شیراز- شاهین اهواز           تربیت یزد- آلومینیوم هرمزگان

شنبه ٣٠ آذر:

نیرو زمینی- شموشک نوشهر     شیرین‌فراز – مس رفسنجان

 

درخشش 2 لرستانی در هفته‌ی ششم لیگ دسته اول فوتبال ایران

در هفته ‌ششم که اولین پیروزی داماش دورود با اولین شکست کوثر خرم‌آباد به ثبت رسید، لرستانی‌های حاضر در تیم‌های دیگر لیگ دسته اول خوش درخشیدند. معین‌نظام‌الاسلامی مهاجم جوان و بروجردی نیرو زمینی تهران با تک گلی که به ثمر رساند، 3 امتیاز حساس دیدار با تراکتورسازی را برای تیمش به ارمغان آورد. وی هفته‌ی پنجم در اهواز نیز یکی از 4 گل تیمش را در وارد دروازه‌ی شاهین این شهر نمود. همچنین همایون گراوند بازیکن کوهدشتی تیم مهرکام پارس نیز یکی از ٣ گل تیمش را از روی نقطه پنالتی در برابر شهرداری بندرعباس بهثمر رسانید. این دو جزو بهترین‌های هفته ‌ششم مسابقات بودند.

برای برنامه 90 عکس‌های هجوم و بی‌نظمی ارسال نکنید!
متأسفانه چندی است شاهد هستیم که علاقمندان فوتبال خرم‌آبادی، عکس‌های مختلفی از هجوم تماشاگران به زمین بازی و حواشی منفی رقابت‌های کوثر برای برنامه‌ی 90 ارسال می‌کنند. این عزیزان باید بدانند پی‌آمد چنین تصاویری که عدم تأمین امنیت در ورزشگاه را بدون ارائه‌ی شمای درستی از وضعیت موجود را به نمایش می‌گذارد باعث محرومیت تیم کوثر یا بازیکنانش از بازی‌های خانگی خواهد بود. بر این اساس و با توجه به گزارش‌های ارسالی احمد صالحی داور اصفهانی این دیدار و حسین جنگی ناظر بازی با گل‌گهر سیرجان، چند بازیکن تیم کوثر از جمله مهرداد خادمی کاپیتان این تیم، برای ادای توضیحات به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرا خوانده شدند.

بسکتبال زیرگروه دسته اول در خرم‌آباد

مسابقات بسکتبال زیر گروه لیگ دسته اول کشور با حضور 5 تیم در خرم‌آباد برگزار شد.

در روز اول این رقابت‌ها راه‌آهن با نتیجه 69 بر 34 مقابل هیئت بسکتبال قم و کوثر(قلم‌چی) خرم آباد مقابل بروجن با نتیجه 83 بر 64 به پیروزی دست یافتند. در روز دوم این رقابت‌ها راه آهن 87 بر 33 برابر فارسان و هیئت بسکتبال قم با نتیجه 51 بر 48 برابر کوثر خرم‌آباد به برتری رسیدند. تیم کوثر خرم‌آباد در دور رفت این مسابقات به مقام دوم رسید. گفتنی است دور برگشت این رقابت‌ها همین هفته در قم برگزار می‌شود.

اسامی تیم بسکتبال قلم‌چی خرم‌آباد: احسان احسانی، اصغر رستمی، امین آقاجانی، حامد فلاحی، حامد باوندپور، محمود مرادزادگان، ساسان مرادی، پیمان غلامی، امین رئوفی، امانی، مربی: امیر مسیبیان، سرپرست: شاهپور شیرازی، مدیرعامل: امرایی