عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتايج هفته يازدهم فوتبال دسته دوم ايران
ساعت ۱:٤۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٧ بهمن ۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

گروه اول:

مس سرچشمه 3 ذوب‌آهن اردبيل 0      پرسپوليس برازجان 1 مازيران ساري 1

فولاد هرمزگان 5 گاز گلستان 0        دانشگاه‌آزاد لنگرود 2 نيرومحركه قزوين 0

گروه دوم:

ديهيم اهواز 0 شهرداري انزلي 0     فجر تهران 1 ايران‌جوان بوشهر 0

سازان‌راه قم 1 آرارات تهران 0      كاوه تهران 0 نفت تهران 2

گاز سرخس 3 پيام‌مخابرات شيراز 3     سپيدرود رشت 4 پتروشيمي تبريز 1

صنايع پارچين قزوين 0 افلاك لرستان 0

جدول رده‌بندي ليگ دسته دوم كشور:

برنامه فوتبال دسته سوم كشور، يكشنبه 21 بهمن:

نفت و گاز گچساران- نفت‌نوين آبادان           مقاومت بوشهر- پرسپوليس خرم‌آباد      

برنامه دسته اول نوجوانان كشور: 

جمعه 19 بهمن86(نام ميزبان اول آمده است)

استقلال اهواز- جيرفت رعد كرمان      ذوب‌آهن اصفهان- خيبر خرم‌آباد

مس كرمان- سپاسي شيراز           سپاهان‌نوين- فولاد خوزستان

نفت آبادان- سپاهان اصفهان      ملوان انزلي- پگاه گيلان

 

الشتر قهرمان فوتسال آموزشگاه‌هاي استان:

رقابت‌هاي قهرماني فوتسال آموزشگاه‌هاي استان در مقطع متوسطه كه با شركت 21 تيم از شهرها و مناطق استان در سالن شهيدصالحي‌راد در جريان بود با قهرماني تيم الشتر به پايان رسيد. پس از برگزاري مرحله‌ي مقدماتي مسابقات كه در 7 گروه به شكل دوره‌اي انجام شد، تيم‌هاي الشتر، كوهدشت، رومشكان، اشترينان، ناحيه يك و دو خرم‌آباد، بروجرد و كوهناني به عنوان 8 تيم برتر برگزيده شدند. در اين مرحله به صورت تك حذفي برگزار شد و پس از انجام بازي‌هاي نيمه‌نهايي تيم‌هاي الشتر و كوهدشت راهي ديدار فينال شدند. در نهايت، طي يك رقابت فشرده تيم الشتر موفق شد در پايان وقت اضافي با نتيجه‌ي 2-1 كوهدشت را مغلوب نموده و به مقام اول دست يابد. در بازي رده‌بندي نيز رومشكان با غلبه‌ي 3-0 برابر اشترينان بر سكوي سوم ايستاد. جوايز تيم‌هاي برتر توسط آقايان فلاح‌كردي معاونت پرورشي و تربيت‌بدني آموزش و پرورش لرستان و صفار قائم‌مقام صدا و سيماي مركز اهداء گرديد. برگزاري رقابت‌ها بر عهده‌ي شيرزاد غلام‌زاده، مجتبي كلانتري‌فرد، توكل زيودار، فاضل جايدري، داوود حسنوند و قضاوت مسابقات توسط محمد ماسوري، اكبر حسنوند، احمد موسيوند، نورمحمد يوسفوند، محمد محمدزاده و آيت صادقي صورت پذيرفت.

اسامي تيم الشتر: فريد حسنوند، سعيد نوري‌زاده، ايرج نوري‌زاده، محسن حسن‌زاده، محمد حيدرخاني، مسلم حسيني، سعيد يوسفوند، وحيد كرم‌پور، مصطفي جوانمرد، امين‌هادي‌پور، مربي: ضرغام علي‌جاني، سرپرست: داريوش ندري