عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

راه و شهرسازی لرستان در لیگ دسته دوم فوتسال کشور ماندنی شد
ساعت ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۳ تیر ۱۳٩٥  کلمات کلیدی:

هفته چهاردهم و پایانی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور در گروه سوم با انجام 3 بازی به پایان رسید و تنها نماینده لرستان در این مسابقات با گلی که در 6 ثانیه به پایان بازی وارد دروازه‌ حریف کرد، موفق به بقا در لیگ دسته دو شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته، تیم راه و شهرسازی لرستان که برای بقا در لیگ دسته دوم نیازمند کسب امتیاز در دزفول شود، از ساعت 16 در سالن شهید مجدیان دزفول و در گرمای شدید این شهر به مصاف تیم دانشکده سما دزفول رفت و با این تیم در آخرین لحظات به تساوی 5 بر 5 رسید.
گل‌های راه و شهرسازی را در این بازی فرشید نادری (3 گل)، مبین صادقی و فرید نادری به ثمر رساندند. نکته قابل توجه این که گل پایانی تیم لرستانی در 6 ثانیه به پایان بازی توسط فرید نادری دروازه‌بان این تیم به ثمر رسید که در حقیقت ضامن بقای راه و شهرسازی در لیگ دو بود.
در دیگر بازی‌های این گروه تیم معدن کان پژوهان کاشان در کرمانشاه مقابل شاهین این شهر با نتیجه 12 بر یک شکست سنگینی متحمل شد و بالاخره پله آخر جدول را پس از 14 هفته از نماینده لرستان تحویل گرفت و به لیگ زیرگروه کشور سقوط کرد.
همچنین رعد پدافند اصفهان نیز 2 بر یک از سد نفت امیدیه گذشت تا همراه با این تیم از گروه سوم به دور بعد صعود نماید. تیم اصفهانی هفته قبل در خرم‌آباد 3 بر یک مغلوب راه و شهرسازی شده بود!
کمیته انضباطی نیز نتیجه 2 بازی ناتمام تیم سما دزفول را اعلام کرد و بر اساس این آرا بازی این تیم مقابل رعد اصفهان 7-0 به نفع رعد و بازی مقابل شاهین کرمانشاه 3-0 به نفع دانشکده سما اعلام شد.
تیم راه و شهرسازی لرستان دور رفت از 6 بازی متمحل 6 شکست سنگین شد اما با تغییراتی که مسئولین باشگاه در کادر فنی ایجاد کردند، دور برگشت که بازی‌های دشوارتری پیش رو داشتند، از 6 بازی صاحب 2 برد 3 تساوی و یک باخت خفیف 2 بر یک مقابل شاهین کرمانشاه شدند. با این نتایج در دور برگشت تیم لرستانی بهترین نتیجه را در جمع 7 تیم گروهش گرفت.
راه و شهرسازی لرستان: امیر بهاروند، محمد پاپی‌صاد، محمد مرادی، سجاد کاظمی، احمد‌رضا زینی‌وندیان، مصطفی عزیزی، مبین صادقی، فرید نادری، حسین کاکی‌پور، صادق مهرابی و سجاد پیری، کادر فنی و مربیان: سعید سپهوند، صادق کرمی‌پور، امین منتی، حمید کرم‌الهی مهدی سرابی، رسول یوسفی، سرپرست: بهزاد بهاروند، پزشک: مصطفی کوشکی
 لرستانی‌ها 5 ثانیه مانده به پایان بازی در لیگ ماندنی شدند/ گل دروازه‌بان، فرشته نجات راه و شهرسازی
جدول رده‌بندیگروه سوم:

 

Yaftenews.ir

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

۱

نفت امیدیه

۱۲

۸

۲

۲

۴۰

۲۲

۲۶

۲

رعد پدافند اصفهان

۱۲

۶

۳

۳

۴۰

۳۰

۲۱

۳

شاهین کرمانشاه

۱۲

۶

۳

۳

۳۶

۲۶

۲۱

۴

دانشکده سماء دزفول

۱۲

۵

۳

۴

۴۳

۳۸

۱۸

۵

شهید فرهادی اهواز

۱۲

۴

۲

۶

۳۸

۴۱

۱۴

۶

راه و شهرسازی لرستان

۱۲

۲

۳

۷

۲۴

۴۴

۹

۷

معدن کان‌پژوهان کاشان

۱۲

۲

۲

۸

۳۹

۵۹

۸