عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

آرزو دارم در خدمت تیم‌های لرستان باشم
ساعت ٥:٥۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۳٠ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

سرمربی لرستانی تیم تراکتورسازی تبریز:

آرزو دارم در خدمت تیم‌های لرستان باشم

سرمربی تیم لیگ برتری تراکتورسازی تبریز گفت: به عنوان یک لر آرزو دارم در خدمت تیم‌های لرستان باشم و در وطن خود خدمت کنم.

فراز کمالوند در ارتباطزنده با  برنامه‌ی شبانه «سلام لرستان» اظهار داشت: هیچ ‌کجا به اندازه‌ی لرستان استعداد ورزشی وجود ندارد و اگر به این استعدادها توجه شود به یقین بیش از پیش شاهد درخشش ورزشکاران لرستان خواهیم بود.

وی ضمن اشاره به بیوگرافی و ذکر این نکته که تا 11 سالگی در خرم‌آباد بوده است عنوان کرد: اوایل دهه 60 همیشه برای تماشای بازی تیم‌های منتخب لرستان و خیبر خرم‌آباد به ورزشگاه تختی این شهر می‌رفتم و پس از مهاجرت خانوادگی به تهران، در سن 19 سالگی به دلیل ناراحتی کمر برای همیشه مجبور به کنار نهادن فوتبال شدم.

کمالوند ضمن تسلیت شهادت جمعی از پاسداران لرستانی مستقر در پادگان امام علی(ع) و فرا رسیدن مراسم چهلمین روز درگذشت آن‌ها، اظهار داشت: همه‌ی ما باید دنباله‌روی راه شهدا باشیم.

سرمربی 34 ساله‌ی تراکتورسازی تبریز یادی نیز از اسطوره‌ی‌ خانه‌نشین فوتبال لرستان نمود و گفت: امیدوارم ناصر میرزایی هر چه زودتر به میادین ورزشی بازگردد و از خداوند متعال آرزوی سلامتی وی را دارم.

کمالوند در بخش پایانی سخنانش به لهجه‌ی سلیس لری صحبت کرد که این موضوع مورد توجه حضار در استودیو و مردم لرستان قرار گرفت.

گفتنی است سال گذشته شیطنت عده‌ای از خبرنگاران باعث ایجاد شبهه‌ در زمینه‌ی خوزستانی یا لرستانی  بودن فراز کمالوند شده بود که وی در برنامه‌ی 90 که 28 آذرماه 1388 پخش شد، قویاً موضوع خوزستانی بودن را رد و خود را زاده‌ و بالیده‌ی لرستان ذکر و به این موضوع افتخار کرد.


نتایج هفته هشتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور
ساعت ۱۱:٢٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٩ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

احسان‌سپید نهاوند 0 دارتاک خرم‌آباد 1

گل: مسلم دریکوند (21)

داتیس خرم‌آباد 0 گاز ایلام 0

 

بانوان کاراته‌کا لرستانی 4 نشان نقره و برنز کسب کردند

تیم کاراته بانوان لرستان 4 مدال از مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور کسب کرد.

رقابت‌های کاراته سبک شیتوریو- کوبه‌اوزاکا بانوان کشور با حضور 25 تیم از 14 استان به مدت 3 روز در اردوگاه شهید بهشتی کردان کرج در 2 رده‌ی سنی امید و بزرگسالان برگزار شد که اعضای تیم 9 نفره لرستان به مربی‌گری سمیه کریمی به عناوین زیر دست یافتند:

52 کیلوگرم کمیته بزرگسالان: زهرا رحمتی(نقره)

57 کیلوگرم کمیته بزرگسالان: فرشته رحمتی(نقره)

60 کیلوگرم کمیته بزرگسالان: مرضیه کاظمی(برنز)

60 کیلوگرم کمیته امید: حدیث رضایی(برنز)

کاپ1 اخلاق این مسابقات نیز به تیم لرستان رسید. نفرات برتر این مسابقات جهت شرکت در رقابت‌های آسیایی مالزی به اردوی تیم ملی دعووت شدند.

هیات رزمی‌ دورود در استان اول شد

جلسه‌ی هیأت ورزش‌های رزمی استان با حضور 21 نفر از مسؤولین 14 شهر و بخش استان در ازنا برگزار شد.

در این جلسه رئیس هیأت رزمی استان پس از دریافت گزارش کار حوزه اجرایی هیأت‌ها، برنامه‌های آتی این هیأت را بازگو کرد.

ایرج محمدی  اظهار داشت: خانه‌ی رزمی استان در شهرستان خرم‌آباد مورد بهره‌برداری قرار گرفته که این امر کمک شایانی به ارتقا این رشته‌یورزشی خواهد نمود.

وی افزود: آذرماه کلاس مربی‌گری بین‌المللی به مدرسی بیل والاس رئیس فدراسیون جهانی کیک‌بوکسینگ و از چهره‌های شهیر هنرهای رزمی و سینما در استان برگزار خواهد شد.

در این جلسه پس از بررسی عملکرد هیأت‌های شهرستان‌ها و بخش‌ها ظرف 6 ماه اول سال 89، هیأت دورود به سرپرستی علی‌حسن رضایی به عنوان بهترین هیأت معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

همچنین محمد میر نیز به عنوان مسؤول روابط عمومی این هیأت ورزشی برگزیده شد.

 

مسابقات اسنوکر غرب کشور به مناسبت عید قربان

به مناسبت عید سعید قربان، یک دوره مسابقه اسنوکر با حضور 40 شرکت‌کننده از استان‌های لرستان، خوزستان، همدان و کرمانشاه به مدت یک روز در باشگاه فرهنگی ورزشی بیلیارد مطهری خرم‌آباد برگزار شد.

در پایان این مسابقات، نادر جهادی(خوزستان)، مالک قاسمی(همدان) و امید فرج‌زاده(لرستان) به ترتیب اول تا سوم شدند.

علی سرخه از خوزستان به عنوان بازیکن اخلاق و علی مقصودی از کرمانشاه به عنوان فنی‌ترین بازیکن معرفی شدند.

این مسابقات با نظارت مرتضی درویشی(رئیس هیأت بیلیارد لرستان) و فرزین کشوری(دبیر هیأت) برگزار شد.

 


نتایج هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال ایران
ساعت ٥:۳٦ ‎ب.ظ روز جمعه ٢۸ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

پنج‌شنبه 27/08/1389

ابومسلم مشهد 1 - 0 مس سرچشمه رفسنجان

جمعه 28/08/1389

 تربیت یزد 3 - 0 شهرداری یاسوج

 همیاری اراک 0 - 0 گل گهرسیرجان

اتکا گرگان 1 - 2 مقاومت سپاسی شیراز

 داماش لرستان 3 - 0 صنعت ساری

ایران جوان بوشهر 4 - 1 فولاد یزد

سپیدرود رشت 0 - 1 آلومینیوم هرمزگان

نساجی مازندران 2 - 0 شیرین فراز کرمانشاه

پیام مخابرات شیراز 0 - 0 استقلال اهواز

گسترش فولاد تبریز 2 - 1 برق شیراز

 

کسب مقام سوم تیم فول کیک بوکسینگ لرستان

سجاد حقی- نورآباد: مسابقات قهرمانی کشور سبک فول کیک بوکسینگ با شرکت 280 ورزشکار از تهران، خراسان، لرستان، مازندران، ایلام، آذربایجان غربی، خوزستان، کرمانشاه، هرمزگان و همدان که به میزبانی کرمانشاه در سالن امام خمینی(ره) به مدت 3 روز برگزار شد، تیم کرمانشاه توانست مقام اول را کسب کند و تیم‌های آذربایجان غربی و لرستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

لرستان با 13 ورزشکار در این مسابقات حضور داشت که 7 نفر از آن‌ها توانستند مقام کسب کنند:

اول: منصور غلامی(نورآباد)

دوم: میلاد موسی‌زاده(نورآباد) پویان آزادبخت(کوهدشت)

سوم: علی بابایی و سجاد موسی‌زاده(نورآباد) حسین طهماسبی و امیر آقایی(کوهدشت)

سرپرست: حسن قاسمیان(نماینده سبک در استان) مربی: یدالله بابایی


هفته هفتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور
ساعت ۱٢:٤۳ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٦ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

 

تیم فوتبال داتیس خرم‌آباد با پیروزی برابر شهرداری شازند اراک در صدر جدول گروه چهارم لیگ دسته سوم کشور قرار گرفت.

در هفته هفتم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور تیم داتیس خرم‌آباد در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد در یک بازی خوب و هجومی با نتیجه پرگل 4 بر صفر شهرداری شازند اراک را مغلوب کرد و ضمن کسب سیزدهم امتیاز این فصل خود، در صدر جدول گروه چهارم نیز قرار گرفت. گل‌های تیم داتیس را در این دیدار دقیقه 34 رضا شرفی، مهدی مریدی دقیقه 65، 75 و 85 توسط پویا عالیخانی و امید رمضانی به ثمر رسیدند.

داتیس لرستان 4 شهرداری شازند 0

پالایش گاز ایلام 2 دارتاک لرستان 1

خیبر متوسلیان پل‌دختر 2 احسان‌سپید نهاوند 1

استقلال همدان 0 وحدت ایوان‌غرب 3 (حاضر نشد)

مقاومت موکریان مهاباد 1 اوراز مریوان 0

یک

Axlor.persianblog.ir

بازی

بـرد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

شاهین تهران

7

4

2

1

9

5

14

2

چی‌چست ارومیه

7

4

-

3

12

6

12

3

پارس‌آباد مغان

7

3

3

1

9

6

12

4

شمس خوی

7

3

3

1

11

10

12

5

شهرداری‌لاهیجان

7

3

3

1

13

13

12

6

باران انزلی

7

3

2

3

9

9

11

7

البرز قزوین

7

2

3

2

9

11

9

8

انتظام تهران

6

2

2

2

14

7

8

9

استوآبیک قزوین

7

2

2

3

9

12

8

10

شهرداری‌نوین‌تبریز

7

1

4

2

7

10

7

11

آرمین تهران

6

-

2

4

3

7

2

12

ستاره‌سرخ‌زنجان

7

-

2

5

5

16

2

 

دو

Axlor.persianblog.ir

بازی

بـرد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

راه‌آهن‌نوین ری

7

4

2

1

9

7

14

2

پرسپولیس‌قائمشهر

7

4

1

2

10

7

13

3

نفت محمودآباد

6

3

3

-

9

4

12

4

شهرداری‌اسلامشهر

6

3

1

2

19

8

10

5

نفتون تهران

7

2

4

1

10

5

10

6

دهداری مشهد

7

2

3

2

13

10

9

7

عشایری نور

6

2

3

1

8

6

9

8

شهرداری بهشهر

7

2

3

2

12

10

9

9

بهمن گلستان

7

3

-

4

10

13

9

10

هیأت‌خراسان‌شمالی

6

1

2

3

5

12

5

11

هیأت‌فوتبال کاشمر

7

1

2

4

7

14

5

12

مختومقلی‌بندرترکمن

6

-

2

4

7

22

2

 

سه

Axlor.persianblog.ir

بازی

بـرد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

مهر کرج

6

6

-

-

15

5

18

2

پیام بابل

6

4

1

1

9

5

13

3

سپاهان‌نوین‌اصفهان

7

3

2

2

14

6

11

4

هودکن باباخانی

6

3

2

1

7

4

11

5

هپکو اراک

7

3

-

4

11

13

9

6

تلاش نظرآباد

6

2

2

2

8

9

8

7

مهارت‌مهدی‌سمنان

6

2

1

3

3

12

7

8

گیتی‌پسنداصفهان

5

2

-

3

10

9

6

9

جاوید کرج

7

1

2

4

2

7

5

10

ارم‌ساز قم

6

1

2

3

5

6

5

11

آریاسپاهان قم

5

-

1

4

2

9

1

12

آبفا تهران

1

-

-

1

-

1

-

 

چهار

Axlor.persianblog.ir

بازی

بـرد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

داتیس لرستان

6

4

1

1

13

4

13

2

موکریان مهاباد

7

4

1

2

13

7

13

3

پالایش‌گاز ایلام

7

3

2

2

9

5

11

4

دارتاک لرستان

7

3

2

2

7

7

11

5

آراغرب کرمانشاه

7

3

1

3

10

8

10

6

پرسپولیس ایلام

5

2

2

1

5

5

8

7

خیبر پل‌دختر

6

2

2

2

9

10

8

8

احسان‌سپیدنهاوند

7

2

1

4

13

14

7

9

اوراز مریوان

5

2

-

3

5

6

6

10

استقلال همدان

6

1

2

3

4

10

5

11

شهرداری شازند

6

1

2

3

7

16

5

 

پنج

Axlor.persianblog.ir

بازی

بـرد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

آلومینیوم‌نوین

7

5

2

-

18

6

17

2

شهرداری زرند

7

5

2

-

14

4

17

3

مس‌ شهربابک

7

5

2

-

14

4

17

4

مس‌نوین کرمان

7

3

4

-

11

7

13

5

پاس بیرجند

7

3

2

2

9

7

11

6

صنایع اردکان

7

3

1

3

12

10

10

7

نازسرام میبد

7

2

2

3

5

7

8

8

پرسپولیس‌زاهدان

7

2

1

4

8

10

7

9

امیدسرامیک‌میبد

7

2

1

4

10

14

7

10

خاتم اردکان

7

1

1

5

6

11

4

11

شهرداری قائن

7

1

1

5

4

15

4

12

نیروگاه ایرانشهر

7

-

1

6

8

24

1

 

شش

Axlor.persianblog.ir

بازی

بـرد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

بهمن شیراز

7

5

-

2

14

7

15

2

خدمات‌شهری‌کیش

6

4

1

1

12

5

13

3

شهرداری دزفول

7

4

1

2

8

6

13

4

میلاد دزفول

7

4

1

2

7

8

13

5

سایپا برازجان

6

3

2

1

9

7

11

6

کارگر بنه‌گز

6

3

-

3

9

7

9

7

حفاری اهواز

6

2

2

2

7

7

8

8

پرسپولیس شیراز

6

2

-

4

7

6

6

9

فولاد بروجن

6

2

-

4

5

12

6

10

عشایری یاسوج

7

1

2

4

9

16

5

11

استقلال دهدشت

6

1

1

4

3

9

4

12

شهرداری ماهشهر

-

-

-

-

-

-

-


حقوق 100 هزار تومانی بازیکنان فوتبال در لرستان!
ساعت ۱۱:٥٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

خبرگزاری مهر: تیم کوثر لرستان در حالی روز گذشته نیز بازی خود را در برابر ذوب‌آهن‌نوین اصفهان به راحتی واگذار کرد که هم‌چنان این تیم با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند و مسؤولان این تیم ادعا دارند که بازیکنانشان تنها 100 هزار تومان دریافت کرده‌اند!

در هفته هفتم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور تیم کوثر خرم‌آباد در اصفهان برابر ذوب‌آهن نوین این شهر با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا با 9 امتیاز به رده ششم جدول رده‌بندی گروه دوم سقوط کند.

بنابر این گزارش تک گل تیم کوثر را در این دیدار مهدی عبدی در دقیقه 23 به ثمر رساند تا کوثر با اختلاف یک گل این بازی را به حریف خود واگذار کند.

این در حالی است که سرمربی تیم کوثر لرستان پس از شکست تیمش در مقابل تیم اصفهانی در اظهاراتی قابل تأمل عنوان کرد: ما در این بازی 7 بازیکن خود را در اختیار نداشتیم و تنها با 13 بازیکن که ترکیبی از بازیکنان اصلی و جوان بودند راهی اصفهان شدیم.

شمس‌الدین سپهوند در پاسخ به علت عدم حضور بازیکنان تیم در این بازی، عنوان کرد: علت عدم حضور این بازیکنان مشکلات مالی باشگاه و پرداخت نشدن حقوق معوقه آنان بوده است.

وی افزود: مسؤولان باشگاه هنگام اعزام تیم کوثر به اصفهان مبلغ 3 میلیون تومان در اختیار تیم قرار دادند که با توجه به هزینه‌دار بودن بازی‌های خارج از خانه فقط توانستیم به هر بازیکن 100 هزار تومان پرداخت کنیم!

سرمربی تیم کوثر لرستان با اشاره به مشکلات مالی تیم کوثر، خاطرنشان کرد: در صورتی که باشگاه نتواند مشکلات مالی بازیکنان را حل کند در بازی‌های بعدی شرایط بدتری در انتظار این تیم خواهد بود.

این سخنان در حالی مطرح می شود که پیش از این تیم فوتبال کوثر خرم‌آباد در بازی قبلی خود با پیروزی برابر پرسپولیس گناوه به رده چهارم جدول لیگ دسته دوم کشور صعود کرده بود و در پایان این دیدار نیز سرمربی تیم نسبت به عدم رفع مشکلات مالی تیم و شکست های آینده هشدار داده بود.

سپهوند در این رابطه اظهار داشت: تیم کوثر در حال حاضر از لحاظ فنی در شرایط خوبی به سر می برد اما مشکلاتی مالی این باشگاه هنوز پا برجاست که حمایت مسؤولان باشگاه و مسؤولان ارشد استان را می‌طلبد.

سپهوند ادامه داد: بازیکنان تیم کوثر چند ماه است که حقوق نگرفته‌اند و در صورت برطرف نشدن مشکلات مالی شاید نتوانیم در بازی‌های بعدی حاضر شویم.

بحران مالی حاکم بر تیم کوثر لرستان که به نظر می‌رسد تمامی ندارد سال گذشته موجب سقوط این تیم از لیگ دسته یک فوتبال کشور به لیگ دسته دوم شده بود.

به نظر می‌رسد با استمرار این وضعیت و عدم حمایت مالی از این تیم باید منتظر شکست‌های بعدی کوثر لرستان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در نهایت سقوط این تیم به مسابقات لیگ دسته سوم کشور باشیم؛ اتفاقی که پیش از این برای دیگر تیم های فوتبال لرستان نیز رخ داده است.

به هر حال تراژدی حاکم بر فوتبال لرستان که به طور عمده مربوط به بحران مالی و عدم حمایت از تیم‌های لرستانی است به نظر پایانی ندارد تا هر روز شاهد افول فوتبال در استان لرستان با سابقه معرفی ده‌ها بازیکن به تیم ملی کشورمان باشیم.

 

نتایج هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم

گروه اول

شهردارى لنگرود ۳ نوژن شهردارى نوشهر ۲

شهردارى اردبیل ۱ شهردارى زنجان 0

آشیان گستران ورامین ۲ داماش ایرانیان 1

صنعت گاز سرخس ۲ آرمین قزوین ۲

گاز فجر جم بوشهر ۲ شموشک بوشهر ۲

چوکا تالش ۱ سایپاى شمال ۲

شهردارى انزلى ۱ مقاومت تهران ۲

گسترش فولادنوین بناب ۴ هما جوانرود ۱

یک

Axlor.persiablog

بازی

بـرد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

سایپا شمال

7

5

1

1

12

7

16

2

شموشک نوشهر

7

4

2

1

9

5

14

3

مقاومت تهران

7

3

3

1

12

7

12

4

آشیان‌گسترورامین

7

3

3

1

11

8

12

5

گسترش‌فولاد بناب

7

3

2

2

10

8

11

6

داماش ایرانیان

7

3

2

2

6

4

11

7

هما جوانرود

7

3

2

2

8

10

11

8

آرمین قزوین

7

2

3

2

12

11

9

9

شهرداری اردبیل

7

3

-

4

11

11

9

10

چوکا تالش

7

2

2

3

10

9

8

11

شهرداری انزلی

7

2

2

3

6

9

8

12

گاز فجرجم بوشهر

6

1

4

1

8

8

7

13

شهرداری زنجان

7

1

4

2

6

7

7

14

شهرداری نوشهر

7

1

3

3

7

12

6

15

شهرداری لنگرود

6

1

2

4

8

15

4

16

صنعت‌گاز سرخس

7

-

2

5

6

11

2

 

گروه دوم

پرسپولیس گناوه ۲ صنعت نفت نوین آبادان ۱

پاس نوین همدان 0 استقلال جنوب تهران ۱

بام شهرکرد ۳ نیرو زمینى تهران۱

ذوب آهن نوین اصفهان ۲ کوثر لرستان ۱

نفت امیدیه ۲ بهزیستى همدان ۱

پرسپولیس برازجان ۲ فولاد نوین اهواز 0

آریانا گستر کیش ۱ نفت و گاز گچساران 0

دو

Axlor.persiablog

بازی

بـرد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

پرسپولیس‌برازجان

7

5

-

2

17

12

15

2

بام شهرکرد

7

5

-

2

12

10

15

3

استقلال‌جنوب‌تهران

7

4

2

1

9

4

14

4

نفت‌وگاز گچساران

7

4

1

2

11

7

13

5

نفت امیدیه

7

3

3

1

10

8

12

6

گلچین‌رباط‌کریم

6

3

2

1

12

8

11

7

نیروزمینی تهران

7

3

2

2

11

9

11

8

آریاگستر کیش

7

3

2

2

9

9

11

9

کوثر لرستان

7

3

-

4

7

10

9

10

ذوب‌ان‌نوین اصفهان

7

2

2

3

12

13

8

11

پاس‌نوین همدان

7

2

2

3

9

11

8

12

پرسپولیس گناوه

7

2

2

3

7

9

8

13

نفت‌نوین آبادان

7

2

1

4

9

12

7

14

فولادنوین اهواز

7

1

3

3

9

10

6

15

مس‌سونگون‌تبریز

6

1

2

3

5

10

5

16

بهزیستی همدان

7

-

1

6

9

17

1

*  از هر گروه 5 تیم به لیگ دسته سوم کشور سقوط می‌کند

 

6 باخت حاصل تیم کشتی آزاد کشت و صنعت زمان کار بروجرد

تیم کشتی آزاد کشت و صنعت زمان‌کار بروجرد با 6 شکست متوالی به کار خود در پیکارهای لیگ دسته اول کشور پایان داد.

در هفته ششم و پایانی مرحله مقدماتی کشتی آزاد لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور تیم کشت و صنعت زمان‌کار بروجرد عصر دوشنبه 24 آبان در سالن ولایت این شهر با نتیجه 4 بر 3 برابر مهمان خود فوارگستر همدان مغلوب شد تا با 6 شکست متوالی به کار خود در رقابت‌های این فصل پایان دهد.

فرید هاشمی‌یگانه در وزن 74 کیلوگرم، وحید گودرزی در 84 و مهدی یاری در وزن 120 کیلوگرم از تیم کشت و صنعت بروجرد در این دیدار برابر حریفان خود به برتری رسیدند. این مسابقه در شرایطی برگزار شد که تیم کشت و صنعت بروجرد در اوزان 60 و 96 کیلوگرم با نبود کشتی‌گیر مواجه شد!

تیم کشتی آزاد کشت و صنعت بروجرد در این پیکارها در 4 دیدار با نتیجه 6 بر یک، در یک دیدار 5 بر 2 و در دیدار پایانی با نتیجه 4 بر 3 مغلوب حریفانش شد. 


انتخابات هیأت کشتی استان برگزار شد
ساعت ۱٠:۳٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢۳ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

شنبه 22 آبان انتخابات هیأت کشتی لرستان در اداره کل تربیت‌بدنی لرستان برگزار شد که عبدالله عزیزپور 10 رأی و نادر ملوکی 7 رأی کسب نمودند و عزیزپور به عنوان رئیس جدید هیأت کشتی لرستان برگزیده شد.

متأسفانه در پایان این جلسه عده‌ای از طرفداران دو کاندید با یک‌دیگر درگیر شدند که با وساطتت برخی حضار و نیروهای انتظامی قائله پایان پذیرفت.

 

تمرین شنا برای تاصر میرزایی

با مساعدت کلانتری‌فرد رئیس گروه تربیت‌بدنی و تن‌درستی آموزش و پرورش لرستان، در هفته سه سانس تمرین شنا در استخر آموزش و پرورش برای استاد ناصر میرزایی پیشکسوت فوتبال لرستان که 3 سال است دچار عارضه مغزی شده در نظر گرفته شد.

امیدواریم این پیشکسوت محبوب فوتبال لرستان هر چه زودترسلامتی خود را بازیافته و به میادین ورزشی بازگردد.

 

عنوان پنجم تیم کشتی ناشنوایان لرستان در پیکارهای قهرمانی کشور

تیم کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان لرستان در پیکارهای قهرمانی کشور پنجم شد. در پیکارهای کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی ناشنوایان کشور که با حضور تیم‌هایی از سراسر کشور به مدت 4 روز در کرمانشاه برگزار شد تیم لرستان در هر دو رشته آزاد و فرنگی به مقام پنجم بسنده کرد.

برای تیم کشتی آزاد ناشنوایان لرستان در این پیکارها مجتبی دلفان در وزن 82 کیلوگرم نشان نقره و حسین دریکوند در وزن 74 کیلوگرم نشان برنز کسب کردند.

در رشته فرنگی هم صادق سرلک در وزن 120 کیلوگرم نشان نقره و محمود بیگی‌زاده در وزن 60 و رضا فرنگی در وزن 96 کیلوگرم نشان برنز به دست آوردند.


نتایج هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال ایران
ساعت ٦:٥۱ ‎ب.ظ روز جمعه ٢۱ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

پنج‌شنبه  20/08/1389

  مقاومت سپاسی شیراز 2 - 1 مس رفسنجان     

جمعه 21/08/1389

  ماشین سازی تبریز 1 - 0 پیام مشهد   

  فولاد نطنز 2 - 1 تربیت یزد   

  نفت مسجد سلیمان 2 - 1 همیاری اراک   

  داماش گیلان 1 - 0 اتکا گرگان   

  گل گهرسیرجان 1 - 1 کاوه تهران   

  استقلال اهواز 2 - 1 سپیدرود رشت   

  شیرین فراز کرمانشاه 3 - 1 گسترش فولاد تبریز   

  مس سرچشمه رفسنجان 1 - 0 پیام مخابرات شیراز   

  برق شیراز 0 - 0 داماش لرستان   

  صنعت ساری 2 - 2 ابومسلم مشهد   

  ایران جوان بوشهر 0 - 1 نساجی مازندران


دعوت از 6 دانش‌آموز لرستانی به اردوی تیم‌های ملی
ساعت ٩:٢٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٠ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

مسؤول انجمن فوتبال آموزش و پرورش لرستان گفت: یکی از دانش‌آموزان استان به اردوی تیم ملی فوتبال دانش‌آموزی فوتبال ایران دعوت شد.

داود حسنوند به خبرنگار ما گفت: پژمان سوری یکی از 28 بازیکن منتخب تیم ملی است که به مرحله‌ی سوم اردوی تیم ملی فوتبال دانش‌آموزی راه یافته است.

وی افزود: این اردو از جمعه 21 آبان به مدت یک هفته در حکیمیه تربیت‌ معلم شهید چمران تهران برگزار می‌شود.

همچنین 5 دانش‌آموز لرستانی نیز به اردوی تیم ملی دو و میدانی دانش‌آموزان کشور دعوت شدند.

محمد جافری در پرتاب دیسک، محمد آریانی در پرتاب نیزه، علی فهیمی در 800 متر، علی جمشیدی در 3 هزار متر و محمد محمدپور در پرش سه‌گام نفرات منتخب لرستان در اردوی تیم ملی هستند که به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.

اردشیر کاظمی مسؤول انجمن دو و میدانی آموزش و پرورش لرستان نیز به عنوان مربی تیم ملی در این اردو حضور خواهد داشت.

 

جناب آقای امیر نعمت‌الهی

مدیر باشگاه بسکتبال علم و ادب پاسارگاد و خبرنگار ورزشی شهرستان الیگودرز

با نهایت تأسف و تأثر درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت عرض می‌نماییم. ما را نیز در غم خود شریک بدانید

خبرنگاران ورزشی خرم‌آباد


نتایج هفته ششم لیگ دسته سوم فوتبال کشور
ساعت ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

دارتاک خرم‌آباد 1 خیبر متوسلیان پل‌دختر 3

وحدت ایوان‌غرب 0 داتیس لرستان 0

شهرداری شازند ٠ پالایش گاز ایلام ٠

احسان سپید نهاوند ٢ رهپویان(آراغرب) کرمانشاه ٣

موکریان مهاباد ٣ استقلال همدان ٠ (حاضر نشد)

 

برگزاری کلاس مربی‌گری بسکتبال در خرم‌آباد

یک دوره کلاس مربی‌گری درجه 3 بسکتبال با حضور 29 نفر از سراسر استان به مدت 5 روز در سالن شهید توکل مصطفی‌زاده دره‌گرم برگزار شد.

این کلاس توسط هیأت بسکتبال لرستان با همکاری تربیت‌بدنی آموزش و پرورش استان زیر نظر مدرس رسمی فدراسیون با مدیریت جعفر پهلوانی دبیر هیأت بکستبال استان برگزار شد و در پایان از شرکت‌کنندگان آزمون‌های تئوری و عملی گرفته شد تا به نفرات واجد شرایط گواهی‌نامه و کارت مربی‌گری درجه 3 بسکتبال داده شود.

اسامی شرکت‌کنندگان: علی پیریایی، امین پور، مجتبی صفری، علی اسدی، ابراهیم ملکشاهی، حسن آدینه، امین محمودی، سعید زند، رضا احمدیانی، مجید مظفری، حشمت محمدی، امیرعباس ترکاشوند، رمضان کولیوند، حسین میرزایی، مصطفی موسویان، اسفندیار ولی‌نیا، داوود خاکی‌پور، محسن فلامرزی، امیر طاهری، امیرحسین عباس‌علی، محمد حیدری، محسن غلام‌زاده، مهدی بیات، علی مهاجر، بابک رستمی، احمد شاهرخی، مهران صیدی، سیامک احمدی و داریوش احمدی


نتایج هفته ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور
ساعت ۱:٢٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

دوشنبه 17 آبان

گروه اول

شهردارى زنجان ۲  آشیان گستران ورامین ۳

مقاومت تهران ۴ شهردارى اردبیل ۱

سایپاى شمال 0 شهردارى انزلى 0

آرمین قزوین ۴ شهردارى لنگرود ۲

هماى جوانرود ۱  صنعت گاز سرخس 0

داماش ایرانیان 0 گسترش فولادنوین بناب ۱

شموشک نوشهر ۱ چوکاى تالش 0

گروه دوم

استقلال جنوب تهران ۲ مس سونگون ورزقان ۱

نفت و گاز گچساران ۱ پاس نوین همدان 0

فولادنوین اهواز ۱ آریانا گستر کیش ۱

بهزیستى همدان ۳ پرسپولیس برازجان ۴

نفت نوین آبادان 0 نفت امیدیه ۱

کوثر لرستان ۱ پرسپولیس گناوه صفر

نیروى زمینى تهران ۲ ذوب آهن نوین اصفهان ۱

گلچین رباط کریم ۲ بام شهرکرد ۱

 

دو ملی‌پوش گلف لرستان راهی تایلند شدند

دبیر هیأت گلف استان لرستان از حضور دو ملی‌پوش نوجوان لرستانی در ترکیب تیم ملی نوجوانان گلف ایران اعزامی به تورنمنت بین‌المللی تایلند خبر داد.

فرزاد ترابی‌نژاد با بیان این خبر اظهار داشت: محمد قربانی و سارا بهاروند دو ملی‌پوش نوجوان لرستانی هستند که در ترکیب تیم ملی زیر 18 سال کشورمان در مسابقات بین‌المللی تایلند که از چهارشنبه هفته جاری آغاز می‌شود، شرکت خواهند کرد.

وی افزود: حضور تیم ملی نوجوانان در این مسابقات جهت آمادگی بیشتر تیم ملی برای شرکت در مسابقات آسیایی این رشته می‌باشد.

لازم به ذکر است که در رقابت‌های امسال گلف المپیاد ایرانیان که در اهواز برگزار شد، تیم‌ نوجوانان لرستان در هر دو رده‌ی مسابقات پسران و دختران به مقام دوم کشور دست یافت.


انتایج هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران
ساعت ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٤ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

جمعه  14/08/1389

پیام مشهد 1 - 1 شهرداری بندرعباس

شهرداری یاسوج 2 - 0 فولاد نطنز

همیاری اراک 1 - 1 ماشین سازی تبریز

تربیت یزد 1 - 0 مقاومت سپاسی شیراز

کاوه تهران 0 - 0 نفت مسجدسلیمان

مس رفسنجان 2 - 0 داماش گیلان

اتکا گرگان 1 - 0 گل گهرسیرجان

نساجی مازندران 4 - 1 فولاد یزد

گسترش فولاد تبریز 0 - 1 ایران جوان بوشهر

سپیدرود رشت 0 - 2 مس سرچشمه رفسنجان

داماش لرستان 0 - 1 شیرین فراز کرمانشاه

پیام مخابرات شیراز 0 - 1 صنعت ساری

ابومسلم مشهد 1 - 1 برق شیراز

 

درخشش بانوان ازنایی در مسابقات ایروبیک

ازنا/ الهام حاجی‌وند: مسابقات ایروبیک قهرمانی بانوان کشور با حضور 21 تیم در رشته ایروبیک و 23 تیم در رشته استپ در یزد برگزار شد.

تیم استپ بانوان شهرستان ازنا با درخشش رضوان اکبری، نغمه بیات، راحله مرزبان، ملیحه جهانگیری، ندا جانبزگی، فرزانه عبداللهی، رویا عباسی، سمانه پولادوند جزو 8 تیم برتر کشور قرار گرفت. مربی‌گری این تیم بر عهده مینا زمانی و سرپرست تیم مرضیه صادقی بودند.

هم‌چنین دختران کونگ‌فوکار نوجوان ازنایی با شرکت در مسابقات کونگ‌فو انتخابی استان به مقام‌های زیر دست پیدا کردند:

اول: زهرا سالاروند، شکوفه عبداللهی و زهرا قیطاسوند

دوم: شیوا عبدالوند، زهرا الله‌کرمی، نادره بیرانوند و زهرا براتی

سوم: مهرنوش لک، مربی: شهلا فلاحی

 

مسابقات دو صحرانوردی آموزشگاه‌های الیگودرز

الیگودرز/ امیر نعمت‌الهی: رقابت‌های دو صحرانوردی آموزشگاه‌های الیگودرز در 3 مقطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در مسیر جاده الیگودرز- اصفهان برگزار شد.

در این مسابقات ورزشکاران ابتدایی 3 کیلومتر، راهنمایی 5 کیلومتر و دبیرستان 7 کیلومتر را طی کردند که در پایان نفرات ذیل عنوان‌های اول تا سوم را کسب کردند و به آنها جوایزی اهدا شد:

مقطع ابتدایی: 1. محمدرضا فرهادی 2. مصطفی کریمی 3. دانش زمانی

مقطع راهنمایی: 1. جهانگیر حبیبی‌فر 2. امید حسنی 3. حسن بهرامی

مقطع متوسطه: 1. علی جمشیدی 2. سبحان فهیمی 3. مصطفی گلپیرایی

عوامل فنی: عبدالسلام فرهادی، حجت‌الله آذرفر، مهدی غلامی، محسن سرلک، تقی بابایی، ناصر فهیمی، محمدحسن شاه‌‌نصیری، حمید رفعتی، غفور محمودی، رضا جمشیدی و مهدی اسدی

نتایج هفته پنجم لیگ دسته سوم فوتبال لیگ کشور

تیم داتیس لرستان با ارایه یک بازی خوب موفق شد دو بر صفر تیم اوراز مریوان را شکست داده و به رده دوم صعود کند. گل‌های این دیدار توسط یاسر حسنوند و پویا عالیخانی در دقایق 41 و 90 به ثمر نشست. تیم داتیس در این مسابقه یک دقیقه بعد از به ثمر رساندن گل اول با اخراج حسین جودکی در دقیقه 41 با 10 نفر به کار خود ادامه داد. در دقیقه 86 نیز سامان رشیدزاده از تیم اوراز مریوان با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد. داتیس با این پیروزی 9 امتیازی شد و در رده‌ی سوم قرار گرفت.

تیم دارتاک خرم‌آباد نیز در دیدار مقابل میزبانش آراغرب کرمانشاه با تک گل دقیقه 24 مسعود حسنوند به پیروزی رسید. تیم دارتاک با کسب این پیروزی 11 امتیازی شده و در صدر جدول گروه چهارم لیگ دسته سه قرار گرفت.

بازی دو تیم خیبرمتوسلیان پلدختر و پالایش و پخش گاز ایلام نیز در ایلام با نتیجه دو بر صفر به سود تیم ایلامی خاتمه یافت.


اخبار ورزشی
ساعت ۱:٠٩ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٤ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

تیم «کام.‌کندا.لین» هیأت رزمی لرستان قهرمان کشور شد

ایرج محمدی: مسابقات رزمی کشور سبک «کام.‌کندا.لین» با حضور 17 تیم در 3 رده‌ی سنی و در تهران برگزار شد که تیم کارخانه قند لرستان با کسب 24 مدال موفق به کسب عنوان قهرمانی کشور گردید. مدال‌آوران لرستانی:

8 طلا: فرشید خادمی، نعیم ورمزیار، احسان دلاویز، ابوالفضل خورشیدوند، رضا احمدی، علی‌رضا قادری‌مقام، ابراهیم یاراحمدی، مصطفی سبحانی‌فر

10 نقره: جواد بهرامی، محمد رشیدی، پوریا میردریکوند، سعید دریکوند، یاسین احمدی، میثم موسیوند، سامان جلایی، سامان بیرانوند، سجاد یاراحمدی، مهدی قائدرحمت

6 برنز: حجت دریکوند، سجاد احمدحسینی، احمدرضا راهکان، سجاد بیرانوند، احمد کاکایی‌فر، ابوالفضل رحیمی

 

بروجرد قهرمان مسابقات فوتسال جام استاندارد لرستان شد

اولین دوره‌ی مسابقات فوتسال هفته استاندارد(جام همارشتن) با حضور 16 تیم از ادارات و شرکت‌های استان در سالن کارگران خرم‌آباد برگزار شد.

در این مسابقات تیم‌های استاندارد، شرکت ‌گاز، صنایع ‌و ‌معادن، امور آب، شرکت غله، آب ‌و‌ فاضلاب، نوسازی ‌مدارس، مسکن‌ و‌ شهرسازی، اداره ‌دارایی، گوهرقوطی ‌بروجرد، شرکت ‌آرد ایران، اداره ‌زندان‌ها، جهاد دانشگاهی‌، بهزیستی، بازرگانی ‌و زاگرس‌خودرو حضور داشتند.

در دیدار نهایی تیم گوهرقوطی بروجرد موفق شد با 4 گل تیم بهزیستی لرستان را شکست دهد و مقام قهرمانی را کسب نماید. در دیدار رده‌بندی نیز تیم شرکت گاز با نتیجه 2-1 اداره‌ی غله را شکست داد و به مقام سوم رسید.

تیم گوهرقوطی ‌بروجرد(قهرمان): مهدی میری‌زاده، علی گودرزی، حسین قدیرپور، احمد کاوند، حمیدرضا روزگار، محسن معظمی‌گودرزی، مسعود آجرلویی، علی یوسفی و حسین میرزایی، مربی: عباس کاوند، سرپرست: عباس ستاری

تیم بهزیستی(نایب‌قهرمان): حمید مهدی‌نژاد، محسن ‌گودرزی، ناصر افشار، مسعود یادگاری، احمد گودرزی، فرامرز امامی، محسن ‌سخاوتی، فرشاد آقایی، مهدی عبدلی مربی: یدالله‌ حسامی

شرکت ‌گاز لرستان(سوم): محسن ‌اصل‌مرز، محسن‌ انوری، اسماعیل ‌رنجبر، صادق‌ مصفایی، مرتضی ‌بـوالحسنی، مجتبی ‌خدادادی، نجم‌الدین ‌نوری‌، مانی ‌بهبودیان، سعید چراغی، سینا امرایی، مربی: نصیر محمدزاده، سرپرست: علی گودرزی

‌داوران: سهراب‌ مالمیر، امیر‌ صف‌آرا، عبدالرضا‌ سپهوند، نعمت ‌رومیانی، علی‌رضا ملکی و اکبر بابایی‌راد

 

دو تیم از لرستان در لیگ اسکیت کشور شرکت می‌کند

رئیس هیأت اسکیت لرستان و رئیس کمیته تحقیقات راهبردی و پژوهش فدراسیون اسکیت گفت: مشکل اساسی این هیأت، نبود پیست اسکیت استاندارد در استان است.

مهرداد کریم‌پور با بیان این که در صورت توجه مسؤولین، لرستان قطب اول اسکیت کشور خواهد شد، افزود: لرستان در اسکیت دارای استعدادها و پتانسیل‌های بالایی بوده که نیاز به شناسایی دارند.

وی مشکل اساسی این هیأت در استان را نبود پیست اسکیت عنوان کرد و ادامه داد: رایزنی‌های لازم در این خصوص انجام شده و اسپانسر نیز وجود دارد؛ با اراده‌ای که وجود دارد و پیست اسکیت در خرم‌آباد و بروجرد احداث خواهد شد.

رئیس هیأت اسکیت لرستان با بیان این که مساحت این پیست‌های احداثی بالای 10 هزار متر مربع خواهد بود، به حضور 2 تیم از استان در لیگ دسته اول کشور اشاره کرد و گفت: تیم‌های خانه اسکیت خرم‌آباد و تربیت‌بدنی بروجرد دو نماینده لرستانی در لیگ کشور هستند.

رئیس هیأت اسکیت لرستان در ادامه با اشاره به این که از نظر آموزش این رشته ورزشی رتبه نخست کشور به لرستان تعلق دارد بیان داشت: قصد داریم اواخر آبان‌ماه یک دوره کلاس مربی‌گری در خرم‌آباد برگزار کنیم.

مهرداد کریم‌پور با انتقاد از مسؤولین انجمن اسکیت آموزش و پرورش تصریح کرد: متأسفانه علی‌رغم رایزنی‌های صورت گرفته آموزش و پرورش در این بخش هیچ‌گونه همکاری و تعاملی را با هیأت ندارد.

رئیس هیأت اسکیت لرستان با بیان این که یکی از هیأت‌های موفق استان به حساب می‌آئیم، گفت: در رتبه‌بندی صورت گرفته کشوری رتبه 7 را داریم که با وجود نداشتن پیست، مقام بسیار قابل توجهی به حساب می‌آید.

کریم‌پور تعداد ورزشکاران سازمان‌یافته‌ی این رشته در استان را 350 نفر برشمرد و گفت: در حال حاضر بیش از 5 هزار نفر در سطح استان به این رشته مشغول هستند .

رئیس هیأت اسکیت لرستان در خاتمه گفت: در حال حاضر خرم‌آباد، بروجرد، دورود، کوهدشت، نورآباد و الیگودرز به ترتیب موفق‌ترین شهرهای استان در رشته‌ی اسکیت هستند.

 

مسابقات دو صحرانوردی آموزشگاه‌های معمولان

صحبت‌الله شاکرمی: یک دوره مسابقه دو صحرانوردی توسط کارشناسی تربیت‌بدنی معمولان در 2 مقطع راهنمایی و متوسطه بین دانش‌آموزان پسر این شهرستان برگزار شد و نفرات برتر به این شرح معرفی شدند:

راهنمایی: علی بهرام‌فرد(غیرانتفاعی دارابی)، سروش کوشکی، علی و اشکان محمودی و امین کوشکی‌راد(همگی از آموزشگاه مطهری)

متوسطه: اکبر محمودخانی(طالقانی)، مرتضی میری‌طاهری(12 اردیبهشت)، محمد محمدی(طالقانی)، اکبر عباسی(12 اردیبهشت) و رحمان کوشکی‌نژاد(طالقانی)

 

مسابقات آموزشگاه‌های دختران ناحیه2 خرم‌آباد

فریده جلدانی: مسابقات کوه‌پیمایی دختران ناحیه2 خرم‌آباد در 3 مقطع جهت انتخاب تیم منتخب ناحیه در مدبه‌کوه برگزار شد. نفرات برتر:

ابتدایی: شکوفه آزادبخت، پگاه گیوی و مهشید آزادی(هر 3 از شهید آوینی2)

راهنمایی: زهره میرنصری(مرصاد یک)، مهری صادق‌پور و هانیه دارابی

متوسطه: عاطفه پاپی، زهرا مؤمنی و فاطمه پاپی(هر 3 از هفتم تیر ازنا)

سرپرستی فنی این مسابقات را فاطمه کاظمی بر عهده داشت.

مسابقات شطرنج آموزشگاه‌های دخترانه ناحیه2 نیز زیر نظر شهین شرفی در خانه شطرنج برگزار شد و نفرات برتر به این شرح معرفی شدند:

راهنمایی: ثنا ملک‌زاده(ریحانه2)، زهرا آروین(ریحانه یک‌) و زهرا فاطمی‌کیا(فاطمه‌زهرا)

متوسطه: رضوان نامداری(مشارکتی)، فرانک فلاحت‌پور(12 فروردین) و فاطمه فلاح‌زاده(مشارکتی)

همچنین مسابقات آمادگی جسمانی نیز در 3 مقطع در سالن ورزشی آموزشگاه نشاط زیر نظر مهری آزادی برگزار شد. مقطع ابتدایی:

متولدین 80: 1- فاطمه بنی‌احمد(تختی) 2- الناز رستمی(شهید آوینی2) 3- نازنین محمودوند(شهید اوینی2) و زینب میردریکوند(مرادی)

متولدین 79: 1- رضوان حیدری(شهید رحیمی) 2- رضوان شعبان(مهراب مرادی) 3- معصومه احمدی(رقیه)

متولدین 78: 1- فاطمه حسینی(حسینی) 2- نسترن فتاحی(صدوقی) 3- فاطمه طوطی‌خانی(نمازی)

مقطع راهنمایی:

متولدین 78: 1- مژگان دلفان(مدرس) 2- مونا ایمانی‌زاده(مطهری) 3- مریم بازگیر(دیناروند)

متولدین 77: 1- زهرا کاربر(هاجر) 2- ثنا رشیدی(مدرس) 3- مریم تقی‌زاده(گلستان)

متولدین 76: 1- راضیه توکلی(مدرس) 2- معصومه ابدالی(مدرس) 3- فاطمه کلانتری(بهاروند)

متولدین 75: 1- زهرا فاطمی‌کیا(فاطمه‌زهرا) 2- سپیده قائدرحمت(فاطمه‌زهرا) 3- زهرا عباسی(حدیث)


برنامه هفته پنجم لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور
ساعت ۳:۳۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٢ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

شهرداری بندرعباس – شهرداری یاسوج       تختی – بندرعباس

ماشین سازی تبریز – پیام خراسان     لشگر 31 عاشورا – تبریز

فولاد نطنز- تربیت یزد      صفائیه –  مبارکه

نفت مسجد سلیمان – همیاری اراک    اختصاصی مسجد سلیمان

مقاومت سپاسی – مس رفسنجان    حافظیه – شیراز

گل گهر سیرجان – کاوه تهران    اختصاصی سیرجان

داماش گیلان – اتکاء گلستان    عضدی – رشت

فولاد یزد – آلومینیوم هرمزگان    نصیری – یزد

استقلال اهواز – سپید رود رشت     تختی – اهوا

شیرین فراز کرمانشاه-گسترش فولاد تبریز آزادی – کرمانشاه

مس سرچشمه – پیام فارس     شهید زینلی – سرچشمه

برق شیراز – داماش دورود        اختصاصی شیراز

صنعت ساری – ابومسلم خراسان      شهدا – ساری

ساعت 15

ایرانجوان بوشهر – نساجی مازندران     بهشتی – بوشهر

 

برنامه هفته هفتم لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور

دوشنبه 24/8/89    ساعت 30/14

شهرداری لنگرود – نوژن شهرداری      شهدا – لنگرود

شهرداری اردبیل – شهرداری زنجان         علی دایی – اردبیل

آشیان گستر ورامین – داماش ایرانیان   شهید فتحی – ورامین

صنعت گاز سرخس – آرمین قزوین            22 بهمن – سرخس

گاز فجر جم بوشهر – شموشک نوشهر       شهدا – جم

چوکا تالش – سایپا شمال                     پوریای ولی – تالش

شهرداری انزلی – مقاومت تهران          تختی – انزلی

گسترش فولاد نوین بناب- هما جوانرود         تختی – تبریز

پرسپولیس گناوه – نفت نوین آبادان       شهید سراچی – گناوه

پاس نوین همدان – استقلال جنوب تهران        کارگران – همدان

مس سونگون ورزقان تبریز-گلچین رباط کریم     لشگر 31 عاشورا – تبریز

بام شهر کرد – نیروی زمین تهران      انقلاب – شهرکرد

ذوب آهن نوین اصفهان – کوثر لرستان       راه آهن – اصفهان

نفت امیدیه – بهزیستی همدان      تختی – امیدیه

پرسپولیس برازجان – فولاد نوین اهواز    تختی – برازجان

آریانا گستر کیش – نفت و گاز گچساران     المپیک - کیش

 

انتخابات هیأت کشتی لرستان

پس از مدت‌ها، بالاخره انتخابات هیأت کشتی لرستان شنبه 22 آبان در محل اداره کل تربیت‌بدنی لرستان برگزار می‌شود. نادر ملوکی و عبدالله عزیزپور در کاندید احراز این پست هستند.

لازم به ذکر است در انتخابات مجمع هیأت کشتی لرستان که سال گذشته با حضور یزدانی‌خرم در خرم‌آباد برگزار شد، هر دو کاندید یاد شده 9 رأی کسب نمودند.


نتایج هفته چهارم لیگ دسته سوم(گروه غرب)
ساعت ٢:٥٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٠ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

وحدت ایوان‌غرب 2 پالایش گاز ایلام 1

اوراز مریوان 3 شهرداری شازند 1

احسان‌سپید نهاوند 2 استقلال همدان 1

دارتاک خرم‌آباد 2 مقاومت موکریان مهاباد 1

گل‌ها: بهروز رستگار(5 و 10) برای دارتاک و فرزین کوهی برای مهاباد

خیبر متوسلیان پل‌دختر 2 آراغرب کرمانشاه 2

گل‌ها: محمد بنگان(70) و مهدی محمودی(83) برای پل‌دختر و عباس کریمی‌راد(32) و یزدان مرادی(93)

 

لیگ دسته دوم فوتبال ایران

کوثر لرستان 1 نیرو زمینی تهران 0

گل: وحید امیری(73)


نتایج هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال ایران
ساعت ۱۱:٠٦ ‎ب.ظ روز جمعه ٧ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

پنج‌شنبه 6/8/1389

ماشین‌سازی تبریز- کاوه تهران(به تعویق افتاد)

صنعت ساری 0 - 0 سپیدرود رشت

برق شیراز 0 - 2 پیام مخابرات شیراز

جمعه 7/8/1389

شهرداری بندرعباس 4 - 3 فولاد نطنز

پیام مشهد 1 - 1 همیاری اراک

مقاومت سپاسی شیراز 1 - 1 شهرداری یاسوج

نفت مسجد سلیمان 3 - 1 اتکا گرگان

گل‌گهر سیرجان 4 - 0 مس رفسنجان

داماش گیلان 1 - 1 تربیت یزد

فولاد یزد 1 - 0 استقلال اهواز

نساجی مازندران 0 - 0 گسترش فولاد تبریز

مس سرچشمه رفسنجان 1 - 0 آلومینیوم هرمزگان

شیرین فراز کرمانشاه 0 - 0 ابومسلم مشهد

ایران‌جوان بوشهر 2 - 2 داماش لرستان

 

 


هفته چهارم لیگ دسته دوم باشگاه‌هاى کشور
ساعت ۱:٤٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٤ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

گروه اول

نوژن شهردارى نوشهر ۱ شهردارى انزلى 0

هما جوانرود ۱ شهردارى لنگرود ۱

گاز فجر جم بوشهر ۱ چوکاى تالش ۱

داماش ایرانیان ۱ آرمین قزوین ۱

شهردارى زنجان ۲ صنعت گاز سرخس ۱

مقاومت تهران ۱ گسترش فولادنوین بناب ۱

سایپا شمال ۳ آشیان گستران ورامین ۲

گروه دوم

نیرو زمینى تهران ۱ پرسپولیس گناوه 1

نفت امیدیه ۲ پرسپولیس برازجان ۳

گلچین رباط کریم ۳ کوثر لرستان ۱

استقلال جنوب تهران ۳ ذوب‌آهن‌نوین اصفهان ۱

بهزیستى همدان ۱ پاس‌نوین همدان ۱

نفت و گاز گچساران ۴ بام شهرکرد 0

فولادنوین اهواز ۵ مس سونگون تبریز ۱

صنعت نفت نوین آبادان - آریاناگستر کیش

 

هفته سوم: کوثر لرستان ٠ استقلال جنوب تهران ٢

 

لیگ دسته سوم کشور

استقلال همدان 1 آراغرب کرمانشاه 0

وحدت ایوان‌غرب 0 احسان‌سپید نهاوند 0

شهرداری شازند 0 دارتاک لرستان 0

داتیس لرستان 3 خیبرمتوسلیان پلدختر 0

دارتاک خرم‌آباد 1 داتیس لرستان 0

خیبر متوسلیان پلد‌ختر 1 استقلال همدان 1

استقلال همدان 1 دارتاک خرم‌آباد 1

داتیس لرستان 3 احسان‌سپید نهاوند 2

اوراز مریوان 1 وحدت ایوان‌غرب 2

مقاومت موکریان مهاباد 3 خیبر متوسلیان پل‌دختر 0 (حاضر نشد)