عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

گروه‌بندی لیگ‌های دسته اول تا سوم کشور
ساعت ۱۱:٤٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٧ امرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور

گروه A  : شهرداری بندرعباس- مقاومت‌سپاسی شیراز- شن‌سا اراک- صنعتی‌کاوه تهران- داماش گیلان- سپاهان‌نوین- پیام خراسان- اتکا گلستان- گل‌گهر سیرجان- شهرداری یاسوج- پتروشیمی تبریز- مس رفسنجان- نفت اهواز- تربیت یزد

گروه B  : فولاد یزد- مس‌سرچشمه کرمان- گسترش‌فولاد تبریز- داماش(گهر) دورود- مهرکام‌پارس تهران- استقلال اهواز- نساجی مازندران- ابومسلم خراسان- برق شیراز-آلومینیوم هرمزگان- ایران‌جوان بوشهر- پیام‌مخابرات فارس- شیرین‌فراز کرمانشاه- سپیدرود رشت

برنامه هفته اول گروه دوم:                فولاد یزد- مس‌سرچشمه کرمان

گسترش‌فولاد تبریز- گهر دورود         مهرکام‌پارس تهران- استقلال اهواز

نساجی مازندران- ابومسلم خراسان      برق شیراز- آلومینیوم هرمزگان

ایران‌جوان بوشهر- پیام‌ فارس   شیرین‌فراز کرمانشاه- سپیدرود رشت

هفته دوم: گهر- نساجی مازندران  هفته سوم: ایران‌جوان بوشهر- گهر

هفته چهارم: گهر دورود- شیرین‌فراز      هفته پنجم: برق شیراز- گهر

 

لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور

گروه A  : شهرداری لنگرود- شهرداری انزلی- داماش تهران- شهرداری زنجان- ذوب‌آهن اردبیل- چوکا تالش- هما تهران- مقاومت تهران- گل‌نود و سایپا‌شمال قائم‌شهر- مقاومت مازندران- استقلال قزوین- ماشین‌سازی تبریز- نوژن مازندران- صنعت‌گاز سرخس- شموشک نوشهر

گروهB  : پرسپولیس گناوه- آریاناگستر کیش- گلچین رباط‌کریم- استقلال‌جنوب تهران- شهرداری همدان- پرسپولیس برازجان- نیروزمینی تهران- نفت و گاز گچساران- شاهین اهواز- نفت امیدیه- کوثر لرستان- فولادنوین اهواز- هیأت چهارمحال و بختیاری- نفت‌نوین آبادان- ذوب‌آهن‌نوین- بهزیستی همدان

هفته اول: کوثر - فولادنوین اهواز    هفته دوم: نفت ‌و گاز گچساران- کوثر

 

لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور

مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور در محل آمفی‌تأتر هتل آکادمی برگزار شد و 72 تیم  حاضر در 6 گروه 12 تیمی تقسیم شدند. این مسابقات از تاریخ 3 مهرماه آغاز می‌شود:

گرو یک(شمال غرب): انتظام تهران- ملوان‌سپید انزلی- آستو آبیک قزوین- چی‌چست ارومیه- آذربایجان‌غربی1 و 2- شهرداری‌نوین تبریز- ستاره‌سرخ زنجان- آلوارس اردبیل- شهرداری لاهیجان-شاهین و آرمین تهران

گروه دو(شمال شرق): امید‌پتروشیمی بجنورد- فراغی بندرترکمن- روستایی و عشایری فریدون‌کنار- نفت محمودآباد- شهرری- نفتون تهران- شهردرای اسلامشهر- صنعت‌آرد گلستان- خراسان رضوی-شهرداری بهشهر- اترک‌پتروشیمی بجنورد- پرسپولیس خراسان‌شمالی

گروه سه(مرکز): قهرمان و نایب‌قهرمان تهران- آریاسپاهان قم- پیام بابل- شهرداری نوشهر- مهر کرج- شهرداری کرج- سیمان‌انصار شاهرود- هپکو اراک- وحدت زرین‌شهر اصفهان- میلادی قم- قهرمان توابع‌تهران

گروه چهار(غرب): پالایش‌گاز و پرسپولیس ایلام- میناشی اسلام‌آباد- استقلال همدان- احسان‌سپید نهاوند- داتیس لرستان- قهرمان مرکزی- افلاک(خیبر) لرستان- آراءغرب کرمانشاه- قهرمان کردستان- شاهین سنندج- دارتاک لرستان

گروه پنج(جنوب شرقی): پاس بیرجند- پرسپولیس زاهدان- ذغال‌سنگ کرمان- مس‌نوین کرمان- امیدسرامیک و نازسرام میبد یزد- هیأت‌فوتبال اردکان- آلومینیوم‌المهدی هرمزگان- شهرداری کرمان- هیأت خراسان‌جنوبی- پادگان 04 بیرجند

گروه شش(جنوب): پرسپولیس شیراز- خدمات‌شهری کیش- شهردرای دزفول- خوزستان 2-سایپا برازجان- شهردرای ماهشهر- حفاری اهواز- کارگر بنه‌گز بوشهر- بهمن شیراز- بروجن فولاد چهارمحال‌وبختیاری- روستایی و عشایری کهکیلویه و بویراحمد- استقلال دهدشت


شهرداری بروجرد قهرمان دور رفت لیگ فوتبال استان شد
ساعت ۱٢:٤٢ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٧ امرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

رده

لیگ استان

بازی

بـرد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

شهرداری بروجرد

8

7

-

1

24

12

21

2

ایثار الشتر

8

4

2

2

10

11

14

3

بخشداری‌کوهدشت

8

4

1

3

9

6

13

4

شاهین پلدختر

8

4

1

3

8

6

13

5

بوتان رومشکان

8

3

2

3

16

16

11

6

سیمان دورود

8

3

1

4

22

21

10

7

بهزیستی خرم‌آباد

8

3

1

4

13

18

10

8

بسیج پلدختر

8

3

-

5

11

13

9

9

پرسپولیس‌خرم‌آباد

8

1

-

7

15

25

3


لرستان قهرمان مسابقات فوتسال زیرگروه دسته اول امید کشور شد
ساعت ۱:۳۳ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۸ امرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

تیم فوتسال شن‌سا لرستان با کسب 9 امتیاز، قهرمان مسابقات فوتسال زیرگروه دسته اول امید کشور شد.   

مسابقات فوتسال زیرگروه امید کشور به مدت 5 روز و با حضور تیم‌های فولادگستر تبریز، شهروند قزوین، ابوذر جوان تهران، آبفا خراسان جنوبی، پیمان شاهرود و شن‌سا لرستان در سالن دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.

همچنین تیم شهروند قزوین نیز با 8 امتیاز و مقام دوم مسابقات به همراه شن‌سا لرستان راهی مسابقات لیگ دسته یک امید کشور شد.