عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نفرات برتر کشتی المپیک دانش‌آموزی
ساعت ۱٢:٠٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

نتایج پایانی کشتی آزاد مقطع راهنمایی

مسابقات کشتی آزاد مقطع راهنمایی اولین دوره المپیک دانش‌آموزی کشور با شرکت 174 کشتی‌گیر در قالب 25 تیم کشور طی 7 دوره با انجام 205 کشتی و به مدت 3 روز در مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد به پایان رسید:

35 کیلوگرم: 1) علی طاعتی(توابع تهران) 2) محسن شاکرمی(لرستان) 3) محسن رمضانی(مازندران) و نوید زنگنه(تهران) 5) سیدفردیس حیدری(خراسان رضوی) و سجاد اسماعیل‌زاده(خراسان شمالی) 7) سلمان سیف(همدان) 8) اصغر خیبلی(گلستان) 9) ناصر روشنی(کرمانشاه) 10) احسان گرامی(کهکیلوئیه و بویراحمد)

38 کیلو گرم: 1) شهاب خوال(مازندران) 2) مرتضی یارمطاقلو(همدان) 3) خیرالله قهرمانی(کرمانشاه) و مهدی نیازی(تهران) 5) حمید طوفان‌شهامی(گیلان) و معراج بهرام‌زاده(فارس) 7) حسین ابوالفتحی(لرستان) 8) امید بلوچی(گلستان) 9) جمال عبادی(خوزستان) 10) غلام‌یحیی کبیری(خراسان رضوی)

42 کیلوگرم: 1) شایان حمزه(مازندران) 2) محسن عبدالملکی(همدان) 3) بهزاد عبداللهی(کرمانشاه)  و مهدی یوسف‌نسب(تهران) 5) اکبر میرزاده(اردبیل) و محمد نامجومطلق(گیلان) 7) عباس سیفی(ایلام) 8) عباس عینی(لرستان) 9) پیمان رضایی(خوزستان) 10) امین خدابخش(خراسان رضوی)

47 کیلوگرم: 1) حسین خدیور(مازندران) 2) علی بداق‌آبادی(خراسان رضوی) 3) محسن گرشاسبی(تهران) و علی‌رضا نادعلی(توابع تهران) 5) حسین حیات‌الغیبی(لرستان) و ابراهیم غلامی(گیلان) 7) صابر محمدامینی(آذربایجان غربی) 8) علی مازینی(گلستان) 9) احسان حیدری(ایلام) 10) حسین جهانبانی(اردبیل)

53 کیلوگرم: 1) کامران  قاسم‌پور(مازندران) 2) هادی یزدانی(کردستان) 3) سامان نجم‌سهیلی(لرستان) و یوسف بنی‌چوله(خوزستان) 5) محمد محمدی(توابع تهران) و امین عبدالملکی(همدان) 7) مهدی مختارزاده(اردبیل) 8) علی‌رضا کریمی‌زاده(گلستان) 9) رضا یارعلی(کرمانشاه) 10) حسین توانگر(قزوین)

59 کیلوگرم: 1) سیاوش جهان‌آرا(تهران) 2) علی اسماعیل‌پور(مازندران) 3) جاسم ابهت(یزد) و معین شفقی(گیلان) 5) سیداحمدرضا خردمند(خوزستان) و احسان الفتی(کرمانشاه) 7) محسن اسکندری(توابع تهران) 8) افشین مرکزیان(اردبیل) 9) محمدرضا رضایی(قم) 10) محمد خانی(خراسان رضوی)

66 کیلوگرم: 1) آرش نیرآبادی(گلستان) 2) امیر حاج‌حیسنی(تهران) 3) تورج قره‌گوزلو(همدان) و امید گداپورروشن(مازندران) 5 – مهدی پوربدلی(قم) و سیدحسین قدیری(خراسان رضوی) 7) شاهین مهری(توابع تهران) 8) احسان جامعی(یزد) 9) محمد خانجانی(گیلان) 10) سجاد غبیشاوی(خوزستان)

73 کیلوگرم: 1) علی موجرلو(مازندران) 2) امیرحسین باباشاهی(گیلان) 3) حسن عزیزی‌فکرت(کرمانشاه) و رضا ابراهیمی(لرستان) 5) ابراهیم رحیم‌دوست(توابع تهران) و سهیل رحمتی(قزوین) 7) حسن فرهادی(خوزستان) 8) میلاد مردوار(اردبیل) 9) سیدعلی‌اصغر حسینی(یزد) 10) فردین کلوانی(آذربایجان غربی)

رده‌بندی تیمی کشتی آزاد: 1) مازندران 75 امتیاز 2) تهران 51 امتیاز 3) توابع تهران 38 امتیاز 4) لرستان 38 امتیاز 5) گیلان 37 امتیاز 6) همدان 36 امتیاز 7) کرمانشاه 34 امتیاز 8) خراسان رضوی 24 امتیاز 9) خوزستان 23 امتیاز 10) گلستان 22 امتیاز

 

نتایج پایانی کشتی فرنگی مقطع راهنمایی

مسابقات کشتی فرنگی مقطع راهنمایی اولین دوره المپیک دانش‌آموزی کشور با شرکت 134 کشتی‌گیر در قالب 21 تیم طی 7 دوره با انجام 160 کشتی و به مدت 3 روز در سالن شهید توکل مصطفی‌زاده خرم‌آباد به پایان رسید:

35 کیلوگرم: 1) شاهین شیری(لرستان) 2) ابوالفضل رضایی(توابع تهران) 3) داریوش منصور(اردبیل) و سعید غلامی(سیستان و بلوچستان) 5) وحید رومی(خراسان شمالی) و قاسم حیدری(مازندران) 7) حامد سعادتی(تهران) 8) احسان محمدی(خوزستان) 9) مسعود افتخاری(خراسان رضوی) 10) محمدرضا گرائی(فارس)

38 کیلوگرم: 1) حمزه جعفری(مازندران) 2) میثم دلخانی(فارس) 3) پرویز شجاعی(توابع تهران) و علی‌اکبر محمدی(خراسان شمالی) 5) بهزاد آزاد(اردبیل) و محمد سلطانی‌منفرد(خوزستان) 7) احسان حیدری(کرمانشاه) 8) علی باغوش(خراسان رضوی) 9) مرتضی طولابی(لرستان) 10) امین دیدار(چهارمحال و بختیاری)

42 کیلوگرم: 1) حسین اسدی(خوزستان) 2) حسین نجف‌پور(گیلان) 3) امیررضا مدرس(چهارمحال و بختیاری) و امیر اسماعیل‌آبادی(خراسان شمالی) 5) حسین یوسفی(مازندران) و علی عبدی(توابع تهران) 7) دانیال عشایری(کرمانشاه) 8) محمدحسن حسینی(خراسان رضوی) 9) محمد قدمی(قم) 10) جواد چرخشت(سیستان و بلوچستان)

47 کیلوگرم: 1) محمد رسن(خوزستان) 2) مالک جوج(اردبیل) 3) صابر قویدل(مازندران) و علی ممانی(ایلام) 5) امیر پژوه(مرکزی) و محمود حبیبی(توابع تهران) 7) علی‌رضا غلامی(لرستان) 8) علی صادقی(تهران) 9) بیژن ابراهیمی(خراسان رضوی) 10)  سامان احمدی(کردستان)

53 کیلوگرم: 1) سعید آبرین(سیستان و بلوچستان) 2) علی‌رضا امانی(لرستان) 3) سیاوش بهرام‌زاده(خوزستان) و سامان علی‌زاده(مازندران) 5) مهدی احمدی(مرکزی) و حسین دامن‌افشان(خراسان رضوی) 7) محمد صادقی(گیلان) 8) نیما اسماعیلی(توابع تهران) 9) مهدی مرادحاصلی(قم) 10) کیوان رضایی(فارس)

59 کیلوگرم: 1) علی سلطانی(مازندران) 2) محمد پورحسین(تهران) 3) علی‌رضا کرمی(توابع تهران) و محمدمهدی امیدی(ایلام) 5) مهدی ابراهیمی(قم) و مهدی کشاورز(فارس) 7) فرید محمدی(خراسان شمالی) 8) وحید تیموری(کرمانشاه) 9) سجاد حلمی‌سالاری(خراسان رضوی) 10) هادی نظربند(گیلان)

66 کیلوگرم: 1) محمدجواد طالبی(مازندران) 2) احمد غلامی(خوزستان) 3) سعید اصغری(اردبیل) و فرشید محمدی(تهران) 5) جلال دلیر(خراسان شمالی) و امیرحسین دعایی(توابع تهران) 7) محمد اسماعیلی(خراسان رضوی) 8) سیدمحمدرضا زینی(گیلان) 9) مهران احمدی(مرکزی) 10) علی اسدی‌چگنی(لرستان)

73 کیلوگرم: 1) ماهان نوروزی(گیلان) 2) افشین پناهی(تهران) 3) مهدی نکویی(کرمان) و میلاد محمدی(مازندران) 5) هادی معماری(اردبیل) و نوید معتمدی(لرستان) 7) عزیزالله رنجبر(خراسان شمالی) 8) حسین اجاقی(خوزستان) 9) خلیل ببری(کرمانشاه) 10) غلام‌حسین سلطانی(فارس)

رده‌بندی تیمی کشتی فرنگی: 1) مازندران 66 امتیاز 2) خوزستان 49 امتیاز 3) توابع تهران 46 امتیاز  4) اردبیل 37 امتیاز 5) خراسان شمالی 36 امتیاز 6) تهران 33 امتیاز 7) لرستان 32 امتیاز 8) گیلان 27 امتیاز 9) خراسان رضوی 22 امتیاز 10) سیستان و بلوچستان 19 امتیاز

نفرات برتر کشتی آزاد مقطع متوسطه

رقابت‌های کشتی آزاد مقطع متوسطه آموزشگاه‌های کشور با حضور 237 کشتی‌گیر در قالب 27 تیم در 8 دوره با انجام 279 کشتی به مدت 3 روز در مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد برگزار شد و نفرات برتر به این شرح معرفی شدند:

42 کیلوگرم: 1) فردین قهرمانی(همدان) 2) ابوالفضل دباغی(مازندران) 3) لقمان حسینی(کردستان) و رضا حسنکی(خوزستان) 5) فرزاد ذاکری(اردبیل) و امین صادقی(کرمان) 7) محمد کمالی(زنجان) 8) سجاد حاتمی(لرستان) 9) محمدرضا میری(توابع تهران) 10) میثم کله‌هویی(کرمانشاه)

46 کیلوگرم: 1) حسن یزدانی(مازندران) 2) یونس سرمستی(آذربایجان شرقی) 3) علی‌اکبر هاشمی(لرستان) و عباس صالحی(اصفهان) 5) دانیال میرزائی(توابع تهران) و هادی یوسفی(آذربایجان غربی) 7) مهران دادشی(گیلان) 8) هادی مسلمی(کهکیلوئیه و بویراحمد) 9) آرش سبحانی(کرمانشاه) 10) مهدی احمدی‌آذر(سمنان)‌

50 کیلوگرم: 1) رضا شعبان(لرستان) 2) حسین سراجی(خراسان رضوی) 3) بهمن تیموری(کرمانشاه) و ابوالفضل قربانی(توابع تهران) 5) اسماعیل یزدانی(گیلان) و جواد نیتی(مرکزی) 7) میرحسن هدی(اردبیل) 8) قدرت‌الله حیدری(ایلام) 9) کامبیز وهاب‌نیا(مازندران) 10) محمد سخن‌گو(کهکیلوئیه و بویراحمد)

54 کیلوگرم: 1) پیمان یاراحمدی(لرستان) 2) امین جلالت‌ماب(آذربایجان غربی) 3) سعید توحیدی‌راد(خراسان رضوی) و امیر مظفری(مازندران) 5) نقی عربی(گیلان) و محمدحسن دهبان‌پور(خوزستان) 7) حسن جمشیدی(اصفهان) 8) علی‌رضا اکبرپور(کرمان) 9) محسن پرچم(کهکیلوئیه و بویراحمد) 10) رضا محمدزاده(تهران)

58 کیلوگرم: 1) محمد مکتب‌دار(خراسان شمالی) 2) بابک شاه‌میری(گیلان) 3) علی‌اصغر کاظمی(مازندارن) و فرزاد کولیوند(کرمانشاه) 5) سعید حیدرقلی‌زاده(آذربایجان غربی) و علی‌رضا حسینی(لرستان) 7) حمید رضائی(خراسان رضوی) 8) امین احمدی(توابع تهران) 9) علی‌رضا مصفا(اصفهان) 10) حسن لطفی‌مقدم(ایلام)

63 کیلوگرم: 1) مهران بابایی(خراسان رضوی) 2) مجتبی رنجبر(توابع تهران) 3) محمد رجبی(قزوین) و امین دنگسرکی(مازندران) 5) مهدی ورمزیار(آذربایجان غربی) و علی شکوری(گیلان) 7) میثم سیف‌الله‌زاده(اردبیل) 8) مهدی محمدی(زنجان) 9) عرفان چراغ‌آبادی(کرمانشاه) 10) حسن قدمی(کهکیلوئیه و بویراحمد)

69 کیلوگرم: 1) مهدی زمانی(مازندارن) 2) محمد عظیمی(همدان) 3) علی نعمتی(لرستان) و نیما خوشحال(گیلان) 5) رضا گل‌خطمی(خراسان رضوی) و محمد شیخ‌زازرانی(اصفهان) 7) یاسر اسدی(آذربایجان غربی) 8) مجید علی‌قلی‌زاده(توابع تهران) 9) غفار کهزادی‌نیک(کهکیلوئیه و بویراحمد) 10) حسین فرهمند(اردبیل)

76 کیلوگرم: 1) هاشم علی‌اکبرزاده(تهران) 2) سهراب غلامی(کرمانشاه) 3) سعید سلمانی(توابع تهران) و عادل پهلوان(مازندران) 5) علی علی‌نژاد(گلستان) و امیرمنصور میردریکوند(لرستان) 7) علی‌رضا لطیفی(همدان) 8) محمد زرده(خوزستان) 9) چیا حسن‌پور(آذربایجان غربی) 10) معین بوربوری(سیستان و بلوچستان)

85 کیلوگرم: 1) محمد حسن‌زاده(خراسان رضوی) 2) فردین شمس‌یگانه(لرستان) 3) محمد کاظم‌پور(گیلان) و مسعود نوری(توابع تهران) 5) امید حیدری(تهران) و رامیار فتحی(کردستان) 7) عباس بااصل(خراسان شمالی) 8) جهانبخش احمدوند(همدان) 9) رضا صالح‌منش(کرمانشاه) 10) حسین داودی(زنجان)

100 کیلوگرم: 1) مجتبی مرادی(خوزستان) 2) میلاد اسدی‌قانع(همدان) 3) آرمان نظری(لرستان) و امیر مرادی(اردبیل) 5) سعید رضوانی‌چرمی(خراسان رضوی) و حمید قلخانی(توابع تهران) 7) آرش عرب(گلستان) 8) امیر اسفندیاری(کرمانشاه) 9) امیرحسین فراصت(اصفهان) 10) جمشید فاریابی(کرمان)

نتایج تیمی کشتی آزاد: 1) لرستان 68 امتیاز 2) مازندران 63 امتیاز 3) خراسان رضوی 53 امتیاز 4) توابع تهران 53 امتیاز 5) گیلان 47 امتیاز 6) همدان 35 امتیاز 7) کرمانشاه 35 امتیاز 8) آذربایجان غربی 33 امتیاز 9) خوزستان 27 امتیاز 10) اردبیل 23 امتیاز

 

نفرات برتر کشتی فرنگی مقطع متوسطه

رقابت‌های کشتی فرنگی مقطع متوسطه آموزشگاه‌های کشور با حضور 175 کشتی‌گیر در قالب 21 تیم در 5 دوره با انجام 217 کشتی در سالن شهید توکل مصطفی‌زاده خرم‌آباد برگزار شد و نفرات برتر به این شرح معرفی شدند:

42 کیلوگرم: 1) مصطفی بهرامی(لرستان) 2) محمدعلی گرائی(فارس) 3) جواد منتظری(خراسان رضوی) و قاسم مرادی(اصفهان) 5) اسماعیل شیرعلی‌زاده(اردبیل) و دارا چمن‌گلی(کردستان) 7) داریوش حضرت‌قلی‌زاده(خراسان شمالی) 8) محمد ته‌کری(سیستان و بلوچستان) 9) محمدعلی عبدالهی(کرمان) 10) کورش علی‌جان‌زاده(مازندران)

46 کیلوگرم: 1) علی‌رضا غلام‌حسینی(توابع تهران) 2) کامران هاشمی(فارس) 3) محسن چگینی(خوزستان) و رضا نورمحمدیان(لرستان) 5) سیدسعید سنجری(گیلان) و سهیل فلاحی‌اری(مازندران) 7) علی کلاوی(خراسان رضوی) 8) علی صادقی(خراسان شمالی) 9) میلاد علی‌زاده(اردبیل) 10) محمدصادق جهان‌آبادی(کرمان)

50 کیلوگرم: 1) میلاد ندایی(اردبیل) 2) پژمان امیر(کردستان) 3) مهدی خانی‌زاده(خراسان رضوی) و علی ارسلان(مازندران) 5) حسام غلامی(فارس) و مرتضی یوسفوند(لرستان) 7) یونس حاتمی(کرمانشاه) 8) سجاد کهخی‌پور(سیستان و بلوچستان) 9) عباس شمسی(مرکزی) 10) میلاد صبری(توابع تهران)

54 کیلوگرم: 1) رضا درختی(توابع تهران) 2) پوریا بویری(خوزستان) 3) رضا یهلولی(خراسان رضوی) و پیام رحیمی(کردستان) 5) محمدرضا مشیری(مرکزی) و افشین اریج(مازندران) 7) پوریا اولادقبا(تهران) 8) رضا جشنلو(قم) 9) وحید نادمی(اردبیل) 10) وحید حمیدی(خراسان شمالی)

58 کیلوگرم: 1) پرهام قنبری(فارس) 2) اسماعیل محمودی(خراسان رضوی) 3) سیدعلی موسوی(گیلان) و محمدرضا طهماسبی(آذربایجان شرقی) 5) وحید کریمی(توابع تهران) و رضا برادران(اردبیل) 7) قاسم حاجیان(قم) 8) محمدعلی‌ عوض‌پور(کهکیلوئیه و بویراحمد) 9) محمدحسین مهری(تهران) 10)محسن دستیاری(ایلام)

63 کیلوگرم: 1) علی شریفی(خوزستان) 2) محمد سخائی‌فر(خراسان رضوی) 3) سجاد فرج‌پور(مازندران) و عرفان کونانی(لرستان) 5) حامد محمودی(اردبیل) و محمدعلی ریشی(تهران) 7) شاهین علی‌زاده(آذربایجان شرقی) 8) امیرمحمد ترک‌خوش(توابع تهران) 9) سیدرسول صادق‌الوند(قم) 10) محمد ایوبی(فارس)

69 کیلوگرم: 1) مسعود مرادی(خوزستان) 2) صاحب دریایی(مازندران) 3) حسین قربان‌زاده(اردبیل) و محسن میرزایی(لرستان) 5) سید روح‌الله حسینی(خراسان رضوی) و سعید نیک‌بختیان(ایلام) 7) مجید حسین‌پوربرزگر(خراسان شمالی) 8) محمد ایرانی(کرمانشاه) 9) حسین امامی(تهران) 10) رضا یکه‌فلاح(قزوین)

76 کیلوگرم: 1) ادریس ابراهیمی(کردستان) 2) علی محمود(تهران) 3) مهدی ابراهیم‌زاده(گیلان) و محمد ذوالفقاری(کرمانشاه) 5) امیر بوداغی(مازندران) و بهمن رضائی(لرستان) 7) جعفر سلیمانی(اصفهان) 8) فرشید علی‌زاده(اردبیل) 9) حمید غضنفری(کهکیلوئیه و بویراحمد) 10) حمید سلیمی(توابع تهران)

85 کیلوگرم: 1) مجید محمودی(لرستان) 2) سیدمصطفی لهسایی(کرمان) 3) کیانوش آبخیزی(فارس) و پژمان عباسی(اصفهان) 5) سیدمحمد منفرد(مازندران) و پوریا بهرامی(کرمانشاه) 7) زمان کلاه‌دوزی(گیلان) 8) سیدمحمد قاسمی(کردستان) 9) سیدمحمدجواد انوشه(خوزستان) 10) مهدی حیادی‌برزگر(تهران)

100 کیلوگرم: 1) بابک زرمیوش(مازندران) 2) داود مرادی(خوزستان) 3) دانیال بهمنی(فارس) و محمدرضا شجاعی‌راد(کرمان) 5) علی‌رضا دولت‌شاهی(لرستان) و صفان محمدی(کردستان) 7) حبیب نورمحمدی(قزوین) 8) نبی محمدی(گیلان) 9) علی شیرین‌نیازی(ایلام) 10) آیت‌الله نشاطی(کهکیلوئیه و بویراحمد)

نتایج تیمی کشتی فرنگی: 1) لرستان 62 امتیاز 2) مازندران 60 امیتاز 3) خراسان رضوی 52 امتیاز 4) فارس 51 امتیاز 5) خوزستان 48 امتیاز 6) اردبیل 43 امتیاز 7) کردستان 42 امتیاز 8) توابع تهران 31 امتیاز 9) گیلان 29 امتیاز 10) تهران 24 امتیاز

کاپ اخلاق مقطع متوسطه به سیستان و بلوچستان و در مقطع راهنمایی به اردبیل رسید


مسابقات مچ‌اندازی قهرمانی لرستان
ساعت ٢:٢۳ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٢ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

رضا جایدری: مسابقات مچ‌اندازی قهرمانی استان با شرکت 80 نفر در قالب 7 تیم در 2 قسمت راست‌دست و چپ‌دست زیر نظر علی جوادی‌نژاد رئیس کمیته مچ‌اندازی استان در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار شد.

نفرات برتر رده راست‌دست:

55 کیلوگرم: 1- مسلم توکلی(الیگودرز)

60 کیلوگرم: 1- سعید رک‌رکی‌فر(چغلوندی)

65 کیلوگرم: 1- سام کرم‌پور(چگنی)

70 کیلوگرم: 1- مجتبی طهماسبی(چگنی)

75 کیلوگرم: 1- داریوش کردی(خرم‌آباد)

80 کیلوگرم: 1- سعید احمدزاده(خرم‌آباد)

85 کیلوگرم: 1- محمد عبدالوند(الیگودرز)

90 کیلوگرم: 1- وحید رضایی(چگنی)

100 کیلوگرم: 1- علی داودی(الیگودرز)

110 کیلوگرم: 1- محسن رضایی(خرم‌آباد)

نفرات برتر رده چپ‌دست:

55 کیلوگرم: 1- مسلم توکلی(الیگودرز)

60 کیلوگرم: 1- آیت علی‌کرمیان(چگنی)

65 کیلوگرم: 1- سجاد دلفان(چگنی)

70 کیلوگرم: 1- مجتی طهماسبی(چگنی)

75 کیلوگرم: 1- مهران برهمت(خرم‌آباد)

80 کیلوگرم: 1- سعید احمدزاده(خرم‌آباد)

85 کیلوگرم: 1- محمد عبدالوند(الیگودرز)

90 کیلوگرم: 1- علی‌اصغر گودرزی‌نیا(الیگودرز)

100 کیلوگرم: 1- علی داودی(الیگودرز)

110 کیلوگرم:1- مسعود رضایی(خرم‌آباد)

110+ کیلوگرم: 1- حسن علی‌اکبری(الیگودرز)

رده‌بندی تیمی: 1- چگنی 2- خرم‌آباد 3- الیگودرز

 

کشتی با کمربند قهرمانی بانوان کشور

اولین دوره‌ی مسابقات انتخابی تیم ملی بانوان در رده سنی جوانان(17 تا 21 سال) با حضور 35 نفر از استان‌های مرکزی، لرستان، اصفهان، خوزستان و کردستان در سالن شهید حمزه‌ای اراک برگزار گردید و با قهرمانی لرستان پایان پذیرفت.

48 کیلوگرم: 1- فاطمه ترکان(اصفهان) 2- فطمه محمدی(مرکزی)

52 کیلوگرم: 1- لیلا چغلوند(لرستان) 2- الهه رستگاری(مرکزی)

58 کیلوگرم:1- سیده‌شیما نادری(لرستان) 2- زهرا محمودی(مرکزی)

66 کیلوگرم: 1- سعیده رحیمی(مرکزی) 2- فاطمه میرزایی(مرکزی)

76 کیلوگرم: 1- سپیده میررضایی(لرستان) 2- مریم یاراحمدی(مرکزی)

76+کیلوگرم: 1- مریم مرادی(لرستان) 2- ام‌البنین سپاهیان(مرکزی)

تیمی: 1- لرستان 2- مرکزی 3- تهران

دو نفر از ورزشکاران لرستان در اوزان 48 و 66 به علت نداشتن کارت ملی، اجازه‌ی حضور در مسابقات را نیافتند. کشتی با کمربند در دو تایم 5 دقیقه‌ای اجرا می‌شود و یکی از سبک‌های فعال رزمی است. تفاوت آن با کشتی آزاد و فرنگی در نحوه‌ی اجرای فنون و کسر امتیاز در صورت رها شدن دست حریفان از کمربند یک‌دیگر است.

لازم به ذکر است نخستین دوره مسابقات آسیایی کشتی با کمربند بانوان 24 تا 26 تیرماه به میزبانی ایران در کیش برگزار می‌شود.

 

نفرات برتر دوچرخه‌سواری استان مشخص شدند

رقابت‌های دوچرخه‌سواری استقامت استان به مسافت 65 کیلومتر در جاده خرم‌آباد به چغلوندی با حضور 24 دوچرخه‌سوار از 3 شهر خرم‌آباد، بروجرد و ازنا در 3 رده‌ سنی برگزار شد. نفرات برتر:

جوانان: 1- پیام سعدی‌پور(بروجرد) 2- علی دولتشاهی(خرم‌آباد) 3- محمد سوری(خرم‌آباد) 4- علی فتح‌الهی(بروجرد) 5- میلاد رضایی(بروجرد) 6- شهاب اسلامی(ازنا)

امید: 1- آروین معظمی‌گودرزی(بروجرد) 2- میثم امینی(بروجرد) 3- میلاد طاهری(بروجرد)

بزرگسالان: 1- بهروز فرزاد(بروجرد) 2- علی ترابی(بروجرد) 3- آرش کدخدا(بروجرد) 4- حسین کاظمی(خرم‌آباد) 5- احسان نظامی(بروجرد)

داوران: بابک و مازیار فرزاد، محمود کدخدا و حمید یاری


نتایج هفته بیست و ششم (پایانی) لیگ دسته اول
ساعت ۸:۳٤ ‎ب.ظ روز شنبه ٥ تیر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

شنبه 5 تیر 1389

شموشک نوشهر 3 - 3 مس رفسنجان

پیام مشهد 2 - 3 سپاهان نوین اصفهان

شهرداری بندرعباس ۴ - 0 داماش لرستان

کاوه تهران 0 - 2 پیام مخابرات شیراز

ایران جوان بوشهر 3 - 0 شاهین اهواز(لغو شد)

شهرداری تبریز 1 - 0 اتکا گرگان

صنعت نفت آبادان 0 - 0 تربیت یزد

گسترش فولاد تبریز 2 - 0 آلومینیوم هرمزگان

پتروشیمی تبریز 1 - 0 گل گهرسیرجان

کوثر لرستان 1 - 2 مس سرچشمه رفسنجان

شیرین فراز کرمانشاه 1 - 1 نفت تهران

مهرکام پارس تهران 1 - 2 داماش گیلان

فولاد اهواز 4 - ٠ نساجی مازندران

شن سا اراک 0 - 2 برق شیراز

 

رده

گروه دو

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

نفت تهران

26

13

10

3

33

16

49

2

داماش گیلان

26

14

6

6

38

26

48

3

برق شیراز

26

14

6

6

33

23

48

4

آلومینیوم‌هرمزگان

26

10

10

6

32

33

40

5

مس سرچشمه

26

9

10

7

32

25

37

6

شیرین‌فراز‌کرمانشاه

26

9

10

7

30

26

37

7

نساجی مازندران

26

8

10

8

27

26

34

8

گسترش‌فولاد تبریز

26

9

7

10

34

34

34

9

مهرکام‌پارس تهران

26

9

5

12

22

28

32

10

گل‌گهر سیرجان

26

8

6

12

30

32

30

11

شن‌سا اراک

26

7

8

11

24

29

29

12

پتروشیمی تبریز

26

7

8

11

23

31

29

13

فولادنوین اهواز

26

8

5

13

26

36

29

14

کوثر لرستان

26

3

7

16

22

41

16

رده

گروه یک

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

شهرداری تبریز

26

18

8

-

43

11

62

2

صنعت‌نفت آبادان

26

13

6

7

38

26

45

3

تربیت یزد

26

12

8

6

29

18

44

4

سپاهان‌نوین‌اصفهان

26

12

5

9

42

31

41

5

اتکا گرگان

26

9

10

7

21

21

37

6

شهرداری‌بندرعباس

26

9

9

8

34

25

36

7

مس رفسنجان

26

8

12

6

29

24

36

8

پیام مشهد

26

9

7

10

33

36

34

9

صنعتی‌کاوه تهران

26

9

7

10

27

30

34

10

ایران‌جوان بوشهر

26

8

8

10

31

34

32

11

داماش لرستان

26

7

8

11

23

33

29

12

پیام‌مخابرات فارس

26

7

7

12

23

30

28

13

شموشک نوشهر

26

6

8

12

29

37

26

14

شاهین اهواز

26

1

5

20

11

58

8