عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته شانزدهم لیگ دسته دوم ایران:
ساعت ۱:٢۳ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۸٧  کلمات کلیدی:

پارچین قزوین 2 گاز سرخس 1     شهرداری انزلی 1 پتروشیمی تبریز 0

سپیدرود رشت  1 سازان راه قم  0     ایرانجوان بوشهر 2 افلاک لرستان 1

دیهیم اهواز 2 پرسپولیس زنجان  1          پیام شیراز 1 آرارات تهران  0

فجر تهران  2 نفت تهران  2   

ردیفتیمبازیبردمساویباختزدهخوردهامتیاز
1پیام شیراز161042241334
2شهرداری‌انزلی16844181428
3فجر تهران15834241327
4سازان راه قم16835211427
5پتروشیمی تبریز15825231726
6سپیدرود رشت16673211025
7نفت تهران16664181224
8ایرانجوان بوشهر16736151724
9پرسپولیس زنجان16556141620
10افلاک خرم آباد16538141718
11دیهیم اهواز16457132217
12آرارات تهران16411182313
13گاز سرخس16268152312
14پارچین قزوین162410122810

فوتسال قهرمانی کارمندان دولت کشور
ساعت ۱٢:٤٠ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٧ اسفند ۱۳۸٦  کلمات کلیدی: فوتبال ، فوتسال ، کارمندان ، کارکنان

فوتسال قهرمانی کشور کارمندان دولت رقابت‌های قهرمانی فوتسال کارمندان دولت با شرکت 21 تیم از سراسر کشور از 11 لغایت 15 اسفند 86 در سالن 6 هزار نفری مجموعه‌ی ورزشی انقلاب زنجان برگزار گردید. مرحله‌ی مقدماتی این رقابت‌ها در 5 گروه به شکل دوره‌ای برگزار شد:

گروه یک: دادگستری زنجان، مازندران، کرمان، سمنان

گروه دو: پست‌بانک خراسان‌رضوی، آبفا گیلان، کردستان، قم

گروه سه: آموزش‌پرورش لرستان، وزارت بازرگانی تهران، آموزش‌پرورش خوزستان، راه‌آهن مرکزی

گروه چهار: دارایی تهران، علوم پزشکی کهکیلوییه و بویراحمد، آموزش‌پرورش زنجان، آذربایجان‌غربی

گروه پنج: بنیادمسکن هرمزگان، قزوین، فارس، علوم‌پزشکی همدان، پتروشیمی خراسان‌شمالی

نتایج گروه سوم:

لرستان 3 تهران 1            خوزستان 7 مرکزی 1

لرستان 12 مرکزی 4           خوزستان 3 تهران 5

لرستان 6 خوزستان 5            تهران 3 مرکزی 1

1_ لرستان 9 امتیاز  2_ تهران 6 امتیاز 3_ خوزستان 3 امتیاز 4_ مرکزی 0 امتیاز

نتایج بازی‌های مرحله‌ی یکچهارم نهایی:

لرستان 4 کهکیلوییه و بویراحمد 2          خراسان‌رضوی 5 مازندران 1 

بازرگانی تهران 0 دارایی تهران 3(بازرگانی بازیکن غیرمجاز داشت)     گیلان 4 زنجان 2

نتایج بازی‌های نیمه‌نهایی:

خراسان‌رضوی 3 لرستان 2         گیلان 3 تهران 4 (در ضربات پنالتی)

رده‌بندی: لرستان 4 گیلان 7          فینال: تهران 8 خراسان رضوی 5

1_ دارایی تهران 2_ پست‌بانک خراسان‌رضوی 3_ آبفا گیلان 4_ آموزش‌پرورش لرستان

  

 

تیم لرستان در این دوره از مسابقات 31 گل در 6 بازی وارد دروازه‌ی حریفان نمود و 22 بار نیز دروازه‌اش توسط حریفان گشوده شد. گفتنی است سال گذشته تیم لرستان پس از هرمزگان، دوم شده بود. کاپ اخلاق به دادگستری زنجان رسید. مدال‌ها، احکام و جام‌های قهرمانی به همراه جوایز نقدی تیم‌ها با حضور رحمانی مدیرکل تربیت بدنی استان زنجان و عباسچیان مدیر کل دارایی این استان اهداء گردید.

اسامی تیم کارمندان لرستان: مهرداد راست‌پور، طاهر مرادی، حمید پیامنی، علی دوستی، رضا جایدری، یوسف رشادت، عباس رحیمی‌پور، اسد فرهمند، رضا صدری، کوروش رشنو، مربی: داوود حسنوند، سرپرست: شیرزاد غلام‌زاده

نتایج هفته پانزدهم لیگ دسته دوم:

مس سرچشمه کرمان ۳  فولاد یزد 0

حسین فیوج (۶۰ و ۸۲)، مهدى بدرلو (۳) براى مس سرچشمه کرمان

اخراج: حسین بابایى (۸۵) از مس سرچشمه کرمان

دانشگاه آزاد لنگرود 0 پرسپولیس برازجان ۱

امیر پوریا (۹۰)

مقاومت تهران ۱ - فولاد هرمزگان ۱

عدنان دلفى (۱۰) براى مقاومت تهران، امید ابراهیمى(۲۲) براى فولاد

مازیران سارى ۱  ذوب آهن اردبیل 0

شهرام على پور (۱۰)

استقلال جنوب ۴  هپکوى اراک ۱

على فتحى(۸ و ۳۰)، میعاد مظلومى(۶۰) حامد بردبار(۸۰) براى استقلال و آرش احمدى(۴۰) براى هپکو

نیرومحرکه قزوین ۲  مهرکام پارس ۱

مجید چلایى(۷۰) پنالتى، هادى راستگو(۹۲) براى نیرومحرکه، فرج لطفى(۶۰) براى مهرکام

گروه دوم

صنعت گاز سرخس ۱  شهردارى انزلى ۱

هاشم عارف (۳۰) براى سرخس، حسین سپیدرود (۱۳) براى شهردارى انزلى

سازان راه قم 0 صنایع پارچین 0

صنعتى کاوه ۱  سپیدرود رشت ۰

سیامک طالبیان (۱۰)

افلاک لرستان ۱  پیام مخابرات شیراز ۲

على صدرا(۶۳) براى افلاک مسلم قنواتى (۷) و محمد ابراهیمى(۴۷) براى پیام شیراز

نفت تهران ۲  دیهیم اهواز ۱

محمد زمانى(۱۵) و محمدرضا نیک‌نهال(۵۵) براى نفت تهران حامد نیکبخت(۷۶) براى دیهیم

آرارات ۱  فجر منطقهدو  ۲

ادموند بزیک(۷۸) براى آرارات و معین نظام‌اسلامى (۳۴) و حجت رضوى (۳۶) براى فجر

    

برنامه هفته شانزدهم(نام میزبان سمت چپ آمده است):

گاز سرخس- صنایع پارچین
پرسپولیس زنجان- دیهیم اهواز
نفت تهران- فجر منطقه دو
آرارات پیام- مخابرات شیراز
افلاک لرستان- ایران جوان بوشهر
پتروشیمى تبریز- شهردارى انزلى

سازان راه قم- سپیدرود رشت 

نتایج هفته چهاردهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران:

گروه اول
دانشگاه آزاد لنگرود ۲  مس سرچشمه کرمان ۱

حسن حبیب پور(۵۸) و محسن شاکر (۶۳) براى دانشگاه آزاد لنگرود شهروز قوى مذهب (۵۲) براى مس 
مهرکام پارس ۱ مازیران سارى ۰

مصطفى چراغى (۱۵)
فولاد هرمزگان 1 استقلال جنوب 1
 

مرتضى رحیمى (۶۰) براى فولاد هرمزگان وحید حمدى نژاد (۸۰) براى استقلال جنوب
پرسپولیس برازجان 0 مقاومت تهران ۱

 اکبر صادقى (۲۷) براى مقاومت
ذوب آهن اردبیل 1 گازگلستان 0
 

قادر دهقان (۳۰)
هپکو اراک 0 نیرو محرکه قزوین ۳

سید جمال حسینى (۳۰ و ۴۶) و شاهین سیفى(۸۳)
گروه دوم
سازان راه قم 1 صنعت گاز سرخس 0
 

احمد رسولى (۱۳)
ایرانجوان بوشهر ۲  شهردارى انزلى 1
 

علیرضا درویشى (۱۴) و محمد باغ ملایى (۱۶) براى ایرانجوان بوشهر بیژن حسینى (۱۷) براى شهردارى انزلى
سپیدرود رشت 1 نفت تهران ۱

 مهدى آقازاده (۶۵) براى سپیدرود محمد زمانى (۷۵) براى نفت
فجرمنطقه دو ۲  افلاک لرستان 0
 امیرطاهرى (۷۸) و قدرت رضوى (۹۲)

 اخراج: فرزاد بهارى (۸۵) از افلاک لرستان  


نتایج هفته سیزدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران:
ساعت ۱:۳٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٩ اسفند ۱۳۸٦  کلمات کلیدی: خرم آباد ، ورزش ، لرستان ، فوتبال

گروه اول:

دانشگاه آزاد لنگرود ۱ مقاومت تهران ۱

یاسر حقیقت (۴۳) براى لنگرود، اکبر صادقى (۶) براى مقاومت

ذوب آهن اردبیل 0 فولاد یزد 0اخراج: محمد خیرى (۶۰) از ذوب آهن اردبیل

هادى عدالتخواه (۸۶) از فولاد یزد

پرسپولیس برازجان ۱ استقلال جنوب ۱حمیدرضا سلیمانى (۱۵) براى برازجان، ادیش (۶۰)

اخراج: میعاد مظلومى (۷۱) از استقلال جنوب

فولاد هرمزگان ۲ نیرومحرکه قزوین ۱

رضا احمدپور(۲۰) یونس باقى زاده(۸۸) براى فولاد، ابراهیم آرتیس(۳۰) براى قزوین

هپکوى اراک ۲ مازیران 0

آرش احمدى(۶۵ و ۸۵)

مهرکام پارس ۲ گاز گلستان ۱

ابوالفضل شعبانى(پنالتى ۲۰) عباس محمدرضایى(۸۵) براى مهرکام، محسن شرائینى(۳۳) براى گاز

اخراج: امین کلاته عربى (۷۰) و ساسان معینى (۸۰) از گاز گلستان

گروه دوم:

سازان راه قم 0صنعتى کاوه ۱

مرتضى سهرابى (۸۹)

گاز سرخس 0 ایرانجوان بوشهر ۱

کامران خالدى (۶۰) براى ایرانجوان

پیام مخابرات شیراز ۱ شهردارى انزلى 0

محمد ابراهیمى(۴۵) براى شیراز

صنایع پارچین 0 نفت تهران ۳

ایمان صیادنورد(۱۴ و ۱۸) و ایمان علیدادى(۸۸)

فجر منطقه‌دو 3 پتروشیمى 0 (به دلیل عدم حضور پتروشیمى در زمین)

سپیدرود رشت ۴ آرارات 0

حامد خوشنویس(۳۰)، میثم حق شناس(۵۵) و مهدى آقازاده(۶۵ و ۷۷)

دیهیم اهواز ۱ افلاک لرستان ۲

احسان وکیلى(۷) براى اهواز، سعید مرادى(۳۲) و غلامعباس قائدرحمت(۷۵) براى لرستان

 دورود قهرمان تنیس آموزشگاهی دختران لرستان

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آموزشگاههای استان با حضور 54 ورزشکار دختر از شهرهای استان در خرم‌آباد برگزار شد. این دوره از مسابقات که با حضور 26 ورزشکار در مقطع متوسطه و 28 نفر در مقطع راهنمایی به مدت دو روز در سالن ورزشی حضرت معصومه(س) خرم‌آباد برگزار گردید که نفرات برتر در قالب تیم آموزشگاه‌های لرستان به مسابقات کشوری می‌شوند. نتایج انفرادی:  

مقطع متوسطه: 1_ فاطمه شمس عداوی از الیگودرز 2_ مهیا لک از دورود 3_ محبوبه ورمزیار از دورود

مقطع راهنمایی: 1_ رخساره ساکی از دورود 2_ سهیلا هفت لنگ از الیگودرز 3_ سعید موسوی از دورود

در رده‌تیمی نیز دورود در هر دو مقطع به عنوان قهرمانی دست یافت.  

 طلسم‌شکنی ناحیه2 خرم‌آباد در فوتسال

تیم فوتسال مقطع ابتدایی ناحیه2 خرم‌آباد بعد از گذشت چندین سال موفق به کسب عنوان قهرمانی در استان گردید. مسابقات قهرمانی فوتسال مقطع ابتدایی اموزشگاه‌های ساتان با شرکت ۱۲ تیم از یازده شهرستان به مدت دو روز در سالن شهید صالحی‌راد خرم‌آباد برگزار گردید که در نهایت تیم ناحیه2 در بازی فینال پس از تساوی در وقت قانونی و اضافی در برابر تیم خوب رومشکان، در ضربات پنالتی بر این تیم غلبه نموده و به مقام قهرمانی دست یافت. تیم‌های رومشکان و معمولان نیز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب نمودند. گفتنی است مسئولیت انجمن فوتبال آموزشگاه‌های استان بر عهده‌ی داوود حسنوند می‌باشد.

ناحیه2: علی‌رضا صارمی، سینا مرادزاده، حسین قائدرحمت، محمد زرین‌جو، امیررضا جمشیدی، امین بوالحسنی، محمد طاهرپور، محمد وحیدیان، آریا نقی‌زادگان، سجاد پیری، مربی: رضا یوسف‌نژاد، سرپرست: سعید امیرسرداری