عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته 12 لیگ دسته دوم فوتبال ایران:
ساعت ٦:٢۸ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٧ بهمن ۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

گروه اول:

فولاد یزد 0 مهرکام پارس ۴

نیرومحرکه قزوین ۴ پرسپولیس برازجان 0

مازیران ۲ فولاد هرمزگان ۱

مقاومت تهران ۱ مس سرچشمه کرمان ۱

استقلال جنوب 0 دانشگاه آزاد لنگرود 0

گاز گلستان ۲ هپکوى اراک ۲

گروه دوم:

صنعتى کاوه 0 گاز سرخس 0

ایرانجوان بوشهر 0 پیام مخابرات شیراز 0

نفت تهران ۱ سازان راه قم ۱

افلاک لرستان 0 سپیدرودرشت 0


نتايج هفته يازدهم فوتبال دسته دوم ايران
ساعت ۱:٤۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٧ بهمن ۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

گروه اول:

مس سرچشمه 3 ذوب‌آهن اردبيل 0      پرسپوليس برازجان 1 مازيران ساري 1

فولاد هرمزگان 5 گاز گلستان 0        دانشگاه‌آزاد لنگرود 2 نيرومحركه قزوين 0

گروه دوم:

ديهيم اهواز 0 شهرداري انزلي 0     فجر تهران 1 ايران‌جوان بوشهر 0

سازان‌راه قم 1 آرارات تهران 0      كاوه تهران 0 نفت تهران 2

گاز سرخس 3 پيام‌مخابرات شيراز 3     سپيدرود رشت 4 پتروشيمي تبريز 1

صنايع پارچين قزوين 0 افلاك لرستان 0

جدول رده‌بندي ليگ دسته دوم كشور:

برنامه فوتبال دسته سوم كشور، يكشنبه 21 بهمن:

نفت و گاز گچساران- نفت‌نوين آبادان           مقاومت بوشهر- پرسپوليس خرم‌آباد      

برنامه دسته اول نوجوانان كشور: 

جمعه 19 بهمن86(نام ميزبان اول آمده است)

استقلال اهواز- جيرفت رعد كرمان      ذوب‌آهن اصفهان- خيبر خرم‌آباد

مس كرمان- سپاسي شيراز           سپاهان‌نوين- فولاد خوزستان

نفت آبادان- سپاهان اصفهان      ملوان انزلي- پگاه گيلان

 

الشتر قهرمان فوتسال آموزشگاه‌هاي استان:

رقابت‌هاي قهرماني فوتسال آموزشگاه‌هاي استان در مقطع متوسطه كه با شركت 21 تيم از شهرها و مناطق استان در سالن شهيدصالحي‌راد در جريان بود با قهرماني تيم الشتر به پايان رسيد. پس از برگزاري مرحله‌ي مقدماتي مسابقات كه در 7 گروه به شكل دوره‌اي انجام شد، تيم‌هاي الشتر، كوهدشت، رومشكان، اشترينان، ناحيه يك و دو خرم‌آباد، بروجرد و كوهناني به عنوان 8 تيم برتر برگزيده شدند. در اين مرحله به صورت تك حذفي برگزار شد و پس از انجام بازي‌هاي نيمه‌نهايي تيم‌هاي الشتر و كوهدشت راهي ديدار فينال شدند. در نهايت، طي يك رقابت فشرده تيم الشتر موفق شد در پايان وقت اضافي با نتيجه‌ي 2-1 كوهدشت را مغلوب نموده و به مقام اول دست يابد. در بازي رده‌بندي نيز رومشكان با غلبه‌ي 3-0 برابر اشترينان بر سكوي سوم ايستاد. جوايز تيم‌هاي برتر توسط آقايان فلاح‌كردي معاونت پرورشي و تربيت‌بدني آموزش و پرورش لرستان و صفار قائم‌مقام صدا و سيماي مركز اهداء گرديد. برگزاري رقابت‌ها بر عهده‌ي شيرزاد غلام‌زاده، مجتبي كلانتري‌فرد، توكل زيودار، فاضل جايدري، داوود حسنوند و قضاوت مسابقات توسط محمد ماسوري، اكبر حسنوند، احمد موسيوند، نورمحمد يوسفوند، محمد محمدزاده و آيت صادقي صورت پذيرفت.

اسامي تيم الشتر: فريد حسنوند، سعيد نوري‌زاده، ايرج نوري‌زاده، محسن حسن‌زاده، محمد حيدرخاني، مسلم حسيني، سعيد يوسفوند، وحيد كرم‌پور، مصطفي جوانمرد، امين‌هادي‌پور، مربي: ضرغام علي‌جاني، سرپرست: داريوش ندري


هفته دهم مسابقات ليگ دسته دوم
ساعت ۱:٥٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

گروه اول:

استقلال جنوب ۱ مس سرچشمه كرمان ۱

مصطفى بيات (۵۵) براى استقلال جنوب، مهدى قدوسى (۸۸ - پنالتى) براى مس سرچشمه

اخراج: امين گودرزى (۸۸) از استقلال جنوب

ذوب آهن اردبيل ۱ مهركام پارس ۱

قادر دهقان (۱) براى اردبيل، ميرفرج لطفى (۴۷) براى مهركام پارس

مازيران 0 دانشگاه آزاد لنگرود ۱

مرتضى معيد ناصرى (۱۲) براى لنگرود

اخراج: حامد راست زبان (۷۰) از لنگرود

فولاد يزد 0 فولاد هرمزگان ۱

نيرو محركه قزوين ۲ مقاومت تهران ۱

سيدجمال حسينى (۵۱) مجيد چلايى (۹۶ پنالتى) براى نيرو محركه، حسام گودرزى(۹۰) براى مقاومت

اخراج: سيد جمال حسينى (۹۶) از نيرومحركه

گاز گلستان 0 پرسپوليس برازجان 0

گروه دوم:

نفت تهران ۳  گاز سرخس ۱

محمد رضا نيك نهال (۱۵ و ۳۲) و اسدالله توكلى(۲۰) براى نفت، مهدى ايمانى (۷۰) براى سرخس

اخراج: على باغميشه (۹۰) از نفت

پيام مخابرات شيراز ۳  فجر منطقه دو ۱

جواد زارعى (۵۲  پنالتى)، مسلم قنواتى(۵۹) و حسن صالح(۹۰ پنالتى) براى مخابرات، امير طاهرى (۷۰) براى فجر

پتروشيمى تبريز ۴  صنايع پارچين ۱

احمد تقى پور (۹ پنالتى، ۴۷ و ۶۴) مهدى صفرزاده (۷۶) براى پتروشيمى، مهران بهنامى براى صنايع

اخراج: على آسمانى (۱۰) از صنايع پارچين

آرارات ۲  صنعتى كاوه ۱

ادموند بزيك (،۴۱ پنالتى - ۷۰) براى آرارات، عباس عزيزى (۴۰) براى كاوه

ايرانجوان بوشهر ۳  ديهيم اهواز ۱

عليرضا درويشى (۶۰ و ۸۱) و پژمان امين (۲۰) براى ايرانجوان

افلاك لرستان ۱  سازان راه قم 0

سعيد دولتشاه (۵۲)

دسته سوم کشور: شاهد نجف‌آباد ۳ سرخ‌پوشان خرم‌آباد ۱

برنامه جدید مسابقات لیگ دو (هفته یازدهم):

 چهارشنبه 1۷ بهمن  1386   ساعت 14

گاز سرخس * پیام شیراز                                   ( ورزشگاه : اختصاصی صنعت گاز سرخس) 

پرسپولیس زنجان * نفت تهران                          ( ورزشگاه : انقلاب زنجان)

فجر منطقه دو تهران * ایرانجوان بوشهر               ( ورزشگاه : شهید چمران تهران)        

سازان راه قم * آرارات تهران                             ( ورزشگاه : یادگار امام قم)

دیهیم اهواز * شهرداری انزلی                              ( ورزشگاه : شهداء نفت امیدیه)              

پارچین قزوین * افلاک لرستان                            ( ورزشگاه : شهید رجایی قزوین)

سپیدورد رشت * پتروشیمی تبریز                        ( ورزشگاه : عضدی رشت)