عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

برنامه هفته نهم لیگ دسته دوم باشگاههای کشور
ساعت ۱٢:٥۸ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٦ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

دوشنبه 4/10/85 

مس سرچشمه کرمان _ خورشید زریوار مریوان (ورزشگاه زینعلی کرمان) ساعت 14

صنایع پارچین قزوین _ تربیت لرستان (ورزشگاه شهید رجایی قزوین) ساعت 14

دانشگاه آزاد لنگرود _ پرسپولیس برازجان (ورزشگاه تختی لنگرود) ساعت 14

چوکا تالش _ مس رفسنجان (ورزشگاه پوریای ولی تالش) ساعت 14

کارون خرمشهر _ ایران خودرو بوشهر (ورزشگاه شهید سلیمی اهواز) ساعت 14

گل گهر سیرجان _ سپیدرود رشت (ورزشگاه گل‌گهر سیرجان) ساعت 14

سه شنبه 5/10/85

فجر سپاه تهران _ نفت تهران (ورزشگاه شهید شیرودی یک تهران) ساعت 12

جمعه 8/10/85

نیرو محرکه قزوین _ پیام مخابرات شیراز (ورزشگاه رجایی قزوین) ساعت 14

نوژن مازندران _ آرارات تهران (ورزشگاه شهداء ساری) ساعت 14

ذوب آهن اردبیل _ شهرداری کرمان (ورزشگاه تختی اردبیل) ساعت 14

هپکو اراک _ شهر صنعتی کاوه تهران (ورزشگاه پنجم مرداد اراک) ساعت 12

برق تهران _ صنعت مهرکام پارس تهران (اختصاصی برق تهران) ساعت 14

داماش ایرانیان _ پتروشیمی تبریز (ورزشگاه سرداران شهید شمیران تهران) ساعت 14

فولاد سپاهان نوین اصفهان _ صنعت گاز سرخس (پلی اکریل اصفهان) ساعت 14

 

برنامه هفته دهم مسابقات ل‍یگ دسته سوم باشگاههای کشور:

 

کلیه دیدارهای این هفته ساعت 14 انجام خواهد شد

 

یکشنبه 3/10/85

 

انصار سیمان شاهرود _ صبا باتری گلستان (ورزشگاه راه آهن شاهرود)

استقلال بجنورد _ درنا تهران (ورزشگاه تختی بجنورد)

پیام قزوین _ میلادی قم (ورزشگاه شهید رجایی قزوین)

حمیدرضا کرج _ فجر منطقه دو تهران (ورزشگاه شریعتی کرج)

مازیران نوشهر _ شهرداری قدس (ورزشگاه شهدا نوشهر)

قند اسلام آباد _ تراکتورسازی تبریز (ورزشگاه ریزوندی اسلام آباد)

شهرداری اسلامشهر _ سازان راه قم (ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر)

رعد تهران _ شهرداری لاهیجان (ورزشگاه شهید شیرودی یک تهران)

شهرداری همدان _ برق بیستون کرمانشاه (ورزشگاه کارگران همدان)

صنعت نفت ایلام _ آلومینیوم سازی اراک (پیرحیاتی ایوان _ ایلام)

پرسپولیس خرم آباد _ ساینا سنندج (ورزشگاه کارگران خرم آباد)

عقاب شیراز _ پریس اصفهان (ورزشگاه عقاب نیروی هوایی شیراز)

فولاد لرستان _ آهن بافق یزد (ورزشگاه شهدا نورآباد)

استقلال چرام _ شهرداری زرند کرمان (ورزشگاه تختی چرام)

صنعت نفت نوین آبادان _ توحید بوشهر (ورزشگاه پاس آبادان)

کیهان گستر لردگان _ فولاد یزد (ورزشگاه تختی لردگان)

 

سه شنبه 5/10/85

 

پیستون ایران تبریز _ استقلال تاکستان (ورزشگاه تختی تبریز)

جام جم بیله سوار _ ستاره سرخ زنجان (ورزشگاه تختی بیله سوار)

عقاب سلدور نقده _ شهرداری انزلی (ورزشگاه تختی نقده)

آبفا سراوان _ شاهین رس بیرجند (ورزشگاه شهید حسین پور سراوان)

فولاد هرمزگان _ شهرداری برازجان (ورزشگاه تختی بندرعباس)

 

برنامه هفته اول مسابقات نوجوانان باشگاههای کشور

هفته اول رقابتهای قهرمانی فوتبال نوجوانان باشگاههای کشور با انجام هشت دیدار از امروز سه شنبه 21/9/85 آغاز خواهد شد.

 

برنامه کامل این بازیها که در ساعت 14 آغاز می شود به شرح زیر می باشد:

زاگرس جوانرود کرمانشاه _ برق شیراز (ورزشگاه جوانرود)

شهرداری اندیمشک _ صنعت نفت آبادان (ورزشگاه سروندی اندیمشک)

استقلال اهواز _ فجر شهید سپاسی (متعاقباً اعلام می گردد)

فولاد خوزستان _ خیبر خرم آباد (ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز)

مقاومت مازندران _ ذوب آهن اردبیل (ورزشگاه اختصاصی مقاومت مازندران)

مدرسه عالی حرفه ای مشهد _ ذوب آهن اصفهان (ورزشگاه تختی مشهد)

پگاه گیلان _ شموشک گلستان (ورزشگاه عضدی رشت)

سپاهان اصفهان _ ملوان بلندر انزلی (ورزشگاه پلی اکریل اصفهان)

 

جلسه کمیته انضباطی در خصوص شکایت تیم عقاب شیراز

 

کمیته انضباطی فدراسیون ساعت 30/15 روز شنبه 25/9/85 برای رسیدگی به شکایت باشگاه عقاب شیراز نسبت به تیم نورآباد لرستان مبنی بر استفاده از بازیکن غیر مجاز تشکیل جلسه خواهد داد

در جلسه فوق مدیران دو باشگاه با در دست داشتن دلایل و مدارک حاضر خواهند شد

 

نتایج جام حذفی فوتبال ایران

 یکشنبه 12/9/85

 

پاس زاهدان 2 برق تهران 4         صنایع دخانیات گیلان 1 تراکتورسازی تبریز  

استقلال دزفول 1 فجر سپاه نجف آباد 0  مقاومت جهرم شیراز 2 مرکز آموزش 4 بیرجند 1 

داماش ایرانیان تهران 14شهید نوروزی چلیچه 0    فولاد هرمزگان 2 شهرداری دزفول 1 

گفتنی است دیدار تیمهای شهرداری کرمان _ فجر سپاه تهران، پتروشیمی تبریز _ آرارات تهران ، مس سرچشمه کرمان _ کیمیارشد بندر ترکمن و سیمان شاهرود _ تربیت لرستان به دلیل انصراف تیمهای شهرداری کرمان، آرارات تهران، مس سرچشمه کرمان و تربیت لرستان در روز یکشنبه 12/9/85 انجام نشد.

 

نتایج دیدارهای روز سه شنبه 14/9/85

 

شهرداری همدان 1سپاهان نوین اصفهان 2       کشت و صنعت شوشتر 2 میلادی قم 0 

رعد تهران 3 فولاد یزد 1            تراکتورسازی نوین تبریز 2 صنعت نفت آبادان 3 

آلومینیوم سازی اراک 0 نیرو محرکه قزوین 2

 

لازم به ذکر است دیدار تیمهای پرسپولیس خرم آباد _ نساجی مازندران، توحید بوشهر _ تربیت بدنی اسفراین و سپیدرود رشت _ ساینا سنندج به دلیل انصراف تیمهای نساجی مازندران، توحید بوشهر و ساینا سنندج در روز سه شنبه 14/9/85 انجام نشد

 

 

 

 

 


برنامه هفته نهم رقابتهای لیگ دسته سوم باشگاههای کشور
ساعت ٧:۳٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

 هفته چهارم دور برگشت رقابتهای لیگ دسته سوم باشگاههای کشور از روز پنجشنبه 16/9/85 با انجام چهار دیدار آغاز خواهد شد و سایر دیدارهای این هفته در روزهای یکشنبه 19/9/85 و دوشنبه 20/9/85 پیگیری خواهد شد. گفتنی است کلیه دیدارهای این هفته ساعت 14 آغاز خواهد شد.

پنجشنبه 16/9/85

درنا تهران _ شهرداری مشهد (ورزشگاه شهید شیرودی یک تهران)

 

صبا باتری گلستان _ استقلال بجنورد (ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد کتول)

 

آهن بافق یزد _ پرسپولیس گناوه (ورزشگاه آهن شهر بافق یزد)

پریس اصفهان _ فولاد لرستان (ورزشگاه تختی اصفهان)

یکشنبه 19/9/85

فولاد یزد _ استقلال چرام (ورزشگاه شهید نصیری یزد)

توحید بوشهر _ کیهان گستر لردگان (ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)

شهرداری زرند کرمان _ صنعت نفت نوین آبادان (ورزشگاه شهید عرب نژاد زرند)

شهرداری قدس _ پیام قزوین (ورزشگاه شهدا شهر قدس)

فجر منطقه 2 تهران _ مازیران نوشهر (ورزشگاه شهید شیرودی یک تهران)

میلادی قم _ حمیدرضا کرج (ورزشگاه هلال احمر قم)

استقلال تاکستان _ جام جم بیله سوار (ورزشگاه پانزده خرداد تاکستان)

شهرداری انزلی _ پیستون ایران نیوز (ورزشگاه تختی انزلی)

ستاره سرخ زنجان _ عقاب سلدوز نقده (ورزشگاه کارگران زنجان)

سازان راه قم _ رعد تهران (ورزشگاه هلال احمر قم)

شهرداری لاهیجان _ قند اسلام آباد (ورزشگاه شهید قاسمی رودسر)

تراکتورسازی نوین تبریز _ شهرداری اسلامشهر (ورزشگاه تختی تبریز)

برق بیستون کرمانشاه _ صنعت نفت ایلام (ورزشگاه آزادی کرمانشاه)

ساینا سنندج _ شهرداری همدان (ورزشگاه ملک نیا سنندج)

آلومینیوم سازی اراک _ پرسپولیس خرم‌آباد (ورزشگاه آلومینیوم سازی اراک)

شهرداری برازجان _ مس نوین کرمان (ورزشگاه تختی برازجان)

شاهین رس بیرجند _ فولاد هرمزگان (ورزشگاه تختی بیرجند  

 

نتایج فوتبال دسته سوم کشور در هفته هشتم  

گروه اول: استقلال بجنورد 0 سیمان شاهرود 1     شهرداری‌مشهد 2 صاباتری گلستان  

گروه دوم: شهرقدس 4 میلادی قم 0   مازیران نوشهر 3 حمیدرضا کرج 1   فجر 2 پیام قزوین  

گروه سوم: لاهیجان 3 تراکتور‌نوین 1   رعدتهران 2 اسلامشهر 0    اسلام‌آباد 4 سازان‌راه قم  

گروه چهارم: نقده 0 بیله‌سوار 1   پیستون تبریز 3 ستاره زنجان 2   انزلی- تاکستان(برگزارنشد 

گروه پنجم: سنندج 0 برق‌بیستون 2  پرسپولیس‌خرم‌آباد 2 ایلام 0   همدان 2 آلومینیوم‌اراک  

گروه ششم: فولاد لرستان 2 عقاب شیراز 2      پرسپولیس گناوه 0 پریس اصفهان  

گروه هفتم: فولادیزد 2 شهرداری زرند 1   کیهان لردگان 1 نفت‌نوین 3   چرام 2 توحیدبوشهر  

گروه هشتم: فولاد هرمزگان 3 آبفا سراوان 0      مس‌نوین کرمان 7 شاهین‌رس بیرجند 1

 

 نتایج بازیهای دور اول جام حذفی :

ماشین‌سازی تبریز 2 نفت‌وگاز گچساران 0    خورشید زریوارمریوان 0 صنعت‌مهرکام‌پارس 2

استواآبیک 0 صنعت گاز سرخس 0 (قزوین در پنالتی 5-4 برد)     اکباتان 0 نیروی زمینی 3

ذوب‌آهن اردبیل 2 پگاه گیلان 0 (در وقت اضافه)       شهرداری‌بندرعباس 1 هماتهران 0

صنایع اراک 1 سایپا شمال 0        تربیت‌یزد - پرسپولیس زنجان (زنجان انصراف داد)        

گل گهر سیرجان - مجتمع صنعتی رفسنجان (سیرجان انصراف داد)

کارون خرمشهر - دیهیم اهواز (کارون انصراف داد)

چوکا تالش - پیام مخابرات شیراز (چوکا انصراف داد)

شهرداری صحنه - پیام ارتباطات خراسان (پیام انصراف داد)

 


برنامه هفته هشتم لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور
ساعت ٢:۱٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٦ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

پنج‌شنبه 9/9/85

 

پرسپولیس خرم آباد _ صنعت‌نفت ایلام (ورزشگاه کارگران خرم آباد) ساعت 30/14

 

شهرداری همدان _ آلومینیوم سازی اراک (ورزشگاه کارگران همدان) ساعت 30/14

 

فولاد لرستان _ عقاب شیراز (ورزشگاه شهدا نورآباد) ساعت 30/14

 

پرسپولیس گناوه _ پریس اصفهان (ورزشگاه سراجی گناوه) ساعت 30/14

 

شادرو فولاد یزد _ شهرداری زرند کرمان (ورزشگاه شهید نصیری یزد) ساعت 30/14

 

کیهان گستر لردگان _ صنعت نفت نوین آبادان (ورزشگاه تختی لردگان) ساعت 30/14

 

استقلال چرام کهکیلویه _توحید بوشهر (ورزشگاه تختی لردگان) ساعت 30/14

 

فولاد هرمزگان _ آبفا سراوان سیستان (ورزشگاه تختی بندرعباس) ساعت 30/14

 

مس نوین کرمان _ شاهین رس بیرجند (ورزشگاه کیانی کرمان) ساعت 30/14

 

استقلال بجنورد _ انصار سیمان شاهرود (ورزشگاه تختی بجنورد) ساعت 30/14

 

شهرداری مشهد _ صبا باتری گلستان (ورزشگاه تختی مشهد) ساعت 30/14

 

شهرداری شهر قدس _ میلادی قم (شهدا شهر قدس) ساعت 30/14

 

مازیران نوشهر _ حمیدرضا کرج (ورزشگاه شهدا نوشهر) ساعت 30/14

 

پیام قزوین _ فجر منطقه 2 تهران (ورزشگاه شهید رجایی قزوین) ساعت 30/14

 

شهرداری لاهیجان _ تراکتورسازی نوین تبریز (ورزشگاه قاسمی رودسر) ساعت 30/14

 

رعد تهران _ شهرداری اسلامشهر (ورزشگاه شهید شیرودی یک تهران) ساعت 30/14

 

قند اسلام آباد کرمانشاه _ سازان راه قم (ورزشگاه ریزوندی اسلام آباد) ساعت 30/14

 

شهرداری انزلی _ استقلال تاکستان (ورزشگاه تختی انزلی) ساعت 30/14

 

عقاب سلدوز نقده _ جام جم بیله سوار (ورزشگاه تختی نقده) ساعت 30/14

 

پیستون ایران تبریز _ ستاره سرخ زنجان (ورزشگاه تختی تبریز) ساعت 30/14

 

ساینا سنندج _ برق بیستون (ورزشگاه ملک نیا سنندج) ساعت 30/14

 

 

 

 

برنامه دور اول مسابقات حذفی کشور (جام خرمشهر 86 – 85)

 

جمعه 10/9/85

 

ماشین سازی تبریز _ نفت و گاز گچساران (ورزشگاه تختی تبریز) ساعت 13

 

خورشید زریوار مریوان _ صنعت مهرکام پارس تهران (ورزشگاه زاگرس مریوان) ساعت 13

 

استوا آبیک قزوین _ صنعت گاز سرخس (ورزشگاه تختی آبیک) ساعت 13

 

چوکا تالش _ پیام مخابرات شیراز (ورزشگاه پوریای ولی تالش) ساعت 13

 

شهرداری صحنه _ پیام ارتباطات خراسان (ورزشگاه آزادی صحنه کرمانشاه) ساعت 13

 

ذوب آهن اردبیل _ پگاه گیلان (ورزشگاه تختی اردبیل) ساعت 13

 

تربیت یزد _ پرسپولیس زنجان (ورزشگاه شهید نصیری یزد) ساعت 13

 

اکباتان تهران _ نیروی زمینی تهران (ورزشگاه الیاف تهران) ساعت 13

 

گل گهر سیرجان _ مجتمع صنعتی رفسنجان (ورزشگاه گل گهر سیرجان) ساعت 13

 

شهرداری بندرعباس _ هما تهران (ورزشگاه تختی بندرعباس) ساعت 13

 

صنایع اراک _ سایپا شمال (ورزشگاه 5 مرداد اراک) ساعت 13

 

کارون خرمشهر _ دیهیم اهواز (ورزشگاه جهان آرا خرمشهر) ساعت 13

 

یکشنبه 12/9/85

 

شهرداری کرمان _ فجر سپاه تهران (ورزشگاه سلیمی کیا کرمان) ساعت 13

 

پاس زاهدان _ برق تهران (ورزشگاه 17 شهریور زاهدان) ساعت 13

 

پتروشیمی تبریز _ آرارات تهر ان (ورزشگاه تختی تبریز) ساعت 13

 

صنایع دخانیات گیلان _ تراکتورسازی تبریز (ورزشگاه عضدی رشت) ساعت 13

 

مس سرچشمه کرمان _ کیمیا رشد بندرترکمن (ورزشگاه زینعلی سرچشمه) ساعت 13

 

استقلال دزفول _ فجر سپاه نجف آباد (ورزشگاه تختی دزفول) ساعت 13

 

مقاومت جهرم شیراز _ مرکز آموزش 04 بیرجند (ورزشگاه جهرم) ساعت 13

 

نماینده سمنان _ تربیت لرستان (ورزشگاه تختی سمنان) ساعت 13

 

داماش تهران _ شهیدنوروزی چلیچه (ورزشگاه سرداران شهید شمیران) ساعت 13

 

آبفا هرمزگان _ شهرداری دزفول (ورزشگاه تختی بندرعباس) ساعت 13

 

سپیدرود رشت _ بهزیستی مریوان (ورزشگاه عضدی رشت) ساعت 13

 

آلومینیوم سازی اراک _ نیرو محرکه قزوین (ورزشگاه آلومینیوم اراک) ساعت 13

 

سه شنبه 14/9/85

 

شهرداری همدان _ فولاد سپاهان نوین اصفهان (ورزشگاه تختی همدان) ساعت 13

 

پرسپولیس خرم آباد _ نساجی مازندران (ورزشگاه کارگران خرم آباد) ساعت 13

 

کشت و صنعت شوشتر _ نماینده قم (ورزشگاه تختی شوشتر) ساعت 13

 

نماینده بوشهر _ نماینده خراسان شمالی (ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر) ساعت 13

 

رعد تهران _ فولاد یزد (ورزشگاه شهید شیرودی یک تهران) ساعت 13

 

تراکتورسازی نوین تبریز _ صنعت نفت آبادان (ورزشگاه تختی تبریز) ساعت 13

 


نتایج هفته هشتم لیگ فوتبال دسته دوم کشور
ساعت ٩:٢٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

 

گروه اول : آرارات تهران 2 صنایع پارچین 3              نفت تهران 0 نوژن مازندران 0   

تربیت لرستان ۱ چوکا تالش ۰              شهرداری کرمان ۱ دانشگاه لنگرود ۱

گاز سرخس ۰ ذوب‌آهن اردبیل ۱         پرسپولیس برازجان ۱ فجر تهران ۰

مس رفسنجان ۱ سپاهان نوین اصفهان ۱

 

 

گروه دوم : ایرانجوان بوشهر 1 مس سرچشمه 1          پتروشیمی تبریز 1 گل‌گهر سیرجان 2

سپیدرود رشت 1 برق تهران 3                مهرکام پارس ۲ هپکو اراک ۱

خورشید زریوار ۱ نیرومحرکه قزوین ۱        پیام شیراز ۴ داماش تهران ۱

کاوه تهران ۴ کارون خرمشهر ۱

 

از سری رقابتهای فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور عصر یکشنبه تیم فوتبال تربیت خرم‌آباد میهمان خود چوکای تالش را با نتیجه یک بر صفر شکست داد. این دیدار با تک گل دقیقه بیست و یکم فرزاد بهاری به سود تربیت لرستان پایان یافت. به علت درگیری دو بازیکن از دو تیم مدت پانزده دقیقه متوقف شد. "محمد ملکی" داور وسط این دیدار در دقیقه هشتاد و پنج بازی با استفاده از کارت قرمز، سعید بیات بازیکن تیم تربیت لرستان و حسن شمس بازیکن چوکای تالش را به دلیل درگیری از بازی اخراج کرد. در این دیدار توسط داور سه کارت زرد نصیب بازیکنان چوکای تالش و یک کارت زرد نیز به بازیکن تیم تربیت لرستان داده شد. حسن رستم‌زاده و علی دشانی به همراه محمد ملکی هر سه از تهران، قضاوت این دیدار را برعهده داشتند. این مسابقه در ورزشگاه کارگران خرم‌آباد برگزار شد.

 

 

دسته اول هندبال باشگاه‌های کشور

 

رقابت‌های لیگ دسته اول هندبال باشگاه‌های کشور از روز اول آذر ماه آغاز شده که بطور همزمان و با حضور چهل تیم در چهار شهر آستارا، بندرعباس، خرم آباد و مراغه در جریان است. بعد از شناخت دو تیم برتر در هر شهرستان، هشت تیم مشخص شده با هم به رقابت خواهند پرداخت که در نهایت دو تیم به سوپر لیگ باشگاه‌های هندبال کشور راه خواهند یافت.

 

رقابتهای هندبال دسته اول باشگاههای کشور روز شنبه با برگزاری سه دیدار در سالن ورزشی کارگران شهر خرم‌آباد پیگیری شد. این رقابتها با حضور ده تیم از کشور و در دو گروه به مدت پنج روز در حال برگزاری است. در گروه الف این رقابتها تیمهای هندبال همدان، اصفهان ،ایلام، خراسان رضوی و تیم بوشهر شرکت دارند. تیمهای هندبال لرستان، چهارمحال بختیاری، خوزستان،مرکزی و کرمانشاه نیز در دیگر گروه این رقابتها قرار دارند. نتایج:

 

فلاورجان اصفهان 25 تربیت‌بدنی همدان 24              خارک بوشهر 28 تربیت‌بدنی همدان 27

 

هپکواراک 39  پیام‌نور گیلانغرب 30               هیات‌هندبال لرستان ۴۶    هیات‌هندبال شهرکرد 37

 

هپکونوین اراک32 عملیات‌غیرصنعتی ماهشهر 25          پیام‌نور شهرکرد 36 پیام‌نور گیلان‌غرب 34

 

هیات‌هندبال خارک 35  هیات هندبال ایلام 24       هیات‌هندبال خارک 29 فلاورجان اصفهان 27

 

هپکو اراک 40 هیات‌هندبال شهرکرد 25         هیات‌هندبال لرستان 33 عملیات‌غیرصنعتی‌ماهشهر 20

                                        فیتال : لرستان ۲۷خارک بوشهر ۲۵

 

                                                                      

                                                  

                                                                                      

 

در جریان رقابت‌های هندبال دسته اول باشگاه‌های کشور که در آستارا در جریان است شب گذشته با انجام چهار دیدار باقی مانده از مرحله اول تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها مشخص شدند. این رقابت‌ها که با حضور نه تیم در دو گروه برگزار می‌شود:

 

 گروه یک: 1- قزوین 6 امتیاز  2- آستارا 4 امتیاز      گروه دوم: 1-  میانه 4 امتیاز  2- اهر 4 امتیاز

 

 

 

 

 

                                         نتایج فوتبال دسته سوم کشور :

 

 

صبا باتری گلستان 1 درنا تهران 2                   انصار سیمان شاهرود 1 شهرداری مشهد 0

 

میلادی قم 2 مازیران نوشهر 2                 فجر منطقه دو تهران 1 شهرداری شهرقدس 0

 

حمید رضا کرج 2 پیام قزوین 0                     تراکتورسازی نوین تبریز 1 رعد تهران 1

 

شهرداری اسلامشهر 2 قند اسلام‌آباد 1       استقلال تاکستان ـ عقاب‌سلدوز نقده (انجام نشد)

 

ستاره سرخ زنجان 2 شهرداری انزلی 1            جام جم بیله سوار 0 پیستون ایران تبریز 2

 

برق بیستون 2 پرسپولیس خرم آباد 2              آلومینیوم سازی اراک 3 ساینا سنندج 1

 

صنعت نفت ایلام 2 شهرداری همدان 1             پریس اصفهان 1 آهن بافق یزد 0

 

عقاب شیراز 2 پرسپولیس گناوه  1             آبفا سراوان سیستان 0 مس نوین کرمان 2

 

شهرداری زرند ـ کیهان‌گستر لردگان (شنبه)     توحید بوشهر 0 شادرو فولاد یزد 3

 

صنعت نفت نوین آبادان 5 استقلال چرام 1    شاهین‌رس بیرجند 1 شهرداری برازجان 3

 

 

 

رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران

 

تعداد تیمهای شرکت‌کننده در این رقابتها یکصد تیم از لیگ برتر، لیگ دسته اول و لیگ دسته دوم باشگاههای کشور و قهرمان استانها می باشند. تعداد تیمهای لیگ برتر، ۱۶تیمهای لیگ دسته اول ۲۴و تعداد تیمهای لیگ دسته دوم باشگاههای کشور ۲۸می‌باشد که  ۳۲  تیم قهرمان استانها نیز به آن اضافه خواهد شد. در دور دوم اگر تیمی در دور اول میزبان بود، در بازی دوم میهمان خواهد شد و بالعکس. اما البته اگر دو میهمان یا دو میزبان با هم برخورد کنند به قید قرعه میزبان و میهمان، مشخص خواهد شد. برگزاری دیدارها از ابتدا تا فینال به صورت تک حذفی می‌باشد و تنها دیدار فینال به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.

 

 تیمهای پرسپولیس و استقلال در صورت غلبه بر حریفان خود ، در یک هشتم نهایی این رقابتها به مصاف هم خواهند رفت .