عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته چهاردهم (هفته اول دور برگشت) فوتبال دسته دوم کشور :
ساعت ۱٢:۳٧ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۳ بهمن ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

 گروه اول: مس رفسنجان 1  گاز سرخس 0

 

داود دشتپورى (۱۵)

 

سپاهان نوین ۲ دانشگاه آزاد لنگرود 0

 

حسین رییسى( ۳۸) جواد نیکبخت( ۷۵ ) اخراج : داود نظرمحمدى (۸۰) از لنگرود

 

افلاک لرستان ۳ شهردارى کرمان ۱

 

ایمان القاسى(۱۳) سعید طیبى(۲۸) مهدى سهرابیان(۷۸) براى افلاک، ایمان کمپانى(۴۱) براى کرمان

 

چوکاى تالش ۲ فجرسپاه ۲

 

آرش فروغى مهر(۳۰ پنالتى) حسن شمس(۸۹) براى چوکا، محسن سلیمى(۷) محسن نفر(۵۲) براى فجر

 

آرارات تهران 1 پرسپولیس برازجان 0

 

آرین آراگلى(۸۵)

 

ذوب‌آهن اردبیل ۲ نوژن ساری ۱

 

داریوش عرفانى(۱۰) فرهاد جلیل‌قدر(۸۶) براى ذوب‌آهن، محمدمولا(۸۰) براى نوژن

 

صنایع پارچین 0 نفت تهران 0

 

گروه دوم: داماش ۴ هپکوى اراک 0

 

هادى نوروزى (۱و۵) هر ۲ گل از روى نقطه پنالتى، ۸۰ و ،۸۵ اخراج : حسین یونسى(۸۸) از هپکو

 

خورشید زریوار مریوان 1 پیام ارتباطات شیراز 0

 

شهرام عبداللهى(۷۲)

 

نیرومحرکه قزوین 1 گل‌گهر سیرجان 0

 

محمد فعال(۵۰)

 

ایران جوان بوشهر ۴ پتروشیمى تبریز 0

 

محمد لیموچى (۱۴) مرتضى جماهیرى(۴۰) محمد خرمزى(۵۵ پنالتى) ماشاءالله دستیارى‌زاده(۸۲)

 

مس سرچشمه کرمان 0 برق تهران 0

 

شهر‌صنعتى کاوه 1 سپیدرود رشت 1

 

ادموند اختر(۱۵) براى کاوه، محمدزمانى(۴) سپیدرود

 

کارون خرمشهر ۲ مهرکام پارس ۳

 

خالد قاوى(۸۵ ) سعید حیدرى(۹۰) براى کارون خرمشهر، داود عظیمى(۳۵) غلام شهبازى(۷۰) مصطفى چراغى(۸۵ ) براى مهرکام

 

محمدرضا خدری دروازه بان صنایع اراک و بهنام طاهرزاده را به لیست بازیکنان افلاک افزوده شدند . طاهرزاده بازیکن سابق پرسپولیس تهران است که سابقه گلزنی به استقلال را هم در سال ۱۳۷۶ دارد.

 

نتایج هفته چهارم لیگ دسته سوم ایران:

 

فولاد یزد  1  فولاد هرمزگان  1           استقلال تاکستان  2  رعد تهران  1

 

شهرداری لاهیجان    صباباتری گلستان          شهرداری همدان  3  نفت‌نوین آبادان  2

 

پریس اصفهان  0  پرسپولیس گناوه  0          شهرداری برازجان  1  برق بیستون  3

 

برگزاری کلاس مربیگری شطرنج در خرم‌آباد:

 

یکدوره کلاس مربیگری درجه 3 شطرنج در محل خانه شطرنج خرم‌اباد باحضور 28 نفر (21 مرد و 7 زن) از سراسر استان زیر نظر هیأت شطرنج برگزار گردید. این دوره که به مدت 4 روز به مدرسی شهرام منوچهری مدرس فدراسیون برگزار شد . گفتنی است استان لرستان تا کنون دارای 5 مربی درجه 2 شطرنج و 11 مربی درجه 3 می باشد. عبدالله مصباحی رئیس جدید هیأت شطرنج لرستان زحمت زیادی در برگزاری هر چه بهتر دوره کشید.   

 

رده‌بندی تیم‌های گروه یک دسته دوم کشور تا پایان نیم‌فصل اول:

 

1- مس سرچشمه  25     2-  نفت تهران  24     3- سپاهان‌نوین 22

 

4- آرارات 22     5- دانشگاه‌آزاد لنگرود 22    6- پرسپولیس برازجان 21

 

7- صنایع‌پارچین قزوین 21    8- ذوب‌آهن اردبیل 21    9- فجر تهران 14

 

10- گاز سرخس 14      11- افلاک لرستان 13       12- نوژن مازندران 13

 

13- شهرداری کرمان 12     14- چوکا تالش 4

 

 

 

نتایج هفته سوم دسته سوم کشور:

 

شهرداری لاهیجان 0 فجر تهران 1           رعد تهران 1 درنا تهران 1

 

صباباتری گلستان 0 شهرداری شهرقدس 0      شهرداری انزلی 3 استقلال تاکستان 1

 

پریس اصفهان 1 فولاد یزد 5        نفت‌نوین آبادان 1 شهرداری برازجان 0

 

فولاد هرمزگان 1 شهرداری همدان 0        پرسپولس گناوه 1 بیستون کرمانشاه 0


 
ساعت ٢:٢٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٧ بهمن ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

افلاک لرستان ۰ صنعت‌گاز سرخس ۱         ذوب‌آهن اردبیل ۰ دانشگاه‌آزاد لنگرود ۲

آرارات تهران 2 افلاک لرستان 0

 

گل‌ها: ادموند آخومیانس (28) و آرتین بابیان (47)

 

اخراج: قاسم رحمانی از افلاک (69)

 

بهترین بازیکن زمین : آرتین میناسیان (کاپیتان آرارات)

 

جمعه 13 بهمن 1385 ورزشگاه کارگران خرم‌آباد

 

بازیکنان افلاک آنقدر موقعیت‌ها را هدر دادند که آراراتی‌ها از 3 موقعیت خود صاحب 2 گل شدند

نوژن 0  مس رفسنجان ۴                سپاهان نوین ۱  فجر سپاه تهران 0

 

کارون خرمشهر ۰ سپیدرود رشت 0           داماش ۱ - گل گهر سیرجان ۱

 

نیرومحرکه قزوین 0 پیام  شیراز ۱       دانشگاه آزاد لنگرود ۱ پرسپولیس برازجان ۲

 

 

 

نتایج هفته سیزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور:

 

کارون خرمشهر 1 داماش ایرانیان 1         مس رفسنجان 4 افلاک لرستان 0 0

 

نیرومحرکه قزوین 1 برق تهران 2         آرارات تهران 3 شهرداری کرمان 1

 

مس سرچشمه 2 مهرکام تهران 2        فجر تهران 1 ذوب‌آهن اردبیل 1

 

چوکا تالش 0 نفت تهران 0           پارچین قزوین 1 پرسپولیس برازجان 0

 

هپکو اراک 4 خورشید زریوار 3         ایرانجوان بوشهر 1 پیام شیراز 0

 

کاوه تهران 0 پتروشیمی تبریز 0   

 

برنامه هفته چهاردهم و بازی‌های عقب‌افتاده لیگ دسته دوم کشور:

 

(نام تیم‌های میزبان اول آمده است و بازیها ساعت 14 آغاز می‌شوند)

 

جمعه  13 بهمن:

 

دانشگاه لنگرود- پرسپولیس برازجان        افلاک لرستان- آرارات تهران

 

سه‌شنبه 17 بهمن:

 

نیرومحرکه قزوین- پیام شیراز           نوژن مازندران- مس رفسنجان

 

سپاهان‌نوین- فجرسپاه تهران        کارون خرمشهر- سپیدرود رشت

 

داماش ایرانیان- گل‌گهرسیرجان

 

چهارشنبه 18 بهمن:

 

ذوب‌آهن اردبیل- دانشگاه‌آزاد لنگرود     افلاک لرستان- گاز سرخس

 

دوشنبه 23 بهمن:    صنایع پارچین قزوین- نفت تهران

 

 

 

برنامه هفته پانزدهم (هفته اول دور برگشت) لیگ دسته دوم کشور:

 

سه‌شنبه  24 بهمن:

 

مس رفسنجان- گاز سرخس      سپاهان‌نوین اصفهان- دانشگاه‌آزاد لنگرود

 

افلاک لرستان- شهرداری کرمان          چوکا تالش- فجر تهران

 

آرارات تهران- پرسپولیس برازجان      ذوب‌آهن اردبیل- نوژن مازندران

 

خورشید زریوار- پیام شیراز        نیرومحرکه قزوین- گل‌گهر سیرجان

 

ایران‌جوان بوشهر- پتروشیمی تبریز       مس سرچشمه- برق تهران

 

شهرصنعتی کاوه- سپیدرود رشت        کارون خرمشهر- مهرکام پارس

 

 

 

نتایج هفته دوم مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور:

 

شهرداری شهرقدس 0 رعد تهران 0        برق بیستون 0 نفت‌نوین آبادان 0

 

فولاد یزد 0 پرسپولیس گناوه 0       استقلال تاکستان 1 شهرداری لاهیجان 2

 

فجرمنطقه‌دو 0 صباباتری گلستان 3      شهرداری برازجان 0 فولاد هرمزگان 1

برنامه مسابقات هفته سوم لیگ دسته سه

 

یکشنبه 15 بهمن

 

رعد تهران_ درنا تهران شیرودی تهران

 

شهرداری لاهیجان_ فجرمنطقه 2 تهران= شهدا لنگرود

 

صباباطری گلستان_ شهرداری شهرقدس = علی‌ آباد کتول

 

شهرداری انزلی_ استقلال تاکستان= تختی انزلی

 

پرسپولیس گناوه_ برق بیستون کرمانشاه= سراجی گناوه

 

پریس اصفهان_ فولاد یزد = تختی اصفهان

 

صنعت نفت نوین آبادان_ شهرداری برازجان= پاس آبادان

 

فولاد هرمزگان_ شهرداری همدان= تختی بندرعباس