عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته دوازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور:
ساعت ۱۱:٤٠ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٩ دی ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

 

افلاک لرستان 2 فجر سپاه تهران 0           نفت تهران 1 سپاهان‌نوین اصفهان 1

 

دانشگاه لنگرود 3 نوژن مازندران 2          پرسپولیس برازجان 3 چوکا تالش 0

 

صنعت‌گاز سرخس 0 آرارات تهران 1      ذوب‌اهن اردبیل 1 مس رفسنجان 2

 

گل‌گهر سیرجان 1 هپکو اراک 0                پیام شیراز 1 کاوه تهران 2

 

خورشید مریوان 0 ایرانجوان بوشهر 0      مهرکام تهران 1 نیرومحرکه قزوین 3

 

سپیدرود رشت 0 مس سرچشمه کرمان 0

 

برنامه بازی‌های معوقه هفته دوازدم و هفته سیزدهم:

 

پنج‌شنبه  5  بهمن  ساعت 14 (نام میزبان اول آمده است)

 

کارون خرمشهر – داماش ایرانیان        مس رفسنجان – افلاک لرستان

 

فجرسپاه تهران – ذوب‌آهن اردبیل        نیرومحرکه قزوین – برق تهران

 

جمعه  6 بهمن:            مس سرچشمه – مهرکام تهران

 

چوکا تالش – نفت تهران      پارچین قزوین – پرسپولیس برازجان

 

هپکو اراک – خورشید زریوار        ایرانجوان بوشهر – پیام شیراز

 

کاوه تهران – پتروشیمی تبریز       آرارات تهران – شهرداری کرمان

 

ادامه رقابت‌های لیگ استان لرستان :

 

پارسیلون 1 دارتاک خرم‌آباد 0      استقلال پلدختر 2 نفت خرم‌آباد 1

 

 

نتایج هفته اول مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور:

 

صبا باطری گلستان 1 رعد تهران 1        پریس اصفهان 0 شهرداری برازجان 0

 

فجرمنطقه‌دوتهران 7 استقلال تاکستان 2       شهرداری انزلی 1 شهرداری شهرقدس 1

 

شهرداری لاهیجان 0 درنا تهران 1       فولاد یزد 2 شهرداری همدان 1

 

پرسپولیس گناوه 0 صنعت نفت‌نوین آبادان 1

 


برنامه هفته دوازدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران:
ساعت ٢:٢٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ دی ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

 

جمعه 29/10/85 و یکشنبه 1/11/85 ساعت 14:30

 

29/10/85 گل گهر سیرجان - ه‍‍پکو اراک    اختصاصی گل گهر سیرجان

 

29/10/85 خورشید زریوار مریوان - ایرانجوان بوشهر    زاگرس مریوان

 

29/10/85 سپیدرود رشت - مس سرچشمه کرمان شهید عضدی رشت

 

29/10/85 پیام مخابرات شیراز - صنعتی کاوه تهران      سعادت شهر

 

29/10/85 مهرکام پارس تهران - نیرو محرکه قزوین     شهید شیرودی تهران

 

29/10/85 دانشگاه آزاد لنگرود - نوژن مازندران    تختی لنگرود

 

29/10/85 نفت تهران - سپاهان نوین اصفهان    اختصاصی نفت تهرانسر

 

29/10/85 صنعت گاز سرخس - آرارات تهران    تختی سرخس

 

29/10/85 پرسپولیس برازجان - چوکا تالش    تختی برازجان

 

1/11/85 شهرداری کرمان - صنایع پارچین    شهید سلیمی کیا کرمان

 

1/11/85 پتروشیمی تبریز - کارون خرمشهر    تختی تبریز

 

زمان برگزاری دو دیدار معوقه لیگ دسته دوم

 

جمعه 29/10/85 دو دیدار معوقه لیگ دسته دو باشگاه های کشور برگزار می‌شود. در ورزشگاه کارگران خرم‌آباد تیم های افلاک لرستان و فجرسپاه تهران بازی معوقه خود را از هفته چهارم این مسابقات انجام می‌دهند. در بازی معوقه از هفته هفتم این رقابت ها نیز، در ورزشگاه تختی اردبیل دو تیم ذوب‌آهن این شهر و مس رفسنجان به مصاف هم می‌روند

 

هفته سوم مسابقات نوجوانان باشگاههای کشور:

 

جمعه 6/11/85 ساعت 14

 

مقاومت مازندران – شموشک گلستان (ورزشگاه :اختصاصی مقاومت ساری)

 

سپاهان اصفهان – مدرسه عالی حرفه ای مشهد (ورزشگاه : صفائیه اصفهان)

 

ذوب آهن اردبیل – ملوان بندر انزلی (ورزشگاه : تختی اردبیل)

 

پگاه گیلان – ذوب آهن اصفهان (ورزشگاه :عضدی رشت)

 

زاگرس جوانرود کرمانشاه – فجر شهید سپاسی (ورزشگاه :جوانرود )

 

فولاد خوزستان – شهرداری اندیمشک (ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز)

 

برق شیراز – خیبر خرم آباد(ورزشگاه : اختصاصی برق شیراز)

 

استقلال اهواز – صنعت نفت آبادان (ورزشگاه : تختی اهواز)

 

نتایج هفته ششم و هفتم لیگ دسته اول فوتبال لرستان:

 

پارسیلون خرم‌آباد 2 هما خرم‌آباد 0         دارتاک خرم‌آباد 2 نفت خرم‌آباد 0

 

بهزیستی خرم‌آباد 4 پارسیلون 0       استقلال پلدختر 1 دارتاک خرم‌آباد 1

 

نفت 1 دارتاک 2         پارسیلون 3 هما 1

 

رده‌بندی : 1- دارتاک (6 بازی) 11 امتیاز    2- بهزیستی خرم‌آباد (5 بازی) 10 امتیاز

 

گفتنی است تیم پیروز ی نورآباد که هفته قبل در برابر نفت خرم‌آباد زمین بازی را ترک نموده بود، شاید از ادامه رقابت‌ها انصراف دهد! با خروج این تیم از مجموع 6 تیم ،  5 تیم لیگ استان از خرم‌آباد خواهند بود !

 

برنامه هفته اول مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم

 

ساعت 14:30روز پنجشنبه 28/10/85

 

صبا باطری گلستان – رعد تهران                        ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد کتول

 

فجر منطقه 2 تهران – استقلال تاکستان             ورزشگاه شهید درفشی فر تهران

 

شهرداری انزلی – شهرداری شهر قدس             ورزشگاه تختی انزلی

 

شهرداری لاهیجان – درنا تهران                        ورزشگاه شهداء لنگرود

 

پرسپولیس گناوه – صنعت نفت نوین آبادان         ورزشگاه سراجی گناوه

 

فولاد یزد – شهرداری همدان                           ورزشگاه شهید نصیری یزد

 

فولاد هرمزگان – برق بیستون کرمانشاه            ورزشگاه تختی بندر عباس

 

پریس اصفهان – شهرداری برازجان                   ورزشگاه تختی اصفهان

 

نتایج هفته یازدهم لیگ فوتبال دسته دوم کشور

 

گروه اول:  چوکا تالش 2 شهرداری کرمان 2

 

ذوب‌آهن اردبیل 1 نفت تهران 0    آرارات تهران 3 مس رفسنجان 3

 

سپاهان‌نوین 1 پرسپولیس برازجان 0     نوژن ساری 2 افلاک لرستان 1

 

دانشگاه لنگرود 2 فجر تهران 0     صنایع ‌پارچین قزوین 0 گاز سرخس 0

 

گروه دوم:   گل‌گهر سیرجان 0 برق تهران 0

 

داماش ایرانیان 1 مهرکام پارس 0     مس سرچشمه 1 پتروشیمی تبریز 0

 

هپکو اراک 2 ایران‌جوان بوشهر 1    کارون خرمشهر 2 پیام شیراز 0

 

نوژن 2 افلاک 1  گلها: قاسم اکبری 23 و امیر محمودی 64 برای نوژن و مهدی سهرابی 89 برای افلاک

 

بازیکنان افلاک: رضا باجولوند- فرزاد بهاری- ایمان القاسی- یاسر حسنوند(علی مریدی‌زاده 77)- فرداد صفاپذیر (از نیمه دوم: کرم علی‌زاده)- علی‌اشرف احمدی- مجید یاری‌زاده(مهدی سهرابی 65)- قاسم رحمانی‌نسب- سعید طیبی‌فر- مربی: احمد جاودانه


مسابقه دو صحرانوردی انتخابی تیم ملی در خرم آباد
ساعت ۱٠:٢۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ دی ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

 مسابقه دو صحرانوردی انتخابی تیم ملی ، دیروز با حضور 100 دونده از سراسر کشور در دور دریاچه کیو خرم‌آباد به مسافت 12 کیلومتر برگزار شد . در این رقابت امید مهرابی از لرستان ، محمد خزایی از همدان و احسان زینی‌وند از ایلام به ترتیب مقامهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند .

 

فوتبال امید های کشور

 

مسابقات گروه ششم به میزبانی شهر دهلران استان ایلام از ششم دیماه با شرکت 4 تیم برگزار شد که در پایان تیم زاگرس دهلران با کسب 7 امتیاز از 3 بازی و تفاضل گل بهتر نسبت به مالک‌اشتر اراک به مقام اول دست یافت. بازی این دو تیم با تساوی 1-1 به پایان رسید. تیم‌های امید همای خرم‌آباد و پرسپولیس کرمانشاه نیز سوم و چهارم شدند.

 

 

 

نتایج لیگ دسته اول فوتبال لرستان

 

در ادامه هفته پنجم این رقابت‌ها که با شرکت 7 تیم در حال برگزاری است این نتایج به دست آمد:

 

بهزیستی خرم‌آباد 5 نفت خرم‌آباد 1   هما خرم‌آباد 4 پیروزی نورآباد 3    استقلال پلدختر 1 دارتاک خرم‌آباد 1

 

 

 

پایان رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال لرستان

 

این رقابت‌ها با شرکت 16 تیم برگزار شد که در پایان تیم ‌های شاهین پلدختر و صدف کوهدشت با غلبه بر تیم‌های المپیک الشتر و سیمان دورود به لیگ دسته اول استان راه یافتند.

 

 

 

شروع دور برگشت رقابت‌های واترپلو دسته اول کشور در خرم‌آباد

 

این رقابتها با شرکت 8 تیم در خرم‌آباد در حال برگزاری است

 

نتایج هفته دهم فوتبال دسته دوم باشگاه‌های کشور

 

گروه اول

 

نفت‌تهران ۵ دانشگاه‌آزاد لنگرود 0     مس رفسنجان ۲ صنایع پارچین ۱

 

پرسپولیس برازجان ۱  ذوب‌آهن اردبیل 0     ‌گاز سرخس ۴  چوکاى تالش 0

 

شهردارى کرمان 0  سپاهان‌نوین ۲  افلاک خرم‌آباد- آرارات تهران(انجام نشد)

 

گروه دوم

 

پیام ارتباطات شیراز ۱ مس سرچشمه 0     سپیدرود رشت ۲  داماش ۲

 

برق تهران ۴ هپکو اراک ۱      ایران‌جوان بوشهر ۲ شهرصنعتى کاوه 0

 

پتروشیمى تبریز ۱  نیرومحرکه قزوین 0

 

ادامه نتایج هفته نهم لیگ فوتبال دسته دوم کشور

 

ذوب‌آهن اردبیل 1 شهرداری کرمان 0         نو‍ژن مازندران 4 آرارات تهران 0

 

سپاهان‌نوین 3 صنعت‌گاز سرخس 1        برق تهران 4 مهرکام پارس تهران 1

 

هپکو اراک 2 شهرصنعتی‌کاوه تهران 0               دو بازی دیگر برگزار نشد

 

جام حذفی کشور :  سپاهان‌نوین 2 پرسپولیس خرم‌آباد 1   در اصفهان

 

 

نتایج فوتبال نوجوانان کشور

 

فولاد خوزستان 3 خیبر خرم‌آباد 0     خیبر خرم‌آباد 1 استقلال اهواز 1

 

برنامه هفته یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور

 

دوشنبه 85/10/18  ساعت 14 (نام میزبان اول آمده است)

 

نوژن مازندران – افلاک لرستان             دانشگاه‌آزاد لنگرود- فجرسپاه تهران

 

آرارات تهران- مس رفسنجان           ذوب‌آهن اردبیل- نفت تهران

 

صنایع‌پارچین قزوین- صنعت‌گاز سرخس       چوکا تالش- شهرداری‌کرمان

 

سپاهان‌نوین اصفهان- پرسپولیس‌برازجان      هپکو اراک- ایرانجوان‌بوشهر

 

گل‌گهر سیرجان- برق تهران          کارون خرمشهر- پیام‌مخابرات شیراز

 

نیرومحرکه‌قزوین- سپیدرود رشت        مس سرچشمه- پتروشیمی تبریز

 

داماش ایرانیان- مهرکام پارس         شهرصنعتی‌کاوه- خورشید زریوار

 

تیم پرسپولیس تهران سال 1354 در لیگ تخت‌جمشید :

 


نتایج هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران
ساعت ٥:۱٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٤ دی ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

صنایع پارچین قزوین 2 تربیت(افلاک) لرستان 1                 گل گهر سیرجان ۳ سپیدرود رشت ۱

 

مس سرچشمه کرمان ۲ خورشید زریوار مریوان ۲            کارون خرمشهر 0 ایران جوان بوشهر ۲

فجر تهران ۱ نفت تهران ۱ 

درهفته نهم از رقابت‌های فوتبال دسته دوم کشور عصر روز دوشنبه تیم صنایع پارچین قزوین بانتیجه دو بر یک بر تیم افلاک لرستان پیروز شد. این دیدار در ورزشگاه شهید رجایی قزوین باداوری پژمان لطفی، اشکان خورشیدی و جلال اسدی هرسه از مازندران برگزارشد. حسین ذوالفقاری در دقیقه‌های هفت و ‪ ۵۲بازی از روی نقطه پنالتی هر دو گل تیم صنایع پارچین قزوین را به‌ثمر رساند و تنها گل تیم‌افلاک لرستان را سعید طیبی‌فرد در دقیقه ‪ ۳۷بازی وارد دروازه تیم حریف کرد. در این دیدار علی‌اشرف احمدی و محسن بیرانوند از تیم افلاک لرستان و حسین هوشنگی و علی محبی از تیم صنایع پارچین قزوین با کارت زرد داور مسابقه جریمه شدند. لازم به ذکر است تیم تربیت از زیر پوشش سازمان زندان‌های استان لرستان خارج شده و تحت پوشش استانداری لرستان قرار گرفته و از این پس با نام افلاک خرم‌آباد در رقابت‌ها شرکت خواهد نمود.

 

 

برنامه هفته دهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور 

 

چهارشنبه 13/10/85  

 

کلیه دیدارها ساعت 14 آغاز خواهد شد و تنها دیدار دو تیم فجر سپاه تهران و نوژن مازندران ساعت 12 برگزار می‌شود. (نام تیم‌های میزبان اول آمده است)

 

افلاک لرستان – آرارات تهران                نفت تهران – دانشگاه آزاد لنگرود

 

مس رفسنجان – صنایع پارچین قزوین       پرسپولیس برازجان – ذوب آهن اردبیل

 

صنعت گاز سرخس – چوکا تالش        شهرداری کرمان – سپاهان نوین اصفهان

 

پیام مخابرات شیراز – مس سرچشمه         پتروشیمی تبریز – نیرو محرکه قزوین

 

 برق تهران – هپکو اراک               ایرانجوان بوشهر – شهر صنعتی کاوه تهران

 

 خورشید زریوار مریوان – کارون خرمشهر        سپیدرود رشت – داماش ایرانیان

 

پنجشنبه 14/10/85

 

 فجر سپاه تهران – نوژن مازندران       مهرکام پارس تهران – گل گهر سیرجان

 

نتایج مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور

 

آلومینیوم اراک 1 پرسپولیس خرم‌آباد 4                 نفت‌نوین آبادان 2 توحید بوشهر 1

 

شهرداری اسلامشهر 1 سازان‌راه قم 0                رعد تهران 0 شهرداری لاهیجان 2

 

قند اسلام‌آباد 3 تراکتورسازی‌نوین 0 (حاضرنشد)       فولاد لرستان 3 راه‌آهن بافق 0 (حاضرنشد)

 

استقلال چرام 3 شهرداری زرند 0 (حاضرنشد)       کیهان‌گسترلردگان 3 فولاد یزد 0 (حاضرنشد)

 

عقاب شیراز - پریس صفهان (لغو شد)

صنعت‌نفت ایلام 3 آلومینیوم‌سازی اراک 0 (حاضرنشد)

 

حمیدرضا کرج 2 فجرمنطقه دو 0          مازیران نوشهر 0 شهرداری‌شهرقدس 1

 

پیام قزوین 3 میلادی قم 0 (حاضرنشد)       پیستون تبریز 0 استقلال تاکستان 1

 

جام‌جم‌بیله‌سوار 4 ستاره‌سرخ زنجان 3         عقاب نقده 1 شهرداری انزلی 6

 

شعهین‌رس بیرجند 3 آبفا سراوان 0 (حاضرنشد)      شهرداری همدان 0 برق بیستون 0

 

پرسپولیس خرم‌آباد 3 ساینا سنندج 0 (حاضرنشد)     فولاد هرمزگان 0 شهرداری برازجان 0