عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

پیام با یک دسته گل از تهران برگشت !
ساعت ۱٢:٢٦ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ بهمن ۱۳۸٤  کلمات کلیدی:

نتایج هفته چهاردهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور

گروه اول

پگاه تهران 3 هپکو اراک 1    پتروشیمی تبریز 6 شهرداری کرمان 1      صنعت تهران 0 آرارات 0

نساجی 2 سپاهان نوین 0        پرسپولیس برازجان 1 نیرومحرکه 1      کارون خرمشهر 1سپیدرود 2

 

گروه دوم

فجر تهران 0 اتکا 1      کوثر تهران 5 پیام ارتباطات لرستان 0     پیام مخابرات شیراز 2 شهرداری تبریز 1

پرنیا قزوین 2 وحدت آبادان 1      مس سرچشمه 2 مازیران ساری 0    چوکا تالش 2 ذوب آهن اردبیل 1

 

 

برنامه مسابقات قهرمانی فوتبال لیگ دسته دوم

هفته پانزدهم در روز یکشنبه 30/11/84 ساعت 30/14

فولاد مبارکه سپاهان – سپید رود رشت (ورزشگاه پلی اکریل شهر اصفهان)

نساجی مازندران – پتروشیمی تبریز (ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)

نیرو محرکه قزوین – کارون خرمشهر (ورزشگاه شهید رجایی قزوین)

شهرداری کرمان – پگاه تهران (ورزشگاه شهرداری کرمان)

آرارات تهران – پرسپولیس برازجان (ورزشگاه اختصاصی آرارات تهران)

هپکو اراک – صنعت مهرکام پارس تهران (ورزشگاه پنج مرداد اراک)

ذوب آهن اردبیل – غنچه ساری (ورزشگاه تختی اردبیل)

چوکا تالش – پرنیا قزوین (ورزشگاه پوریای ولی تالش)

شهرداری تبریز – مس سرچشمه (ورزشگاه تختی تبریز)

وحدت آبادان – کوثر تهران (ورزشگاه شاملی آبادان)

اتکا تهران – پیام مخابرات شیراز (ورزشگاه اختصاصی اتکا تهران)

پیام ارتباطات لرستان – فجرسپاه تهران (ورزشگاه تختی خرم آباد)

بازی رفت را پیام 4-2 بده است

 

با تشکر از سایت فدراسیون فوتبال و هومن جعفری از روزنامه ابرار ورزشی

 

برنامه مسابقات لیگ دسته 3 باشگاههای کشور

از هفته دوازدهم و معوقه هفته دهم رأس ساعت 30/14 به شرح ذیل برگزار خواهد شد

سه‌شنبه 25/11/84* رزموکت بروجن – فجر شهدا کازرون* معوقه دهم*تختی بروجن

هفته دوازدهم

یکشنبه 30/11/84* شهرداری هویزه-فجرشهدا کازرون* تختی هویزه

یکشنبه 30/11/84* رزموکت بروجن– شهرداری برازجان*تختی بروجن

یکشنبه 30/11/84* منطقه ویژه گچساران – پرسپولیس گناوه* تختی گچساران

 

برنامه مسابقات لیگ دسته اول نوجوانان باشگاه های کشور

ازهفته نهم روز پنجشنبه مورخ 4/12/84 رأس ساعت 30/14  به شرح ذیل برگزار خواهد شد

ذوب آهن اردبیل-شموشک گلستان* تختی اردبیل

ملوان بندرانزلی – مدرسه عالی حرفه ای مشهد* تختی انزلی

شهرداری اندیمشک – استقلال اهواز * شهید سروندی اندیمشک

ذوب آهن اصفهان – سپاهان اصفهان * زرین شهر زرین شهر

زاگرس جوانرود کرمانشاه – خیبر خرم آباد * جوانرود کرمانشاه

بازی رفت 1-1 مساوی به پایان رسیده است

 

برنامه مسابقات لیگ دستـه دوم نـوجـوانان باشگـاه هــای کشور

از هفته هشتم روز پنجشنبه مورخ 4/12/84 رأس ساعت 30/14  به شرح ذیل برگزار خواهد شد

ترکمن نورآق قلا – پیام ارتباطات خراسان* آزادی گرگان

ابومسلم خراسان – شهرداری ساری* تختی مشهد

شهدای زرینه – پگاه گیلان * تختی شاهین دژ

انصار همدان – تربیت بدنی میانه * قدس همدان

ماشین سازی تبریز – گلبوم سقز * تختی تبریز

ایران اسپرت اصفهان – موسیان دهلران * فخر اصفهان

ارگ جدید بم – آبفا سیستان * تختی بم

نفت اهواز – پویش ایران خودرو * اختصاصی نفت اهواز

فجر شهید سپاسی شیراز – مس کرمان * اختصاصی فجر شیراز

میعاد پیمانکاری بروجرد – شهرداری کرمانشاه * تختی بروجرد

بازی رفت را میعاد 3-0 برده است

 

برنامه مسابقات لیگ دسته دوم امید باشگاههای کشور از هفته چهارم

روز دوشنبه مورخ 1/12/84 رأس ساعت 30/14  به شرح ذیل برگزار خواهد شد

فجر شهید کلهر کرج – شهرداری مشهد* شریعتی کرج

پرسپولیس قائمشهر – شهباز کرج * وطنی قائمشهر

شهرداری امیرکلاء – پیام ارتباطات خراسان* شهدا امیرکلاء

تراکتورسازی تبریز – شرکت ساختمانی کردستان*30/12* تختی تبریز

ماشین سازی تبریز – بندرکشتیرانی انزلی*تختی تبریز

شهرداری اردبیل – استقلال قم* تختی اردبیل

فجر نجف آباد – بیستون کرمانشاه * اختصاصی فجر نجف آباد

نفت و گاز گچساران – مقاومت اصفهان * تختی یاسوج

بهزیستی لرستان – رفاه گیلانغرب کرمانشاه* تختی خرم آباد

مس سرچشمه – کشاورز برازجان * شهید زینلی سرچشمه

صنعت نفت آبادان – مس کرمان * پیروز آبادان

پگاه خوزستان – فجر فسا شیراز * مجدیان دزفول


اولین برد خانگی پیام ارتباطات خرم آباد در هفته سیزدهم !
ساعت ٩:٢٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸٤  کلمات کلیدی:

اولین برد خانگی پیام ارتباطات خرم آباد در هفته سیزدهم !

 

نتایج هفته سیزدهم فوتبال دسته دوم کشور

گروه اول :

شهرداری کرمان 0 نساجی قائمشهر 1      سپیدرود رشت 1 پرسپولیس برازجان 0

نیرومحرکه قزوین 0 صنعت تهران 2           آرارات تهران 1 پگاه تهران 3

  سپاهان نوین 7 کارون خرمشهر 0          هپکو اراک 2 پتروشیمی تبریز 0

گروه دوم :

 

 

اتکا تهران 2 کوثر تهران 0         پیام ارتباطات خرم آباد 2 پرنیا قزوین 0 

وحدت آبادان 1 چوکا تالش 0       شهرداری تبریز 3 فجرسپاه تهران 0

مازیران ساری 2 پیام مخابرات شیراز 1      ذوب آهن اردبیل ۰ مس سرچشمه ۰

  

 

نتایج فوتبال دسته سوم کشور

فجر کازرون 1 سازمان ویژه گچساران 1          وحدت ایوانغرب 3 پرسپولیس خرم آباد 0

فجر بروجرد 1 برق بیستون کرمانشاه 1           شاهین دره شهر ایلام 2 ارغوان صحنه 2

شاهین کرج 2 ذوب و فلزات بهار 3              فجر انصار همدان 1 شهرداری انزلی 1

پیام قزوین 0 داروسازی سبحان رشت 0                 پویا مشهد 1 گلا آمل 0

ماشین لنت سمنان 0 صنایع پارچین 3              پاس خراسان 2 شهرداری اسلامشهر 0

درنا تهران 3 توربو راه آهن خراسان 2           اترک پتروشیمی خراسان 1 لشکر30 گرگان 1

نفت تهران 1 مازیران نوشهر 0        پرسپولیس گناوه ۳ رزموکت بروجن ۰

 

 

 

نتایج تیم های نوجوانان لرستان

دسته اول : خیبر خرم آباد 2 شهرداری اندیمشک 0       فولاد خوزستان 3 خیبر خرم آباد ۱

دسته دوم : ایران اسپرت اصفهان 2 میعاد پیمانه کار بروجرد 3

 

برنامه مسابقات لیگ دسته دوم باشگاههای کشور هفته چهاردهم یکشنبه  23/11/84

نساجی مازندران – فولاد مبارکه سپاهان* 00/14* شهید وطنی قائمشهر

کارون خرمشهر – سپیدرود رشت * 00/14*جهان آرا خرمشهر

پتروشیمی تبریز – شهرداری کرمان * 00/14*تختی تبریز

پرسپولیس برازجان – نیرومحرکه قزوین*30/14* تختی برازجان

پگاه تهران – هپکو اراک * 00/14* شریعتی کرج

صنعت مهرکام پارس تهران – آرارات تهران * 30/14* سرداران شهید شمیران تهران

چوکا تالش – ذوب آهن اردبیل *30/14* پوریای ولی تالش

مس سرچشمه – غنچه ساری *30/14* شهید زینلی سرچشمه

پرنیا قزوین – وحدت آبادان *30/14* شهید رجایی قزوین

پیام مخابرات شیراز – شهرداری تبریز * 30/14*الکترونیک (میدان صنایع) شیراز

کوثر تهران – پیام ارتباطات لرستان * 30/12* شیرودی 1 تهران

فجر سپاه تهران – اتکا تهران * 30/14* شیرودی 1 تهران

 

برنامه بازیهای هفته نهم ، دهم و یازدهم لیگ دسته سوم کشور

یکشنبه 16/11/84 (ساعت 30/14)

شهرداری اردبیل ـ آذر شهد ارومیه (معوقه از هفته دهم) در ورزشگاه تختی اردبیل

دوشنبه 17/11/84 (ساعت 30/14)

انصار همدان ـ ذوب فلزات الوند بهار(معوقه از هفته نهم) در ورزشگاه آموزش و پرورش همدان

برق بیستون ـ قند اسلام آباد (معوقه از هفته دهم) در ورزشگاه آزادی کرمانشاه

پرسپولیس خرم آباد ـ شاهین ایلام (معوقه از هفته دهم) در ورزشگاه تختی خرم آباد

شهرداری برازجان ـ پشتیبانی شیراز (معوقه از هفته یازدهم ) در ورزشگاه تختی برازجان

پرسپولیس گناوه ـ رز موکت بروجن (معوقه از هفته یازدهم ) در ورزشگاه سراجی گناوه

 

 

بـــرنامه مسابقات لیگ دسته دوم امید باشگاههای کـــشور هفته سوم

بازی اول روز دوشنبه 10/11/84 رأس ساعت 00/14 برگزار خواهد شد

نفت اهواز – نفت و گاز گچساران * اختصاصی نفت اهواز

رفاه گیلانغرب کرمانشاه – فجر نجف آباد * تختی گیلانغرب

مقاومت اصفهان – بهزیستی لرستان * اختصاصی مقاومت اصفهان

مقاومت اندیمشک – صنعت نفت آبادان * سروندیان اندیمشک

فجر فسا شیراز – مس سرچشمه * فسا

مس کرمان – پگاه خوزستان * کیانی کرمان

 

برنامه مسابقات لیگ دسته دوم نوجوانان باشگاههای کشور هفته هفتم

روز پنجشنبه 13/11/84 رأس ساعت 00/13

پرسپولیس محمدشهر – پیام ارتباطات خراسان* شریعتی کرج

ابومسلم خراسان – شهرداری لاهیجان * تختی مشهد

ترکمن نوآق قلا – شهرداری ساری* آزادی گرگان

آریا خرمدره زنجان – تربیت بدنی میانه * کارگران زنجان

ماشین سازی تبریز – پگاه گیلان * تختی تبریز

انصار همدان – گلبوم سقز * قدس همدان

برق شیراز – لوله سازی اهواز * اختصاصی برق شیراز

میعاد پیمانکاری بروجرد – موسیان  دهلران * تختی بروجرد

نفت آبادان – پویش ایران خودرو * پیروز آبادان

فجر شهید سپاسی شیراز – آبفا سیستان * اختصاصی فجر شیراز

نفت اهواز – مس کرمان * اختصاصی نفت * اهواز


پرسپولیس خرم آباد باز هم فجر بروجرد را برد !
ساعت ۸:۳٤ ‎ب.ظ روز شنبه ۱ بهمن ۱۳۸٤  کلمات کلیدی:

نتایج فوتبال دسته سوم کشور

هفته دهم
سازمان ویژه گچساران 1 شهرداری هویزه 2             پشتیبانی شیراز 1 پرسپولیس گناوه 1
ارغوان صحنه 1 فجر بروجرد 3          شهرداری انزلی 2 شهرداری لاهیجان 0
ذوب فلزات الوند بهار 0 پیام قزوین 1           داروسازی سبحان 2 انصار همدان 0
ذغال غالب کاشان 2 شهرداری یزد 1            استقلال کاشان 7 پیروزی خمین 2
شادرو فولاد یزد 1 میلادی قم 1            صنایع پارچین 2 فراز نیکان تهران 0
گلاء مازندران 1 پاس خراسان 2               شهرداری اسلامشهر 2 ماشین لنت سمنان 0
لشگر 30 گرگان 1 خزرمحمودآباد 1               توربو راه آهن خراسان 1 نفت تهران 1
بندر نوشهر 3  پتروشیمی خراسان 1           ذغال سنگ کرمان 3 استقلال بیرجند 0
گل گهر سیرجان 3 سیمان خاش 0             مس رفسنجان 2 فولاد هرمزگان 2
سایر بازی ها برگزار نشد

هفته هشتم و نهم

گروه سوم : فجر بروجرد 0 پرسپولیس خرم آباد 1    

 شاهین دره شهر 0 وحدت ایوان غرب 1        قند اسلام آباد 1 ارغوان صحنه 0

سایر نتایج 

در نا تهران 0 نفت تهران 1                فراز نیکان 0 شهرداری اسلام شهر 1

پیام قزوین 3 شاهین کرج 0              داروسازی رشت 0 شهرداری لاهیجان 1

پیروزی خمین 0 فولاد یزد 3 (حاضر نشد)        سیمان خاش 5 استقلال بیرجند 1   

پرسپولیس زنجان 0 آذرشهر ارومیه 1          ارومیه جوان 1 فجر عاشورا تبریز 1

خورشید زریوار 1 شهرداری اردبیل ۰       فولاد هرمزگان 10 ذغال سنگ کرمان 0

 

نتایج لیگ دسته دوم هفته دوازدهم   یکشنبه  2 بهمن

شهردار کرمان ۱ فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ۱     پرسپولیس برازجان ۲ کارون خرمشهر ۰

چوکا تالش ۳ پیام ارتباطات لرستان ۱        صنعت مهرگام پارس تهران ۲ سپید رود رشت ۰

پتروشیمی تبریز ۱ آرارات تهران  ۱             پگاه تهران ۱ نیرو محرکه قزوین ۰

برنامه مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور

 

جمعه 30 دی  هفته دوازدهم

نساجی مازندران ـ هپکو اراک (در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر) ساعت 14 

 

 

یکشنبه 9 بهمن هفته دوازدهم

وحدت آبادان ـ ذوب آهن اردبیل (در ورزشگاه شاملی آبادان) ساعت 13

پیام مخابرات شیراز ـ مس سرچشمه (در ورزشگاه الکترونیک میدان صنایع شیراز) ساعت 14

پرنیا قزوین ـ اتکا تهران (در ورزشگاه شهید رجایی قزوین) ساعت 14

فجر سپاه تهران ـ مازیران ساری (در ورزشگاه شیرودی یک تهران) ساعت 15/14

کوثر تهران ـ شهرداری تبریز (در ورزشگاه شیرودی یک تهران) ساعت 15/12 

دوشنبه  17 بهمن هفته سیزدهم (ساعت 14)

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ـ کارون خرمشهر (در ورزشگاه پلی اکریل اصفهان)

شهرداری کرمان ـ نساجی مازندران (در ورزشگاه شهرداری کرمان)

سپیدرود رشت ـ پرسپولیس برازجان (در ورزشگاه شهید عضدی رشت)

هپکو اراک ـ پتروشیمی تبریز (در ورزشگاه پنج مرداد اراک)

نیرو محرکه قزوین ـ صنعت مهر کام پارس تهران (در ورزشگاه شهید رجایی قزوین)

آرارات تهران ـ پگاه تهران (در ورزشگاه اختصاصی آرارات تهران)

ذوب آهن اردبیل ـ مس سرچشمه (در ورزشگاه تختی اردبیل)

وحدت آبادان ـ چوکا تالش (در ورزشگاه شاملی آبادان)

مازیران ساری ـ پیام مخابرات شیراز (در ورزشگاه شهید متقی ساری)

پیام ارتباطات لرستان ـ پرنیا قزوین (در ورزشگاه تختی خرم آباد)

شهرداری تبریز ـ فجر سپاه تهران (در ورزشگاه تختی تبریز)

اتکا تهران ـ کوثر تهران (در ورزشگاه اختصاصی اتکا تهران) 

برنامه مسابقات لیگ دسته سوم باشگاههای کشور 

هفته یازدهم روز چهارشنبه 12 بهمن  رأس ساعت  دو و نیم

شهرداری برازجان – پشتیبانی شیراز* تختی - برازجان

فجر شهدای کازرون – سازمان منطقه ویژه گچساران * شهدا - کازرون

پرسپولیس گناوه – رزموکت بروجن * سراجی  - گناوه

وحدت ایوانغرب – پرسپولیس خرم آباد * پیرحیاتی - ایوانغرب

فجر بروجرد – برق بیستون * کارگران شهرداری - بروجرد

شاهین ایلام – ارغوان صحنه * شهید کولیوند - دره شهر

شاهین کرج – ذوب فلزات الوند بهار * شریعتی - کرج

انصار همدان – شهرداری انزلی * آموزش و پرورش - همدان (شهرک الوند)

پیام قزوین – داروسازی سبحان * شهید رجایی  - قزوین

پویا مشهد – گلا مازندران* 30/12* تختی - مشهد

ماشین لنت سمنان – صنایع پارچین * تختی - سمنان

پاس خراسان – شهرداری اسلامشهر * تختی - مشهد

درنا تهران – توربو راه آهن خراسان* سرداران شهید شمیران - تهران

اترک پتروشیمی خراسان – لشگر 30 گرگان* تختی - بجنورد

نفت تهران – بندر نوشهر * اختصاصی نفت- تهرانسر 

 

برنامه هفته دوم مسابقات لیگ دسته دوم امید باشگاههای کشور  یکشنبه 2 بهمن

بیستون کرمانشاه-رفاه گیلانغرب کرمانشاه*14* تختی* کرمانشاه

بهزیستی لرستان – نفت اهواز* 14* تختی خرم آباد

فجر نجف آباد – مقاومت اصفهان* 00/* اختصاصی فجر نجف آباد

کشاورز برازجان – فجر فسا شیراز* 12* تختی برازجان

پگاه خوزستان – مقاومت اندیمشک * 14* تختی شوش 

برنامه هفته ششم مسابقات لیگ دسته اول نوجوانان باشگاههای کشور 6 بهمن

 شهرداری اندیمشک - زاگرس جوانرود کرمانشاه

فولاد خوزستان- خیبر خرم آباد*اختصاصی فولاد اهواز

برنامه هفته ششم مسابقات قهرمانی لیگ دسته دوم نوجوانان 6 بهمن

ایران اسپرت اصفهان – میعاد پیمانکاری بروجرد* فخر – اصفهان

شهرداری کرمانشاه – برق شیراز * تختی – کرمانشاه