عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اسامی داوران هفته نهم دسته یک باشگاه های کشور
ساعت ٢:٤٩ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۸ آبان ۱۳۸۳  کلمات کلیدی:

اسامی داوران هفته نهم دسته یک باشگاههای کشور از سوی کمیته داوران به شرح ذیل اعلام شد.
شنبه 30/8/83
1- شاهین بوشهر – برق تهران. قاسم واحدی( داور وسط)، علی موغلی، محمدرضا امینی، علی برقندان
یکشنبه 1/9/83
2-مس کرمان – اکباتان تهران. ، سعادت باغبان( داور وسط)، مجید شمس، صادق نوری، علی ارومیه‌ایی
3-پاسارگاد تهران – مقاومت مرصاد شیراز.، شاهین حاج بابایی( داور وسط)، محمد نجفی، مجید صیدگر ویشگاهی، محمدرضا منصوری
4-کشت و صنعت شوشتر – راه آهن تهران، سعید بطحائی( داور وسط)، رحیم مهرپیشه، عبدالرسول استادزاده، محمد ذلقی
5- خیبر لرستان – دیهیم اهواز، حسینعلی یدی( داور وسط)، فریدون تیموری، حمید بساطی، سهراب مالمیر
6-پیام خراسان – نیروی زمینی تهران، نوید مظفری( داور وسط)، محمدرضا ابوالفضلی، هوشنگ یدپور، محمد عباس نیا
7-هما – صنعت نفت آبادان ، محسن قهرمانی( داور وسط)، داود رفعتی، علیرضا یزدانی، تورج حق وردی
8-صنایع اراک – ماشین سازی تبریز ، البرز حاجی‌پور( داور وسط)، سعید علی نژادیان، منوچهر بیات، محمد فرجی
9- شهرداری کرمان – شهاب زنجان ، علی خراسانی( داور وسط) ، جهانگیر حیدری ، بابک داودی، علیرضا کهوری
10-ایرانجوان بوشهر – کاوه تهران ، محمود رفیعی( داور وسط) ، صفدر احمدی، غلام آموزگار، رضا منصوری
11-عقاب تهران – سرخ پوشان دلوار افراز تهران ، فرج ا... یثربی( داور وسط)، رسول فروغی، رامین عرفانیان، سعید مظفری‌زاده
12-تراکتورسازی تبریز – شهید قندی یزد ، محسن ترکی( داور وسط)، مسعود فرح‌نیا، هادی حسینی، ابراهیم زمانی


هفته هفدهم لیگ دسته اول (جام آزادگان)
ساعت ٢:٢۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٤ آبان ۱۳۸۳  کلمات کلیدی:

 برنامه هفته هشتم و نهم لیگ دسته اول فوتبال و برنامه هفته سوم لیگ برتر هندبال
برنامه مسابقات دسته یک باشگاههای کشور (84-83) از هفته هشتم و نهم از سوی کمیته مسابقات به شرح ذیل اعلام می‌گردد.
تاریخ برگزاری*مسابقه بین دو تیم*ساعت*هفته*ورزشگاه*شهر
پنجشنبه 21/8/83. نیروی زمینی تهران – عقاب تهران. 15/14. هشتم. شیرودی 1. تهران
پنجشنبه 21/8/83. سرخ پوشان دلوار افراز تهران-هما. 15/12. هشتم. شیرودی 1. تهران
یکشنبه 24/8/83. برق تهران – پاسارگاد تهران. 15/14. هشتم. اختصاصی برق . تهران.
یکشنبه 24/8/83.راه آهن تهران – مس کرمان. 15/14. هشتم. اکباتان. تهران
یکشنبه 24/8/83. مقاومت مرصاد شیراز – تراکتورسازی تبریز. 15/14. هشتم. حافظیه . شیراز
یکشنبه 24/8/83. دیهیم اهواز – کشت و صنعت شوشتر. 15/14. هشتم. تختی. اهواز. خوزستان
یکشنبه 24/8/83.شهید قندی یزد – تربیت لرستان . 30/18. هشتم. نصیری. یزد یکشنبه 24/8/83. کاوه تهران – پیام خراسان. 15/14. هشتم. شیرودی 1. تهران
یکشنبه 24/8/83. اکباتان تهران – شاهین بوشهر. 15/12. هشتم. شیرودی 1. تهران.
یکشنبه 24/8/83.صنعت نفت آبادان – صنایع اراک. 15/14. هشتم. تختی. آبادان یکشنبه 24/8/83.شهاب زنجان – ایرانجوان بوشهر. 15/14. هشتم. کارگران. زنجان
یکشنبه 24/8/83.ماشین سازی تبریز – شهرداری کرمان. 00/19. هشتم. تختی. تبریز.
شنبه 30/8/83. شاهین بوشهر – برق تهران. 30/18. نهم. تختی. بوشهر
یکشنبه 1/9/83. مس کرمان – اکباتان تهذان. 15/14. نهم. عرب نژاد. زرند
یکشنبه 1/9/83.پاسارگاد تهران – مقاومت مرصاد شیراز. 15/14. نهم. شیرودی 1. تهران
یکشنبه 1/9/83.کشت و صنعت شوشتر – راه آهن تهران. 15/14.نهم. تختی. شوشتر
یکشنبه 1/9/83. خیبر خرم آباد – دیهیم اهواز. 15/14. نهم. تختی. خرم آباد
یکشنبه 1/9/83.پیام خراسان – نیروی زمینی تهران. 30/18. نهم. تختی. مشهد
یکشنبه 1/9/83.هما – صنعت نفت آبادان. 15/14. نهم. هما. تهران
یکشنبه 1/9/83.صنایع اراک – ماشین سازی تبریز. 15/14. نهم. 5 مرداد. اراک
یکشنبه 1/9/83. شهرداری کرمان – شهاب زنجان. 15/14. نهم. شهرداری . کرمان
یکشنبه 1/9/83.ایرانجوان بوشهر – کاوه تهران. 30/18. نهم. تختی. بوشهر
یکشنبه 1/9/83.عقاب تهران – سرخ پوشان دلوار افراز تهران. 15/12. نهم. شیرودی 1. تهران
یکشنبه 1/9/83.تراکتورسازی تبریز – شهید قندی یزد. 00/19. نهم. تختی. تبریز